Skocz do zawartości

14,15 latkowie - jak ominąć czas


R4vn0s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zacząłem karierę Widzewem w 1 lidze. Zawsze gdy gram w Fm-a i jest youth intake szukam po agentach piłkarzy bez historii klubowej za free. Tym razem udało mi się znaleźć kilku Belgów m.in 1 miał 16 lat - żadnych problemów z kontraktem następnego dnia był u mnie w klubie, pozostali maja po 15 lat. A jest jeszcze 14 letni Austriak. Czy ktoś orientuje się może jak ich mieć w klubie od razu ? Gdy podpisze kontrakt profesjonalny to wchodzi on w życie dopiero od ich 16 roku życia. Obawiam się że bez porządnego treningu pospadają im atrybuty w tym czasie.

 

Pamiętam że w FM 2014 obchodziłem to zapraszając takiego 15 latka na testy. Potem udawało mi się czasami podpisać z nim kontrakt juniorski za 30 euro/tyg. Teraz za cholerę nie mogę w związku z ograniczeniami nałożonymi przez zarząd. Chłopaki maja wielki potencjał. Coś nie tak z FM 2015 czy po prostu Widzew taki biedny że nie pozwala na zatrudnianie juniorów zza granicy. To chyba nie dlatego że zlikwidowali rozgrywki młodej ekstraklasy? Ktoś się orientuje jak to wygląda? Albo ma jakiś inny sposób na szybkie i natychmiastowe ściągniecie do klubu 14 + 15 latków?

Odnośnik do komentarza

To pytanie średnio pasuje do jakiegokolwiek działu na tym forum. Co by nie patrzeć dotyczy taktyki na ściaganie przyszlych gwiazd bardziej niż samego FM 2015 bo o ten aspekt już chciałem zapytać przy okazji FM 2014, ale niech będzie i tu. Może ktoś z adekwatną wiedzą zna odpowiez na moje pytanie ^^

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Klub chyba nie ma tu żadnego znaczenia. Chodzi mi o co innego. Teraz gram Pentagon Challenge w klubie Goyang z Korei Poludniowej. Podobnie jak w przypadku powyżej, gdy chce zatrudniść np 16 latków z wolnego transferu spoza Korei to jedynym pierwszym mozliwym terminem w ktorym taki zawodnik przyjdzie do mojego klubi jest bodajże data jego 18-stych urodzin. Czasem ( w FM 2014 i np Widzewie Lodz) udawało mi się takiego sciągać na testy które nawet ponawiałem i za ktorymś razem pojawiała się opcja że mogłem mu zaoferować kontrakt juniorski z natychmiastową datą wejścia w zycie.

 

Są na to jakieś przepisy w ogóle, gdzieś to można w fm-ie podejrzeć ? Jaki jest sens polecania mi przez agentów np newgena 16 letniego z potencjałem na 5* ktory nie jest wychowankiem zadnego klubu a który przyjdzie do mojego klubu dopiero za rok a w tym czasie nie będzie nigdzie grał. Co za bzdura, czemu nie moge go wrzucic do moich juniorow od razu :) Gdyby nie zainteresownaie innych klubów to bym takich delikwentów trzymał na nieskonczonych testach i trenowal.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...