Skocz do zawartości

2 pytania


patryk0146

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po latach chcę odświeżyć cm 0102 ale mam 2 problemy

po pierwsze czy idzie grać po polsku, gram na patchu .068 i update z marca 14 (jest jakieś nowsze?)? bo trick z podmienionym duńskim nie działa, chyba że coś źle robię

i druga sprawa ważniejsza, gdy negocjuje transfer, i klikam + lub - to wartości lecą jak oszalałe, tzn. wyjściowa kwota 10, chciałbym 15, klikam na plus i mam od razu 100, podejrzewam to kwestia sprzętu, czy idzie to jakoś spowolnić? może ktoś się już z tym spotkał

Odnośnik do komentarza

Witam,

po latach chcę odświeżyć cm 0102 ale mam 2 problemy

po pierwsze czy idzie grać po polsku, gram na patchu .068 i update z marca 14 (jest jakieś nowsze?)? bo trick z podmienionym duńskim nie działa, chyba że coś źle robię

i druga sprawa ważniejsza, gdy negocjuje transfer, i klikam + lub - to wartości lecą jak oszalałe, tzn. wyjściowa kwota 10, chciałbym 15, klikam na plus i mam od razu 100, podejrzewam to kwestia sprzętu, czy idzie to jakoś spowolnić? może ktoś się już z tym spotkał

1) co do języka polskiego to się nie wypowiem, bo nie znam tematu.

2) odnośnie niemożności ustalenia dokładnej kwoty, niestety tak już teraz jest, że sprzęt przyspiesza działa nie przycisków plus/minus

Odnośnik do komentarza

Witam,

po latach chcę odświeżyć cm 0102 ale mam 2 problemy

po pierwsze czy idzie grać po polsku, gram na patchu .068 i update z marca 14 (jest jakieś nowsze?)? bo trick z podmienionym duńskim nie działa, chyba że coś źle robię

i druga sprawa ważniejsza, gdy negocjuje transfer, i klikam + lub - to wartości lecą jak oszalałe, tzn. wyjściowa kwota 10, chciałbym 15, klikam na plus i mam od razu 100, podejrzewam to kwestia sprzętu, czy idzie to jakoś spowolnić? może ktoś się już z tym spotkał

Co do drugiej sprawy - z tego co wiem to patch Tapaniego pozwala przynajmniej częściowo rozwiązać problem z czułością przycisków przy kwotach.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...