Skocz do zawartości

[FM15] Defensywne rzuty rożne


Grzeho

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm no faktycnzie cos w tym jest duzo bramek pada po roznych i glowkach. Generalnie ja akurat nie trace za wiele ale jakos nie przylozylem sie do SFG i w sparingach moj team duzo strzela goli po roznych i wrzutkach w pole karne. Natomiast swego czasu modne w FM 2014 krotkie rozegranie np z lewej roznego do zawodnika z monca prawą nogą ktory zejdzie do srodka i strzeli gola jakby przestalo byc skuteczne :)

 

Co do strefy czasem jak ogladam powtorki to jeden gosc sie urywa i jest kompletnie sam i strrzela gola nie beda pilnowanym przez nikogo. Sam już nie wiem może oborncy muszą mieć lepsze ustawianie się , koncentracje czy coś ? Ale generalnie bardzo czesto sie to zdarza :)

Odnośnik do komentarza

Próbuję właśnie tego ustawienia, ale poprawa jest minimalna. Serio odechciewa się grać, jak w co 2 meczu traci się bramkę po rzucie rożnym. Nic tylko czekać na patcha..

Osobiście nie tracę wielu goli po rożnych. Rozegrałem na razie 14 meczów i nie przypominam sobie ani jednego tak straconego gola, a mocarzy w grzę głową nie mam - patrz defensorzy Aston Villi (Vlaar & Okore).

 

Odnośnik do komentarza

 

Próbuję właśnie tego ustawienia, ale poprawa jest minimalna. Serio odechciewa się grać, jak w co 2 meczu traci się bramkę po rzucie rożnym. Nic tylko czekać na patcha..

Osobiście nie tracę wielu goli po rożnych. Rozegrałem na razie 14 meczów i nie przypominam sobie ani jednego tak straconego gola, a mocarzy w grzę głową nie mam - patrz defensorzy Aston Villi (Vlaar & Okore).
Dlatego bo zjebanie sfg nie ma nic wspólnego z grą głową tylko z reagowaniem na wrzutki i ustawianiem się (nie atrybutem, a złyn silnikiem meczowym).
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...