Skocz do zawartości

Football Manager 2015 BETA - Wrażenia z gry


Iwabik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po zainstalowaniu wersji beta fm 2015 i spędzeniu paru godzin przed kompem mam do was pare pare pytań.

Jestem świeży w temacie i powiem szczerze że przytłoczyła mnie wczoraj ilość rzeczy do ogarnięcia w grze, jestem ciekaw czy fm 2014 jest łatwiejszy?czy to raczej to samo

i drugie pytanie czy jak mam już wersję beta i jak kupię wersję na płycie to czy znów coś musze instalować, jak to sie odbywa wtedy?

bedę wdzieczny za odpowiedź...

Odnośnik do komentarza

Ale mecz miałem. Czwarta kolejka I ligi, potyczka z Dolcanem. Wpierw trzy wymuszone zmiany Injac, Rybicki i Duda. Ale źle nie jest. Remis 2:2. Wtedy wpierw wypada mi Hamzić (czyli bramkarz, ktoś z pola go zastąpił), a chwilę później Pidwirnyj dostaje czerwoną. Jeszcze udaje nam się strzelić na 3:2, myślę, będzie dobrze. Nie było, od 72 do 87 piłkarze z Ząbek strzelają nam pięć goli.

 

Screen dla potomnych.

 

Edyta: Bodajże pierwszy raz to powiem, ale chyba poczekam do premiery. Trzeci crash, wcześniejsze niebyły bolesne bo traciłem po trzy, cztery dni, teraz trzy ale tygodnie. Dawno nie miałem crashy, w 14 chyba żadnego, w 13 tylko jeden raz z dodatkowymi ligami.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...