Skocz do zawartości

Football Manager 2015 BETA - Wrażenia z gry


Iwabik

Rekomendowane odpowiedzi

To ja może zadam pytanie od razu jak ktoś już gra - jak wygląda sprawa z tym ustawianiem zawodników na ekranie taktycznym? Na screenach widziałem, że można teraz ustawić np. jednego napastnika trochę z tyłu drugiego trochę z przodu (zamiast tylko w linii jak to było do tej pory), jak to wygląda w praktyce? Można w dowolnym miejscu ustawić "koszulkę" na całej szerokości boiska, czy może ustawienie to zależy od polecenia indywidualnego?

Odnośnik do komentarza

Profesor: No jest ale w kilku miejscach nie ma tłumaczenia czy są puste miejsca zamiast tekstu.

 

Stefan: To działa na odwrót. Dajmy na to miałeś Wysuniętego napastnika, zmieniłeś mu rolę na cofniętego, funkcja atak. To koszula idzie w dół, gdy zmienisz funkcję na wsparcie to znowu się lekko cofnie.

 

Trochę denerwuje mnie nowy interfejs, jeszcze nie przyzwyczaiłem się do niego. Miewam momenty, że muszę chwilę poszukać miejsca w którym upchnęli daną funkcję.

 

O, mała nowość która mi się podoba, to najważniejsze informacje tygodnia. Drobiazg ale na plus.

Odnośnik do komentarza

To jeszcze kilka słów o meczu w 3D. Jest sporo nowych animacji. Pomijając standardowe ślizganie się, SI nie nauczyło bramkarzy interwencji jeden na jeden. Golkiper wciąż dziwnie cofa się, nie próbuje skracać kąta, nie rzuca się. Napastnik ot tak przebiega obok niego i strzela. Jest też najbardziej irytująca animacja, gdy piłkarz na chwilę wyprzedza piłkę, zatrzymuje się i piłka wraca do nogi, odbiór futbolówki też wciąż słabo wygląda. Na plus za to zagranie piętką, nie miałem wrażenia, że próbował sobie chłopaczyna wyrwać nogę, blokowanie strzału wślizgiem wygląda naturalnie. Podania, strzały czy gwiazda numeru, parady, o wiele lepsze. Widać skok jakościowy.

Odnośnik do komentarza

Kuchar, niestety tak, widać to w kilku sytuacjach, jak choćby obrót z piłką przy nodze. Chciałem przesłać skróty na Vimeo coby pokazać ale przy generowaniu owych gra scrashowała.

 

MaKK: Ponoć tak i momentami to wyraźnie widać. Ale to nie jest magiczna różdżka, że teraz będzie super, hiper i w ogóle.

Odnośnik do komentarza

Wrazenia...cięzko sie do menu przyzwyczaic.jakby mniej intuicyjne.zauważyłem zee gra przyspieszyła,szybciej na poczatku laduje sie baza itp.silnik meczowy hmm,czasem lekko przytnie,ale nie wyglada to najgorzej...choc do poprawki..wynikow kosmicznych nie ma,kontuzje dosc realistyczne.troche malo czytelne pole taktyki.podoba mi sie nowy scouting,szerszy wybor na dana pozycje itp....na minus duzo nie przetłumaczonych kwestii,poza tym raz zwracaja sie do mnie per pan,raz per pani hmm.-)ogolnie w skali 1-10, silna 7

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...