Skocz do zawartości

Zapowiedzi, plotki, oficjalne informacje


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

BREAKING: The ‪#‎FM15‬ Beta is now live on Steam. It's time to redeem those codes!

If you pre-ordered from Steam, simply quit & restart, and you'll then find the Beta in your Steam Library.

If you pre-ordered from elsewhere and haven't been sent a Beta code, please contact your retailer.

As this is a Beta version of the game, should you encounter any issues please report them here: http://bit.ly/FM15BugForum

If you haven't yet pre-ordered, you can get immediate access to the #FM15 Beta now by visiting bit.ly/FM15Steam

 

 

Z oficjalnego fanpage Football Managera.

Odnośnik do komentarza

Aaa noo zagraniczny sklep podobno od wczoraj wysyłali beta kody a polskie sklepy na razie cicho. Nawet nie odpowiadaj na zapytania kiedy można się spodziewać znając życie pewnie nie wiedzą :) .

Ja o 16 dostałem kod od muve.pl, już się pobiera, po przespaniu dwóch ostatnich edycji czekam z niecierpliwością na nową odsłonę FM ;P

Odnośnik do komentarza

 

 

Kod do bety na muve masz w profilu użytkownika na muve.pl w zakładce "moje gry do pobrania". :)

Tak wiem, kupowałem tam FM 2014, niestety przy 15 jest tylko info "brak klucza".

 

Dziwne, bo ja tez na muve brałem i klucz był. Przy tytule kupionego produktu masz +beta, tak?

 

Tak, jest +beta. Klucza do tej pory brak.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...