Skocz do zawartości

Bonne réaction


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Rzutem na taśmę udało mi się jeszcze wypożyczyć z Nacionalu środkowego pomocnika Luciano Ísolę, który nieco zwiększył mi pole manewru na tej pozycji. Prowadziłem negocjacje z kilkoma kolejnymi zawodnikami, ale niestety zabrakło mi czasu, by je sfinalizować, i tym samym kadra Orientalu na rundę jesienną została skompletowana.

Transfery do klubu:
11.09.14 Luciano Ísola (20, DM-MC; Urugwaj) => wyp. (Nacional)

A skoro tak, zdecydowałem się zaproponować kontrakt Bosselowi, by nie zostać z opuszczonymi pantalonami w środku sezonu, a następnie wysłałem do siedziby ligi faks z zawodnikami pierwszego zespołu zgłoszonymi przeze mnie do rozgrywek.

Oriental de la Paz — kadra na sezon 2014/2015

1. Yilmar Costa (27, GK; Urugwaj)
12. Esteban Garrel (20, GK; Urugwaj)
4. Rodrigo Gómez (33, DC-DR; Urugwaj U20: 1/0)
13. Juan Bicca (34, DC-DR; Urugwaj)
5. Federico Díaz (25, DR; Urugwaj)
34. Matías Castro (19, DR; Urugwaj) (L)
14. José Da Silva (26, DC-DR/DM; Urugwaj)
2. Federico Da Luz (25, DL; Urugwaj)
15. Julián Bossel (27, DL; Argentyna)
3. Rodrigo Curbelo (23, DC; Urugwaj)
24. Carlos Fontes (24, DC; Urugwaj)
16. Miguel de Souza (38, MC-DM/MR; Urugwaj)
6. Enzo Riestra (28, DM-MR; Urugwaj)
7. Alejandro Machín (25, MC-DM; Urugwaj)
33. Luciano Ísola (20, DM-MC; Urugwaj) (L)
10. Gastón Ferrero (27, AMC-MC; Urugwaj)
17. Valetín Ramos (27, AMC-STC; Urugwaj)
8. Emiliano Bernales (22, AMC-STC; Urugwaj)
9. Maximiliano de León (24, STC; Urugwaj)
11. Herman Barreto (28, STC; Urugwaj)
32. Franco Acosta (19, STC; Urugwaj U20: 8/8) (L)
18. Miguel Alsina (17, STC; Urugwaj)

Odnośnik do komentarza

Przygotowania dobiegły końca, nadszedł dzień, w którym miałem się przekonać, czy udało mi się zbudować w La Paz cokolwiek wartego uwagi. Jechaliśmy na wyjazdowe spotkanie z ligowym średniakiem, za jakiego bukmacherzy uznawali Plaza Colonia, osłabieni brakiem trzech podstawowych zawodników, Da Luza, Ferrero i Bernalesa. Wydawało mi się, że jesteśmy w stanie nawiązać z nimi równorzędną walkę. Srodze się myliłem.

Oszczędziłem chłopakom gadek moralizatorskich, zebrałem drużynę w kółko i trzykrotnym okrzykiem Jurva! Jurva! Jurva!, z którego byłem bardzo dumny, obwieściliśmy swoją obecność. Fachowcy prognozowali remis, bukmacherzy stawiali na gospodarzy, nie mieliśmy nic do stracenia. Nie minęło kilka minut, a przecierałem oczy ze zdumienia. Wymyśliłem sobie taktykę polegającą na szybkich, długich podaniach do przodu, tymczasem graliśmy urugwajską odmianą tiki-taki, klepiąc piłkę wzdłuż i wszerz boiska. Uznałem, że będziemy grać bez skrzydeł, a tymczasem moi boczni obrońcy chodzili wzdłuż linii jak czółenka w warsztacie tkackim. Skoro ja byłem tym zaskoczony, trudno było czepiać się rywali. W 26. minucie Díaz zagrał skrzydłem do wychodzącego na wolne pole de Souzy, ten dośrodkował na krótki słupek, z piłką minęli się kolejno Barreto, obrońca oraz bramkarz gospodarzy, i nieoczekiwanie objęliśmy prowadzenie. Pomyślałem sobie, że przynajmniej przegramy z honorem, ale moi podopieczni mieli inne plany. Tuż przed przerwą rzut wolny wykonywał jeszcze niedawno skreślany przeze mnie Bossel. Argentyńczyk tak wkręcił piłkę w same widły, że bramkarz Plaza Colonia tylko odprowadził ją wzrokiem.

"Po przerwie gospodarze się na nas rzucą", uznałem. Ale tak się nie stało, nasi rywale chyba nie wierzyli w to, co się działo. Po pięciu minutach przeprowadziliśmy kopię akcji na 1:0, tyle że tym razem Barreto uprzedził bramkarza w wyjściu do centry de Souzy, zdobywając gola jak najbardziej po bożemu. Zacząłem wprowadzać rezerwowych, by moi emeryci nie umarli stojąc, ale obraz gry nie uległ zmianie. Mało tego, w 90. minucie de León uderzył zza obrońcy prosto w okienko, zasłonięty bramkarz nie zdążył z interwencją i na oczach zaszokowanego Urugwaju przywitaliśmy się z drugą ligą efektownym 4:0.

 

13.09.14 Campus Municipal Profesor Alberto Supicci, Colonia del Sacramento: 213 widzów
L01/26 Plaza Colonia (—) — Oriental de La Paz (—) 0:4 (0:2)
M.de Souza 26, J.Bossel 45, H.Barreto 50, M.de León 90

Oriental: Y.Costa 7.4 — J.Bossel 8.3 (71. M.Castro 6.6), R.Curbelo 8.1, R.Gómez 7.9, F.Díaz 8.2 — E.Riestra 7.8 — A.Machín 7.6, M.de Souza 8.7 (71. L.Ísola 6.7) — V.Ramos 7.7 — M.de León 8.6, H.Barreto 7.8 (74. F.Acosta 6.8)
Odnośnik do komentarza

Szok wywołany naszym zwycięstwem szybko przerodził się w zainteresowanie moimi zawodnikami. Jakiś spryciarz z Argentyny uznał, że skoro Bossel nie ma podpisanego kontraktu z klubem, da się go skaptować za darmo. Miał nawet tyle czelności, że czekał na Juliána po treningu. W takiej sytuacji uznałem, że wypada się z nim przywitać, niestety pechowiec potknął się i wpadł na moją wyciągniętą pięść z jakieś pół tuzina razy. Następnego dnia Bossel przedłużył umowę z Orientalem na kolejny rok i było po problemie.

 

W drugiej kolejce do La Paz przyjechało Villa Teresa, jeden z faworytów do awansu. Gotowi do gry byli już La Luz i Ferrero, ale uznałem, że zwycięska jedenastka sprzed tygodnia zasługuje na zaufanie. Ciekaw byłem, czy znów zrunujemy miejscowych bukmacherów — Gonzalo postawił na naszą wygraną parę tysięcy peso, ja również poczyniłem małą inwestycję. Żeby zmotywować zespół, kolejny kupon opłaciłem z premii meczowych, i to chyba okazało się właściwym podejściem. W 9. minucie sygnał do ataku dał kapitan zespołu, Enzo Riestra, zabierając piłkę Díazowi i podając ją do de Leóna, który uderzeniem przy słupku zaskoczył źle ustawionego bramkarza. Dwie minuty później strzelec bramki wystawił piłkę Barreto, a ten z zimną krwią podwyższył na 2:0. Te dwa szybkie ciosy wybiły gości z rytmu i do końca pierwszej połowy nic ciekawego się już nie działo.

 

Druga połowa zaczęła się od drugiego gola Barreto, po zamieszaniu podbramkowym, ale niestety pod naszą bramką. Kontaktowy gol dla Villa Teresa padł całkowicie nieoczekiwanie i przez dłuższy czas nie potrafiliśmy się po nim pozbierać. Dopiero zmiany, jakie przeprowadziłem w ostatnich dwudziestu minutach, dodały nam nowego dynamizmu i w 78. minucie de León pokonał Marticorenę strzałem ze skraju pola karnego. Byłem w szoku, choć tym razem z innego powodu — w sparingach Maximiliano prezentował się dosyć przeciętnie, a w lidze wymiatał, i w 87. minucie skompletował hat-tricka po świetnym dośrodkowaniu Díaza z głębi pola, które ominęło wszystkich obrońców gości. La Paz miało powody do świętowania — oczywiście poza zezowatym Juanem, prowadzącym na dzielnicy punkt bukmacherski.

 

20.09.14 Parque Oriental, La Paz: 352 widzów ®

L02/26 Oriental de La Paz (1.) — Villa Teresa (4.) 4:1 (2:0)

M.de León 9, 78, 87, H.Barreto 11 — H.Barreto og 46

 

Oriental: Y.Costa 7.7— J.Bossel 6.8 (61. F.Da Luz 6.7), R.Curbelo 6.3 (61. J.Bicca 6.7), R.Gómez 7.0, F.Díaz 8.1 — E.Riestra 7.3 — A.Machín 7.1, M.de Souza 6.7 (70. G.Ferrero 6.7) — V.Ramos 9.0 — M.de León 9.7, H.Barreto 7.8

Odnośnik do komentarza

Przeciwko Racingowi de Montevideo Da Luz i Ferrero wyszli już od pierwszej minuty; gospodarze ustawili się taktyką identyczną co nasza, tak więc o wyniku zadecydować miały umiejętności i szczęście, a jednego i drugiego nam tym razem zabrakło. Już w 1. minucie gospodarze wywalczyli rzut rożny i niekryty Trujillo strzałem głową pokonał Costę. W odpowiedzi przeprowadziliśmy nie jedną, a trzy świetne akcje, lecz tak chwalony przeze mnie de León, zmarnował je koncertowo, raz nie trafiając nawet do pustej bramki. Racing podobnych problemów nie miał i po kwadransie gry Gómez cudowną podcinką z linii pola karnego zaskoczył naszego bramkarza. Zanosiło się na z dawna oczekiwany łomot, więc jeszcze przed przerwą dokonałem pierwszej zmiany, ale i to nie pomogło. W 39. minucie Ferreira uciekł Díazowi prawym skrzydłem, jego centrę zamknął ponownie Gómez i przegrywaliśmy już 0:3.

 

Na drugą połowę Díaz już nie wyszedł, zawodnicy usłyszeli też ode mnie parę gorzkich słów w szatni, i gra się wyrównała. W 71. minucie Machín wypuścił lewym skrzydłem de Leóna, jego centrę wybił jeden z obrońców, ale piłka trafiła do Ramosa, który spokojnie ją przyjął i mocnym strzałem umieścił w bramce. Parę minut później Ferrero świetnie przymierzył z rzutu wolnego, ale Depratti popisał się efektowną interwencją, w pełni zarabiając na swoje wynagrodzenie. W 81. minucie nie miał już tyle szczęścia, Da Luz zagrał cudowną piłkę między obrońców i de León w końcu wpisał się na listę strzelców. Niestety na wyrównanie zabrakło nam już czasu, ale po przerwie pokazaliśmy już znacznie lepszy futbol.

 

27.09.14 Parque Osvaldo Roberto, Montevideo: 349 widzów

L03/26 Racing de Montevideo (8.) — Oriental de La Paz (1.) 3:2 (3:0)

F.Trujillo 1, F.Gómez 18, 39 — V.Ramos 71, M.de León 82

 

Oriental: Y.Costa 6.7— F.Da Luz 6.9, R.Curbelo 6.6, R.Gómez 6.2 (34. J.Bicca 6.4), F.Díaz 6.9 (45. M.Castro 7.0) — E.Riestra 6.6 — A.Machín 6.5, G.Ferrero 6.5 — V.Ramos 7.1 — M.de León 7.1, H.Barreto 6.1 (59. F.Acosta 6.6)

Odnośnik do komentarza

Wrzesień 2014

 

Bilans: 2-0-1, 10:4

Segunda División Profesional: 2. [—], 6 pkt, 10:4

 

Finanse: -£26.629 (w ostatnim miesiącu -£24.374)

Budżet transferowy: £0 (100% z transferów)

Budżet płac: £6.031 (wykorzystane £7.084)

 

Transfer (świat) => Sebastian Giovinco (27, STC-AMLC; Włochy: 27/3); Juventus => Tottenham; £21.0M

Transfer (Polska) => Henrik Ojamaa (23, STC-AMR; Finlandia: 16/2; Legia => Metalurh Donieck; £775K

 

Anglia => Man City

Argentyna => Olimpo

Brazylia => São Paulo

Chile => Universidad Católica

Francja => Monaco

Hiszpania => Athletic

Holandia => Vitesse

Kolumbia => Alianza Petrolera

Meksyk => Querétaro

Niemcy => FC Bayern

Peru => Unión Comercio

Polska => Ruch Chorzów

Portugalia => Porto

Rosja => Zenit

Urugwaj => Sud América

Włochy => Fiorentina

Reprezentacje => 1. Urugwaj (Óscar Tabárez; 1706); 81. Polska (Waldemar Fornalik; 403)

 

LM => Legia Warszawa => 3. runda kw. (2:0, 2:1 ze Skonto => 1:2k, 2:1 z Lewskim) => LE

LE => Legia Warszawa => baraże (1:1, 1:1k z Pandurii ###)

LE => Ruch Chorzów => 2. runda kw. (1:2, 1:1 z Goricą ###)

LE => Lech Poznań => baraże (2:1, 0:0 z Botewem Płowdiw => 4:0, 2:1 z Brøndby IF => 0:0, 0:4 z Lille ###)

LE => Wisła => 3. runda kw. (2:0, 1:1 z Rabotniczkim => 1:0, 1:3 z Astrą Giurgiu ###)

 

Lech (Mariusz Rumak) => 5. (T-Mobile Ekstraklasa)

Barcelona (Gerardo Martino) => 2. (La Liga)

Milan (Massimiliano Allegri) => 7. (Serie A)

Tottenham (Guus Hiddink) => 8. (Barclays Premier League)

Polska (Waldemar Fornalik) => grupa F el. ME (0:0 z Albanią (T), 1:1 z Brazylią (T))

Odnośnik do komentarza

Skoro zmiana składu zaowocowała porażką, przeciwko Canadianowi wróciłem do ustawienia z Bosselem i de Souzą, ale nie było to dobrym pomysłem; nasze skrzydła znów nie trybiły jak należy i po kwadransie Díaz wpuścił prawą flanką Grillo, a jego centrę na gola zamienił Chaco. Federico zawiódł w w drugim meczu z rzędu i w drugiej połowie z powodzeniem zastąpił go młody Castro. Wcześniej wszakże doprowadziliśmy do wyrównania, gdy Bayarres wybijając piłkę nastrzelił Barreto, co bezlitośnie wykorzystał Ramos.

 

Po przerwie szybko zaświeciło dla nas słońce, drugi rezerwowy, Gastón Ferrero przymierzył z rzutu wolnego tak celnie, że bramkarz gospodarzy mógł tylko odprowadzić piłkę wzrokiem do siatki. Niestety potem daliśmy się zepchnąć do obrony i po dziesięciu minutach w wątpliwych okolicznościach sędzia odgwizdał faul Riestry na Ohaco, a Tabárez uderzeniem z rzutu karnego wyrównał na 2:2. Canadian gniótł nas potężnie i zmuszony byłem pozmieniać to i owo w taktyce, co przyniosło efekty. Najpierw de León, a potem Barreto wychodzili sam na sam z bramkarzem, ale nie byli w stanie go pokonać. Ale na pięć minut przed końcem spotkania przeprowadziliśmy śliczną akcję, złożoną z kilkunastu podań, po której Ramos strzałem w krótki róg zapewnił nam trzecie zwycięstwo w sezonie.

 

04.10.14 Estadio Obdulio Jacinto Varela, Montevideo: 96 widzów

L04/26 Canadian S.C. (11.) — Oriental de La Paz (2.) 2:3 (1:1)

M.Chaco 12, S.Tabárez pk 55 — V.Ramos 24, 85, G.Ferrero 49

 

Oriental: Y.Costa 7.1— J.Bossel 6.1, R.Curbelo 6.4, R.Gómez 6.5, F.Díaz 6.2 (45. M.Castro 6.6) — E.Riestra 6.1 (65. L.Ísola 6.7) — A.Machín 6.5, M.de Souza 6.3 (45. G.Ferrero 7.3) — V.Ramos 9.2 — M.de León 6.7, H.Barreto 6.6

Odnośnik do komentarza

Cerro Largo było spadkowiczem z ekstraklasy, więc nie oczekiwałem cudów od mojego zespołu. Pomyślałem, że dam szansę wykazać się paru zawodnikom i od pierwszej minuty zagrali La Luz (słabo), Castro (poprawnie) oraz Da Silva (tragicznie). Pierwsza połowa przypominała tę z meczu z Racingiem, tyle że trzeba było kwadransa, by Espinosa otworzył wynik po rzucie rożnym. Na 2:0 podwyższył Bueno, także po rzucie rożnym, ale tym razem przy biernej postawie słabego dziś Costy. W doliczonym czasie gry rzut wolny pośredni skończył się trafieniem Acosty i było po meczu. Obecności Orientalu na boisku nie stwierdzono.

 

Zmiany i wrzaski w przerwie przyniosły pewną poprawę naszej gry i po kwadransie de León zagrał dobre podanie na wolne pole do Barreto, który wymanewrował bramkarza i zdobył dla nas honorowego gola. Kolejne sytuacje jeszcze były, wrzutka Bossela w końcówce zmusiła gości do rozpaczliwej wybijanki w polu bramkowym, ale rywal był zdecydowanie poza naszym zasięgiem i końcowy wynik dobitnie to odzwierciedlał. Czerwona kartka dla Riestry w samej końcówce najlepiej dowiodła naszej bezsilności w tym spotkaniu. Da Silva swoim występem na dłużej zamknął sobie drogę do wyjściowego składu, a La Luz i Bossel wciąż mieli na to po 50% szans.

 

18.10.14 Parque Oriental, La Paz: 765 widzów

L05/26 Oriental de La Paz (1.) — Cerro Largo F.C. (14.) 1:3 (0:3)

H.Barreto 61 — R.Espinosa 12, M.Bueno 37, A.Acosta 45+1

 

Oriental: Y.Costa 6.2— F.La Luz 6.1 (68. J.Bossel 6.5), R.Curbelo 6.7, J.Da Silva 5.9 (45. R.Gómez 6.7), M.Castro 6.6 — E.Riestra 6.7 RC — A.Machín 6.3, G.Ferrero 6.5 — V.Ramos 5.9 (45. M.de Souza 6.5) — M.de León 6.7, H.Barreto 7.1

Odnośnik do komentarza

Po tej kolejce pracę stracił pierwszy szkoleniowiec z drugiej ligi, Mario Viera z Cerrito. Natomiast Riestra zawieszony został na jeden mecz, dostał też ode mnie w pełni zasłużony ochrzan, ale nie przejął się nim zbytnio, bo piątym występem w barwach Orientalu przedłużył sobie kontrakt z klubem o kolejny rok.

Marcelo Taborda wrócił z wojaży po kraju z dossier bardzo ciekawego defensywnego pomocnika z przeszłością w juniorskiej reprezentacji kraju, Mario Viery. Chłopak musiał być bardzo zdesperowany, bo przystał na niskie wynagrodzenie, byle tylko zahaczyć się w La Paz, i tym samym miałem w zespole zmiennika dla Riestry.

Transfery do klubu:
23.01.14 Rodrigo Viera (20, DM; Urugwaj U20: 5/0) => FT (eks-Liverpool)

Mecz z drugim spadkowiczem z ekstraklasy, Juventud de Las Piedras, nie mógł być łatwym spotkaniem dla beniaminka. Do wyjściowej jedenastki powrócił Gómez, zawieszonego Riestrę zastąpił Ísola, nie mogłem też skorzystał z kontuzjowanego Bossela. Zagraliśmy bardzo ostrożnie i przez godzinę udawało się nam właściwie zabić rywalizację, a jedynym wydarzeniem wartym wzmianki był uraz Machína. W 60. minucie Ramos pięknym prostopadłym podaniem obsłużył Acostę, ale nasz rezerwowy napastnik przegrał pojedynek z Verą. Ta okazja się zemściła dziesięć minut później; szykowałem już zmianę dla najsłabszego na boisku Castro, lecz nim ją przeprowadziłem, Mas uciekł mu prawym skrzydłem, a jego dośrodkowanie precyzyjną główką zamknął Ramírez. Przez ostatni kwadrans musieliśmy zatem gonić wynik i remis była naprawdę blisko. Acosta ponownie musiał uznać wyższość Very, zaś Ramos w doskonałej sytuacji zdecydował się strzelić wprost w bramkarza Juventud. Kontuzja Barreto w samej końcówce spotkania przekreśliła nasze nadzieje na wyrównanie.

 

25.10.14 Parque Oriental, La Paz: 368 widzów
L06/26 Oriental de La Paz (2.) — Juventud de Las Piedras (3.) 0:1 (0:0)
D.Ramírez 71

Oriental: Y.Costa 7.0— F.La Luz 6.7, R.Curbelo 6.8, R.Gómez 6.4, M.Castro 6.2 (71. F.Díaz 6.7) — L.Ísola 6.8 — A.Machín 6.4 (50. M.de Souza 6.5), G.Ferrero 6.7 — V.Ramos 6.7 — M.de León 6.3 (56. F.Acosta 6.6), H.Barreto 6.6 KNT
Odnośnik do komentarza

1-2 automat, 3-10 jakieś baraże, 14 spada.

 

A z menedżerami się nie cackają, tru. Zaraz poleci następny.

 

Październik 2014

Bilans: 1-0-3, 4:6
Segunda División Profesional: 6. [-4], 9 pkt, 14:10

Finanse: -£48.075 (w ostatnim miesiącu -£21.446)
Budżet transferowy: £0 (100% z transferów)
Budżet płac: £6.031 (wykorzystane £7.175)

Transfer (świat) => Roland Texier (16, AML; Francja); Clermont => Marseille; £625K
Transfer (Polska) => [brak]

Anglia => Man City
Argentyna => Newell's
Brazylia => Palmeiras
Chile => Universidad Católica
Francja => Monaco
Hiszpania => Barcelona
Holandia => Vitesse
Kolumbia => Milionarios
Meksyk => América
Niemcy => FC Bayern
Peru => Cristal
Polska => Legia
Portugalia => Porto
Rosja => Zenit
Urugwaj => Sud América
Włochy => Fiorentina
Reprezentacje => 1. Portugalia (Paulo Bento; 1722); 46. Polska (Waldemar Fornalik; 647)

LM => Legia Warszawa => 3. runda kw. (2:0, 2:1 ze Skonto => 1:2k, 2:1 z Lewskim) => LE
LE => Legia Warszawa => baraże (1:1, 1:1k z Pandurii ###)
LE => Ruch Chorzów => 2. runda kw. (1:2, 1:1 z Goricą ###)
LE => Lech Poznań => baraże (2:1, 0:0 z Botewem Płowdiw => 4:0, 2:1 z Brøndby IF => 0:0, 0:4 z Lille ###)
LE => Wisła => 3. runda kw. (2:0, 1:1 z Rabotniczkim => 1:0, 1:3 z Astrą Giurgiu ###)

Lech (Mariusz Rumak) => 4. (T-Mobile Ekstraklasa)
Barcelona (Gerardo Martino) => 1. (La Liga)
Milan (Massimiliano Allegri) => 7. (Serie A)
Tottenham (Guus Hiddink) => 4. (Barclays Premier League)
Polska (Waldemar Fornalik) => 2. miejsce, grupa F el. ME (2:1 z Rumunią, 3:1 z Azerbejdżanem)

Odnośnik do komentarza

Na to wychodzi. Więcej, jak sam się przekonam.

 

Po meczu z Juventud uaktywniona została klauzula w kontrakcie Díaza, który przedłużony został na kolejny rok. Natomiast drugą już ofiarą tegorocznych rozgrywek padł menedżer dwunastego w tabeli Cerro Largo, Eduardo Acevedo.

Cerrito zajmowało ostatnie miejsce w lidze, ale bynajmniej nie oznaczało to, że jest najsłabszym zespołem w stawce drugoligowców. Dwaj wysunięci skrzydłowi rywali zmusili mnie do przyjęcia bardziej ostrożnej taktyki na ten mecz; do składu powrócił po odbyciu kary Riestra, a kontuzjowanego przed tygodniem Machína zastąpił de Souza.

Nie był to mecz dla kibica, oba zespoły bardzo starały się nie stracić bramki i sytuacji strzeleckich było jak na lekarstwo. Po raz kolejny nieszczególnie spisywał się Castro i po raz kolejny spóźniłem się ze zmianą, bezsilnie patrząc, jak opuszcza boisko z czerwoną kartką. Ale wymyślone przeze mnie defensywne ustawienie było zadziwiająco groźne dla rywala; w 78. minucie Ferrero podał piłkę do Acosty, ten przyjęciem uwolnił się od obrońcy i precyzyjnym lobem pokonał Cariniego. Ta jedna akcja warta była dla nas komplet punktów.

 

01.11.14 Parque Maracaná, Montevideo: 241 widzów
L07/26 Cerrito (14.) — Oriental de La Paz (6.) 0:1 (0:0)
F.Acosta 78

Oriental: Y.Costa 7.0 — F.La Luz 6.9, R.Curbelo 6.6, R.Gómez 6.6, M.Castro 6.6 RC — E.Riestra 7.0 — M.de Souza 6.9, G.Ferrero 6.7 — V.Ramos 6.2 (59. F.Ísola 6.7) — M.de León 6.4 (69. F.Acosta 8.0), H.Barreto 6.4 (72. F.Díaz 6.8)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...