Skocz do zawartości

Football Manager 2015 BETA - Wrażenia z gry


Iwabik

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że w becie są kwiatki, ale czemu co roku muszą się zmieniać wyniki? Gram elegansio Polska - Niemcy, do przerwy prowadzę 1:0 po golu Soboty, a tu nagle w 70' się okazuje nagle, że jest 1:1 a Szukała i jakiś szwabski random strzelili po samobóju :|


Hmm, ok. Powiedzmy, że jest to zajebisty ficzer weryfikowania strzelca, bo akcja bramkowa jest ta sama - Sobota wrzuca piłką, nastrzela Niemca i jest gol. Ale nie po to oglądam skróty szczegółowe, żeby nie widzieć, jak mój stoper wali samobója!

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wgrałem grafiki, odświeżyłem skórkę - działały. Dziś włączyłem FM-a i musiałem od nowa wyczyścić bufor, ciekawe czy to tak jednorazowo się stało. W dodatku na początku kolejki herby się wyświetlały, na drugi dzień przed meczami nie, a po meczach już tak.

 

http://i.imgur.com/K6BC1Ux.png

http://i.imgur.com/DV0ALRC.png

Odnośnik do komentarza

Z tego co widziałem, w Pucharze Polski, można mieć tylko 5 rezerwowych, co jest lekkim błędem, bo w rzeczywistości można ich mieć 7.

 

 

A tak to mocno śmiga, minimalna liczba błędów w tłumaczeniu (potem SSy pośle w temat odpowiedni jak znajde).

Odnośnik do komentarza

Wróciłem doFm 2014,gdzie gra mi sie zacnie...15 odstaje niestety bardzo póki co,jest jakas siermiężna,nie wciąga mnie.Interfejs do bani,nie ma tego miodu.Wiem,to BETA,ale jak będę chciał prowadzić drużyne hokejową to popykam w hat trick...Ostatni przykład z mojej I ligi to wyniki GKS Katowice.Gieksa-Stomil 7-1,Gieksa-Wisła Płock 6-7,Sandecja-Giieksa 4-4...Moje wyniki w miare normalne,gram Tychami,ale reszta ligi(co wazne)w której sie gra to hokej na lodzie.W pozostałych ligach aż tylu bramek nie ma...Rok za rokiem to samo.Nie wiem czy SI nie potrafi tego ogarnąć,czy jaki uj,ale jet to frustrujące...Cóż dalej wracam do Swansea(szósty sezon)i Drezna(sezon 1,3 liga)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...