Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY

Rekomendowane odpowiedzi

OBJAWIENIE!!!

Jacob Gibson

- Napastnik

- Lat 19

- Anglia

- Wolny transfer

Nic tylko brać. W dwóch pierwszych meczach zdobył łącznie 7 bramek. To nie przypadek.

Równa, wysoka forma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Danny Racchi (Hyde) - Typ ma 27 lat, ale statystyki jeżeli są stałe to ma wyśmienite, na luzie da radę w sky bet 2, a nawet w skybet 1, myślę że jak ktoś gra w conference to się zgodzi, gorzej będzie w conference north/south

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dorzucę tutaj też kilku moich grajków, może to nie są młodzi zawodnicy ale miałem ich u siebie w Lechu Poznań gdzie budżet był na początku niezbyt duży.

Dwóch najlepszych jakich ściągnąłem w Lechu:

ROMARIO KORTZORG - sprowadzony za 240 tys euro z 2 bundesligi AUE, w 4 sezonach na lewym/prawym skrzydle zdobył 60 bramek i miał 100 asyst a średnia na sezon 7,5-8.

TOMAS NECID - sprowadzony z wolnego transferu, król strzelców ekstraklasy oraz ligi mistrzów!

Pozostali bardzo dobrzy zawodnicy, przeważnie z wolnego transferu

1. Obrońca Leonel Galeano z wolnego transferu sprzedany po kilka sezonach za 3,1 mln Euro (sezon 2014/15)

2. Obrońca Oscar Lewicki z wolnego transferu sprzedany pożniej za 4,9 mln Euro (sezon 2014/15)

3. Obrońca Rasim Tagirbekov (sezon 2014/15)

4. Bryan Pele FC Lorient obronca (sezon 2014/15)

5. Mrioslav Stevanovic - napastnik (sezon 2014/15)

6. Stanislav Dragun z wolnego transferu z Krylija Sowietow (sezon 2015/6)

7. Victor Garcia z wolnego transferu z FC Porto B (sezon 2017/18)

8. Luca Marrone z wolnego transferu z Juwentusu (sezon 2017/18)

To tak po krótce, jest jeszcze kilka fajnych zawodników, w moim wątku o Lechu Poznań.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam

Potrzebuje śr.pomocnika dobrego do ligo polskiej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Użyj scoutów :p zobacz czy wypali Petr Trapp, z wolnego transferu jesienią lub z jakiegoś klubu chyba w Libanie po lutowym updacie. Niezbyt młody ale swietny :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

genie scout i wszystko jasne ;) co z tego ze ktos jest talentem u osoby A, jak u osoby B ma gówniany potencjał, chyba że grajek ma stały potencjał, jak chcesz Kojiro to moge odpalic gs i Ci kogos rzuce ;) tylko z 16-stki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki już jakoś sobie poradziłem :) Alexei Eremenko był wolny + F. Starzyński zakupiony :) i jeszcze staram się o Damiana Dąbrowskiego

Pozdr

@Yaneck1 ja mam 15tke.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

genie scout i wszystko jasne ;) co z tego ze ktos jest talentem u osoby A, jak u osoby B ma gówniany potencjał, chyba że grajek ma stały potencjał, jak chcesz Kojiro to moge odpalic gs i Ci kogos rzuce ;) tylko z 16-stki

Grasz z genie scoutem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecicie jakieś młode talenty do PSV? Intersują mnie pozycje OPL OPP i PŚ gdzieś do 3 mln za wszystkich?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecicie jakieś młode talenty do PSV? Intersują mnie pozycje OPL OPP i PŚ gdzieś do 3 mln za wszystkich?

Myślę, ze w Holandii bez problemów takowych znajdziesz. Brazylię też masz odpaloną?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rotariu z Rumunii, chyba Dinamo Bukareszt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, ze w Holandii bez problemów takowych znajdziesz. Brazylię też masz odpaloną?

Mam :)

A z tymi Holendrami to nie tak łatwo bo za każdego 18 latka chcą po 5-7 mln...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam :)

A z tymi Holendrami to nie tak łatwo bo za każdego 18 latka chcą po 5-7 mln...

IMO za 3 mln na trzech łepków to będzie ciężko bardzo. W Brazylii może się udać, ale nie od razu. Takie są ceny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jakieś ziomki tam są tanie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz sprawdzić dwójkę - Fabio Castellano i Bilal Ould-Chikh

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rotariu z Rumunii, chyba Dinamo Bukareszt.

Możesz sprawdzić dwójkę - Fabio Castellano i Bilal Ould-Chikh

Ta... za gości chcą 80 baniek :O

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta