Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
Axa

FM 2015 - Dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Ten pack kitsów jest z sortitoutsi? I datowany na kiedy? Bo tam dośc często aktualizacje robią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Panowie możecie podpowiedziec gdzie najlepiej pobrać wszystkie koszulki dla zespołów ligowych oraz reprezentacji najlepiej za jednym razem (może być nawet w kilku partach) bo z tego co widzę to na http://sortitoutsi.net/graphics/packcat/2/180/ss1415-league-kits?page=2można pobrać ale każdą ligę oddzielnie :/

Kiedyś pobierałem wszystko za jednym zamachem ale nie mogę znależć.

Greetz,

Mike

Megapack z ruskiej strony

https://yadi.sk/d/IpwBoxVsdy2gu

OOO stary dzięki wielkie! Szacun:) Masz może też taki link z logo drużyn reprezentacji kontynentów itp?

Szukam jeszcze takiego backpacka z miniaturami stadionów, W 2014 miałem coś takiego, że jak wchodziło się w daną drużynę i informację o niej to były tam miniatury stadionów widoczne. Wie ktoś o co chodzi?

Greetz,

Mike

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanie, czy w rozpoczętej już grze można zmienić nazwy rozgrywek (coś a'la plik fake)? Mam francuskie nazwy dla Ligi Mistrzów i Ligi Europy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

sam sobie odpowiedziałeś :P

można właśnie przez plik fake:

"COMP_LONG_NAME_CHANGE" ID ROZGRYWEK "NAZWA ROZGRYWEK" ""
"COMP_SHORT_NAME_CHANGE" ID ROZGRYWEK "NAZWA ROZGRYWEK" ""

jesli masz juz jakis plik fake wgrany i zmienia on nazwy na francuskie musisz znalezc w nim odpowiednie linijki i usunac/wyedytowac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czym zmienic loga rogrywek zamiast tych co sa w fm na rzeczywiste t-mobile ekstraklasy , ligi mistrzow itp wgralem chyba wszystkie loga jakie sa i fake i nic nazwy sa ok ale brak logosów rozgrywek?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ściągnij loga competition. To są herby rozgrywek, mogą być z poprzednich wersji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

może tu mi ktoś poradzi, gry zrobione po patchu nie są widoczne w tabeli wyników, widać tylko sejwy sprzed patch, mam zainstalowanego fejka by axa ale dawniej też miałem a punkty się dodawały. Zrobiłem spójność plików, nazwy rozgrywek wróciły do starych , ale problem nie zniknął. Pomożcie....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wklejony plik fake i nowe koszulki zadziałają dopiero na nowej grze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a skoro nazwy pozostały bez zmian to gdzie mogłem popełnić błąd? fake by axa gdyby miało to znaczenie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a skoro nazwy pozostały bez zmian to gdzie mogłem popełnić błąd? fake by axa gdyby miało to znaczenie...

Wklej faka do katalogów z peczami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wklej faka do katalogów z peczami.

w sensie, że do C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Football Manager 2015\data\db ?

edzia

wkleiłem gdzie tylko się dało i hula

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mam pytanko czy mozna w jakis sposob zmienic logo klubu przy utworzeniu wlasnego klubu tzn zamienic to logo podstawowe na jakies inne z istniejacych klubow

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mam pytanko czy mozna w jakis sposob zmienic logo klubu przy utworzeniu wlasnego klubu tzn zamienic to logo podstawowe na jakies inne z istniejacych klubow

mozna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mozna

a jak to zrobic pomocy

mozesz opisac jak to zrobic z gory dzieki:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta