Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Axa

FM 2015 - Dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

W jakimś programie graficznym logo robisz o wymiarach 180 x 180 pikseli, spisujesz ID klubu i wrzucasz do katalogu z herbami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prościej pobrać logo w dowolnej rozdzielczości i w programie je tylko zmniejszyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mhm, zwłaszcza własnoręcznie utworzonego klubu. Good luck with that :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi to nie działa a szkoda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dobrze wiadomo, 15.3.0 uniemożliwiła grę na ligach stworzonych do starszych wersji. Czy znacie jakieś dodatki przystosowane do najnowszej wersji?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, od 09 nie tykałem FM'a. Podpowiedzcie sciagnałem logopacka mega i jak zrobic zeby logosy się pojawiły w grze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Posiada ktoś może polską Ekstraklasę, ale w starej wersji - czyli 30 kolejek = koniec sezonu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Połączyć bazy danych? Wtedy będzie PLU i HOL w jednym pliku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Połączyć bazy danych? Wtedy będzie PLU i HOL w jednym pliku.

Nie pomogło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ID musisz pozmieniać w jednym z plików przed połączeniem i dopiero potem merdżować. Inaczej bedą dublety, czyli fuck up

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bytovia Bytów

bytovia_home_zpsj7basx2k.png
bytovia_away_zpsikspaejs.png
bytovia_third_zpskwjg2m3k.png

<record from="bytovia_home" to="graphics/pictures/team/96023087/kit_textures/home"/>
<record from="bytovia_away" to="graphics/pictures/team/96023087/kit_textures/away"/>
<record from="bytovia_third" to="graphics/pictures/team/96023087/kit_textures/third"/>

Miedź Legnica

miedz_home_zps9cgyuabl.png
miedz_away_zpse6sn0ypt.png
miedz_third_zpsdee3kere.png

<record from="miedz_home" to="graphics/pictures/team/710017/kit_textures/home"/>
<record from="miedz_away" to="graphics/pictures/team/710017/kit_textures/away"/>
<record from="miedz_third" to="graphics/pictures/team/710017/kit_textures/third"/>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Panowie mam mały problem. Wczoraj czy przed wczoraj zainstalowałem sobie PLU wersję bez dubli czyli 1.02 z CM Rev. Miałem już zaczętą i zapisaną karierę. Ale chciałem zobaczyć jak to działa z tymi ligami polskimi i zacząłem nową grę. Wczoraj wszystko hulało ale nie zapisałem gry. Dziś chciałem zacząć grę od nowa z PLU 1.02 i o dziwo patrzę przy wyborze krajów na samym początku (tam gdzie wybiera się kraje, z których potem wybiera się ligi) mam czerwony krzyżyk i info, że znaleziono tylko 10 zespołów i nie mogę wybrać Polski. Od wczoraj zainstalowałem tylko plik dodający polskie znaki w nazwiskach oraz logopack do PLU 1.01 z tego forum. Myślałem, że to kwestia tych dwóch plików to wywaliłem je ale problem jest nadal. Próbowałem wywalić PLU 1.02 i wgrać jeszcze raz ale problem jest nadal ten sam. Z PLU 1.01 mam tak samo. A dzień wcześniej wszystko hulało.

Pomoże ktos?
Dzięki z góry.

Greetz,
Mike

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę o pomoc,

Ściągnąłem mepack z pierwszego posta:

Wypakowałem do katalogu ... sports interactive>Foot... 2015 > graphics

zgodnie z instukcją: https://hostr.co/file/970/V6BscRbkaaOi/3.InstallmanualforDF11MEGAPACK.png

zastosowałem też to w preferencjach: https://hostr.co/file/970/KP4f9nXiOkjW/5.IMPORTANTSETTINGSFM.png

ale niestety nie widzę twarzy w grze :/

ktoś wie co może być nie tak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pożongluj pierwszą i środkową opcją może, teraz zaznacz pierwszą a odznacz drugą, zatwierdz, wyjdź z gry, uruchom i gdy sie wczyta zrób odwrotnie, nieraz tak miałem i podziałało :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

niestety dalej lipa, czy w katalogu "graphics" muszę stworzyć osobne foldery na koszulki, twarze, loga klubów? Czy po prostu wrzucam wszystko co ściągnę do tego katalogu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

osobno kits, faces i logos.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta