Skocz do zawartości

[FM 15] Nasze Boje


DarkLuki

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat dla wszystkich, którzy nie chcą pisać w dziale karier a chcieliby tu podzielić się swoimi sukcesami bądź porażkami z gry. Mam nadzieję, że mod team nie ma nic przeciwko, screeny odpowiednio otagowane mile widziane.


Zacząłem jako bezrobotny z dużą ilością lig, nie tylko europejskich, trenerem bez licencji trenerskiej i doświadczeniem Niedzielny piłkarz. Zatrudnienie znalazłem w Santos FC Kapsztad w Republice Południowej Afryki. Ten klub gra na drugim poziomie rozgrywkowym w RPA. Rozegrałem już 2 sezony. W pierwszym zająłem 4 miejsce, czyli ominął mnie awans i awans do mini ligi barażowej. Szybko bo już we wstępnej rundzie odpadłem też z Pucharu RPA. Mimo to zarząd był bardzo zadowolony. W drugim sezonie dobrze nie pamiętam, ale przez około 7 ostatnich kolejek byłem 3 co dawało mi awans do mini ligi barażowej. Trzeba też powiedzieć, że ligę zdominowały 4 zespoły. Co oznaczało, że tylko jeden awansuje wyżej, jeden okaże się totalnym przegranym a 2 zagrają w mini lidze barażowej :D No i zgadnijcie jak wypadłem hehe, mój zespól okazał się totalnym przegranym :D W ostatniej kolejce zremisowałem a zespół za mną miał małą stratę do mnie no i oni wygrali swój mecz i zajęli ostatecznie 3 miejsce :D Ja ponownie byłem 4. Na szczęście mój prezes nie okazał się burakiem i zaraz po ostatnim meczu ligowym zaproponował przedłużenie kontraktu na co przystałem. Na osobny komentarz zasługuje Puchar RPA, gdzie moja drużyna spisywała się wspaniale, doszliśmy do finału, w którym niestety po zaciekłym spotkaniu przegraliśmy tylko 2-3 z wicemistrzem RPA.


Plusy i minusy 2 sezonu:

+ świetna postawa w Pucharze RPA,

- znowu tylko i aż 4 miejsce w lidze i brak awansu choćby do mini ligi barażowej,

+ za plus uznałbym, że drużyna Black Leopards awansowała do ekstraklasy RPA, przez 2 sezony 4 mecze z nimi rozegrałem i 4 porażki były :D

- Nie udało mi się utrzymać w zespole kilku młodych graczy,

+ Stabilna kadra będąca w stanie powalczyć na 2 frontach (liga i puchar) o czołowe lokaty.



Odnośnik do komentarza

Ja pierwszy raz od CM4 postanowiłem zacząć jako bezrobotny , a nie z góry wybrać klub. Wgrałem jakieś 30 lig z 20 krajów, licencja krajowa B i po miesiącu poszukiwań w końcu dostałem pracę w Szwedzkim Helsingborgu IF. 11 miejsce po 16 kolejkach ze stratą 13 pkt do lidera. Na szczęście jeszcze trwał okres transferowy i udało się ściągnąć 4 graczy. Bilans meczów moich 10 z - 1 r - 3 p i koniec sezonu zakończony na 5 miejscu (bilans bramek 36-18) strata do 4 miejsca tylko 1 pkt i szkoda bo gdyby ktoś z trójki zdobyłby Puchar Szwecji to byłaby Liga Europy, a tak będzie trzeba na podczas wiosny się wysilić. Mistrzostwo na IFK Goteborg z wprzewagą 8 pkt na AIK Sztokholm. Na pocieszczenie korona strzelców dla mojego snajpera Mikaela Dahlberg'a. W czasie gry 5 razy straciłem głupio bramkę w taki sam sposób, nie wiem czy to problem gry (bugi, błędy) czy moich piłkarzy. Chodzi o zagrywanie piłki obrońcy do bramkarza w taki sposób że piłkę przejmuje napastnik przeciwnika. Może to wina też bramkarza bo ma słabe statystyki gry bez piłki, przeglądu sytuacji, przewidywania i podczas tych sytuacji nie wychodził do piłki a czekał aż do niego doleci.

 

W skrócie:

Alsvenskan: 5 miejsce, 30 m - 14 z - 6 r - 10 p, bramki 54 - 40, pkt 48 (strata 16 pkt do mistrza IFK Goteborg)

Svenska Cupen: 3 runda (faza grupowa), rozgrywki nadal trwają, rozgrywane są w systemie jesień-wiosna a więc inaczej niż liga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...