Skocz do zawartości

FM 2015 - Dodatki


Axa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Bytovia Bytów


bytovia_home_zpsj7basx2k.png
bytovia_away_zpsikspaejs.png
bytovia_third_zpskwjg2m3k.png



<record from="bytovia_home" to="graphics/pictures/team/96023087/kit_textures/home"/>
<record from="bytovia_away" to="graphics/pictures/team/96023087/kit_textures/away"/>
<record from="bytovia_third" to="graphics/pictures/team/96023087/kit_textures/third"/>

Miedź Legnica


miedz_home_zps9cgyuabl.png
miedz_away_zpse6sn0ypt.png
miedz_third_zpsdee3kere.png



<record from="miedz_home" to="graphics/pictures/team/710017/kit_textures/home"/>
<record from="miedz_away" to="graphics/pictures/team/710017/kit_textures/away"/>
<record from="miedz_third" to="graphics/pictures/team/710017/kit_textures/third"/>

Odnośnik do komentarza

Witam,

Panowie mam mały problem. Wczoraj czy przed wczoraj zainstalowałem sobie PLU wersję bez dubli czyli 1.02 z CM Rev. Miałem już zaczętą i zapisaną karierę. Ale chciałem zobaczyć jak to działa z tymi ligami polskimi i zacząłem nową grę. Wczoraj wszystko hulało ale nie zapisałem gry. Dziś chciałem zacząć grę od nowa z PLU 1.02 i o dziwo patrzę przy wyborze krajów na samym początku (tam gdzie wybiera się kraje, z których potem wybiera się ligi) mam czerwony krzyżyk i info, że znaleziono tylko 10 zespołów i nie mogę wybrać Polski. Od wczoraj zainstalowałem tylko plik dodający polskie znaki w nazwiskach oraz logopack do PLU 1.01 z tego forum. Myślałem, że to kwestia tych dwóch plików to wywaliłem je ale problem jest nadal. Próbowałem wywalić PLU 1.02 i wgrać jeszcze raz ale problem jest nadal ten sam. Z PLU 1.01 mam tak samo. A dzień wcześniej wszystko hulało.

Pomoże ktos?
Dzięki z góry.

Greetz,
Mike

Odnośnik do komentarza

Proszę o pomoc,

 

Ściągnąłem mepack z pierwszego posta:

 

Wypakowałem do katalogu ... sports interactive>Foot... 2015 > graphics

zgodnie z instukcją: https://hostr.co/file/970/V6BscRbkaaOi/3.InstallmanualforDF11MEGAPACK.png

zastosowałem też to w preferencjach: https://hostr.co/file/970/KP4f9nXiOkjW/5.IMPORTANTSETTINGSFM.png

 

ale niestety nie widzę twarzy w grze :/

 

ktoś wie co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...