Skocz do zawartości

Zapowiedzi, plotki, oficjalne informacje


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

a czy poprawiona zostanie skuteczność jedenastek, oraz czy zwiększona zostanie ilość "swojaków" oraz podań bramkarza do przeciwnika. No i oczywiście czy bramkarz będzie częściej wykonywał rzuty z autów.Proponował bym też zwiększenie sytuacji, w której zawodnik "podcina się o własne nogi" i wypada ze skłądu na rok. Obecnie takich sytuacji jest zdecydowanie za mało.

Odnośnik do komentarza

Po opiniach z Opineo/Ceneo wydaja się być pewnym źródłem.

 

Nie mogę jednak od nich się dowiedzieć, czy klucze będą przesyłane w okolicach godziny 1 7 listopada (a więc przy premierze), czy dopiero w ciągu dnia.

 

 

Co do keye.pl to mieli oni jeszcze do niedawna aukcje na Allegro z opcją dostępu do BETA, jednak na ich stronie takowej informacji nigdy nie było. Teraz widzę, że maja nową aukcję, bez dostępu do wcześniejszej wersji. Ciekaw jestem co z osobami, które wcześniej zakupiły. Jak dla mnie jednak - minus sklepu więc w tym roku u nich daruje zakupy.

Odnośnik do komentarza

Ile z przesyłką wyszło? Ceny poniżej 100 zł są ok, ale jak można odebrać osobiście :).

Mowa o kluczu, a nie o wersji pudełkowej. Wpisujesz otrzymany klucz na Steamie i ściągasz grę. Parę dni później sprzedałem komuś ten klucz i kupiłem normalną wersję w pudle by lepiej się poczuć. W tym roku jednak nie wiem czy nie kupię tylko klucza. Tak naprawdę, to żadna różnica, a czasy kiedy SI dodawało obszerną książkową instrukcję i poradnik dawno minęły.

Odnośnik do komentarza

 

Ile z przesyłką wyszło? Ceny poniżej 100 zł są ok, ale jak można odebrać osobiście :).

Mowa o kluczu, a nie o wersji pudełkowej. Wpisujesz otrzymany klucz na Steamie i ściągasz grę. Parę dni później sprzedałem komuś ten klucz i kupiłem normalną wersję w pudle by lepiej się poczuć. W tym roku jednak nie wiem czy nie kupię tylko klucza. Tak naprawdę, to żadna różnica, a czasy kiedy SI dodawało obszerną książkową instrukcję i poradnik dawno minęły.

 

 

Ok, za klucz poniżej 100 zł to miła oferta :D. Ja jednak w przypadku FM-a wolę jednak wersje pudelkowe :). Mam podobne zboczenie jak Sensei :).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...