Skocz do zawartości
kubix

Problem z CM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem , kupiłem ostatnio płytkę z CD action i mam tam championship manager 4. Zainstalowałem grę , i chciałem zainstalować patcha 4.1.4 ale wyskoczył problem -

"error 0x00000002 - nie można zaleźć określonego pliku" Chciałby zainstalować najpierw tą łatkę , żebym później zainstalować łatkę 4.15 , zależy mi na tym jak najszybciej bo chciałbym zacząć grać w nieśmiertelnego managera! Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź :)

@edit

Dołączam screena :

2jea6ir.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O boże ale wtopa hahahahhahahaha. Przepraszam za zamieszanie , ale aż zęby zjadłem tak się nad tym użerałem... Więc są może jakieś łatki do CHAMPIONSHIPA 04!!?:))

+ czym się rózni CM03/04 od 4?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Różni się tym, że akcja dzieje się sezon wcześniej, gra szybciej chodzi, i trudno jak cholera kogokolwiek niepotrzebnego sprzedać :) Wersja 4.0.8 którą masz na płycie jest najdoskonalszą możliwą, i ostatnią oficjalną, innych uaktualnień nie znajdziesz raczej, tam na płycie masz załączone zresztą jakieś dwa czy trzy amatorskie z 2004 roku chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudniej sprzedać w 03/04 tak?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Właśnie rozpocząłem grać w CM 4 i zobaczymy jak mi pójdzie w 01/02 dawałem radę . Ale już na 1 rzut oka widać różnicę .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że w Cm4 trudniej, ale trudno to zmierzyć :) po prostu po niechcianych u Ciebie zawodników, całkiem niezłych, którzy w słabszych klubach powinni zrobić furorę, często nie zgłasza się nikt, nawet jak oferujesz ich za free. Wszystko tam wyżej pisząc, miałem na myśli Cm4 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje bardzo , mam jeszcze jedną sprawę a mianowicie . Płytkę mam pożyczoną więc chcę odpalić CM4 bez płyty , włączam gre , naciskam "nowa gra" i pokazuję mi się - włoż płytę do napędu naciskam kontynuuj , znowu się pojawia komunikat i powtarzam czynność i normalnie mnie przenosi do wyboru lig , i gra chodzi normalnie. Czyli płyta nie jest potrzebna tak?

@edit

Wiesz możę gdzie dostanę albo gdzie da się pobrać CM 03/04?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam chyba te samą płytę, z marca 2006, czasem właśnie też mi tak świrowało, ale zazwyczaj włączało się bez żadnych komunikatów :) więc nie była potrzebna. A CM 03/04 to tak samo jak inne stare gry, może na allegro gdzieś, zresztą co ja Ci będę mówił :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak właśnie mamy tą samą płytę z marca 2006 , tam są jeszcze jakieś gierki - XPAND Rally PL itp...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kubix wyslij mi adres swoj na priva to wysle Ci orygibalneg9 cm0304 bo mam ich z 10 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam po baaaardzo długiej przerwie. Zainstalowałem CMa na moim nowym lapku z windowsem 8. Chciałem zacząć nową kariere. Wybrałem na próbę Polskę i gra zaczyna się tworzyć może 10% i stoi. Nie ładuje się tworzenie gry. Co mogę zrobić? Łatki mam po instalowane. Starych save'ow równiez nie wczytuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam po baaaardzo długiej przerwie. Zainstalowałem CMa na moim nowym lapku z windowsem 8. Chciałem zacząć nową kariere. Wybrałem na próbę Polskę i gra zaczyna się tworzyć może 10% i stoi. Nie ładuje się tworzenie gry. Co mogę zrobić? Łatki mam po instalowane. Starych save'ow równiez nie wczytuje

Kompatybilnosc systemu? Probowales odpalic CMa jako administrator?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, odpalam jako admin. Odinstalowałem gre, zainstalowałem jeszcze raz i teraz nawet wł nie mogę;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Probowales kompatybilnosc win XP?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Koledzy po długiej przerwie chciałem uruchomić Cm 03 04 i wystąpił problem z plytą- zacina.

Proszę udzielcie pomocy skąd ściągnąć CM 03 04

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po zainstalowaniu gry mam problem CM( bez potrzeby instalacji) ściągam latki i pojawia sie ten problem co u kolegi na samym początku a mam CM 03-04- (mam Windows 7)

Probuje instalowac i nic-

-4.1.2

-4.1.4.

-4.1.5.

- ogólnie rozpacz

Pomóżcie prosze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mvscr100.dll - pobrałem to , wrzuciłem do /System32 i śmigało .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ponownie po długiej przerwie :) Zainstalowałem CMa, ustawiłem zgodność i cm działa. Ale jak instaluje łatki mam problem z łatką 4.1.5. Pierwsze dwie wchodzą bez problemu, a trzecia jak się zaczyna instalacja wyrzuca komunikat, że najpierw muszę zainstalować 4.1.4 a ona jest zainstalowana. Co mogę zrobić? Pozdarwiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeinstaluj wsio i nie pakuj latki 4.1.3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeinstaluj wsio i nie pakuj latki 4.1.3

Nawet tej łatki nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi