Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
ukipuki

Football Manager Classic

Rekomendowane odpowiedzi

Tu opisujemy doświadczenia związane z trybem FMC w nowej odsłonie FM-a.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zanim doświadczenia, to mam pytanko. Jak zagrać na dużej bazie w tym trybie? Bo jakoś nie mogę znaleźć opcji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zanim doświadczenia, to mam pytanko. Jak zagrać na dużej bazie w tym trybie? Bo jakoś nie mogę znaleźć opcji

Zaznaczasz "Usuń ograniczenia ligowe i krajowe", następnie wybierasz "Ustawienia zaawansowane" i tam masz wybór bazy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też mam pytanko odnośnie trybu CLASSIC - jak wgrać inną skórkę? Czy takie w ogóle istnieją? Szukam ciemniejszej ale chyba do trybu classic nie ma skórek :/

Odnośnie doświadczeń, to już grając w wersji BETA bez problemów udało mi się zdobyć mistrza pięć razy z rzędu z Bayernem. Do tego Liga Mistrzów itp. W pełnej wersji wydaje mi się że gra jest trochę trudniejsza.

Dodam, że grałem taktyką wzorowaną na tej o nazwie "4-5-1 BVB" z FM 2014.

Tą samą taktykę testowałem w Barcelonie, Man City i teraz w Legii. Za każdym razem sprawdza się inaczej ale sukcesy zaliczyłem właściwie tylko w lidze polskiej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gram czwarty sezon Queen's Park Glasgow. Z Division Two awansowałem do Premiership ale wciąż klub jest amatorski. Normalnie pewnie już szczebel niżej przeszedłbym na zawodowstwo lub chociaż pół a tu wciąż nic. O ile w niższych ligach udawało mi się wygrywać mecze piłkarzami ściągniętymi z wolnego transferu (i grającymi bez kontraktu) to teraz przeciwko klubom z Premiership będę bez szans.

Zaczynał ktoś z was drużyną amatorską i przeszedł na zawodowstwo? Jest to w ogóle możliwe w FMC?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gram czwarty sezon Queen's Park Glasgow. Z Division Two awansowałem do Premiership ale wciąż klub jest amatorski. Normalnie pewnie już szczebel niżej przeszedłbym na zawodowstwo lub chociaż pół a tu wciąż nic. O ile w niższych ligach udawało mi się wygrywać mecze piłkarzami ściągniętymi z wolnego transferu (i grającymi bez kontraktu) to teraz przeciwko klubom z Premiership będę bez szans.

Zaczynał ktoś z was drużyną amatorską i przeszedł na zawodowstwo? Jest to w ogóle możliwe w FMC?

Wybrany przez Ciebie klub zawsze będzie miał status amatorski. Tak ma zapisane w statucie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wybrany przez Ciebie klub zawsze będzie miał status amatorski. Tak ma zapisane w statucie.

sprawdzić to można w edytorze jak mniemam? to ten do pobrania ze steama? Nie sądziłem, że kluby mogą mieć zablokowane przejście na zawodowstwo, potnę się jeżeli mój Stockport tak ma. Plan awansu do Premiership w 10 sezonów raczej nie wypali - za miękki jestem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

sprawdzić to można w edytorze jak mniemam? to ten do pobrania ze steama? Nie sądziłem, że kluby mogą mieć zablokowane przejście na zawodowstwo, potnę się jeżeli mój Stockport tak ma. Plan awansu do Premiership w 10 sezonów raczej nie wypali - za miękki jestem

Brachu pisał o Queen`s Park FC, a nie ogólnie o zespołach amatorskich w FMC.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawdziłem w edytorze i rzeczywiście Queen's ma status "Zawsze amatorski", szkoda bo myślałem, że będzie to nowa siła w Szkocji. W ogóle to nie wiedziałem, że jest nawet taki status.

zakoo - Stockport ma półamatorski, więc prędzej czy później na zawodowstwo przejdziesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Otóż postanowiłem zagrać sobie na tym trybie i kiedy odpalam fmrte i edytuje w nim jakieś dane, po czym próbuję zapisać wyskakuje mi komunikat, że w tym trybie nie można tego zrobić. Czy da się to jakoś pominąć? , czy żeby używać fmrte muszę grać na normalnym trybie?.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W FMRTE możesz zmieniać i zapisywać dane jeśli masz jego pełną wersję, czyli wykupioną licencję. Bez tego nie zapiszesz. Wersja FMa nie ma znaczenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jest oczywiste, mam wykupioną licencje, ale za każdym razem wyskakuje mi taki komunikat "You are playing a FMC game mode savegame, unfortunately FMRTE will have to work as a scout only.

FMRTE won't save any change while you're playing this game mode."

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no FMRTE nie służy do edytowania FMC, a jedynie pełnej symulacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam panowie czy ktoś z was ma opcje prowadzenia reprezentacji na starcie w fm classic?

Ta opcja nie jest dostępna w FMC.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem wlasnie mozna ja tylko aktywowac poprzez wersje steam. Posiadasz taka?Lub masz moze sejw gdzie jest szansa na zatrudnienie sie w reprezentacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem wlasnie mozna ja tylko aktywowac poprzez wersje steam. Posiadasz taka?Lub masz moze sejw gdzie jest szansa na zatrudnienie sie w reprezentacji.

A nie aktywowałeś jej przez steam? :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktywowalem za 0,99E ale nie posiadam juz tego konta steam i moge grac tylko offline dlatego pytam?? posiadasz czy nie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktywowalem za 0,99E ale nie posiadam juz tego konta steam i moge grac tylko offline dlatego pytam?? posiadasz czy nie?

Nie. Kup oryginał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta