Skocz do zawartości
Rozpoczynamy kolejny cykl wyborczy. Można już nominować użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT Z NOMINACJAMI
snikers88

Tottenham - "SPURS"

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem różnicę jakościową, ale w jakim kierunku poszedł United pod wodzą LvG, a w jakim idzie Tottenham zastanawia. Spurs wygrywają dzięki indywidualnościom i szczęściu. Wczorajszy brak karnego to jedno, ale co jeśli z powodu urazów wypadną Eriksen (najlepszy transfer ostatnich kilku okienek...) i Kane? Obrona ponownie żenująca, a brak karnego dla Leicester to kpina. Strasznie słaby mecz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ach, co Harry dzisiaj odpalił, to ja nie mogę. Derby do przodu, skuteczność mordercza, Special Five znów jest Special Five :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tosmy pociśli Chelsea w derbach!!! byłem w szoku jak oglądałem ten mecz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale paróóóówy z Crystal palace znowu przegrali!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To było do przewidzenia. Stabilnej formy za grosz. Jeden Kane nie będzie meczów wygrywać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda tej setki Eriksena z poczatku meczu. Gdyby trafil to byc moze mecz ulozylby sie inaczej.

Aczkolwiek gra obronna wola o pomste do nieba - to co zrobil prawy obronca przy golu na 2:1 to jakas totalna masakra :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może by się i ułożył, ale Palace było lepsze, zresztą co najmniej jeszcze jednego karnego powinni byli mieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10922680_10152962449038762_2526698209168

Amsterdamska szkoła ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym wolał się dowiedzieć, na jakiej podstawie sędzia nie uznał 2. gola Vertonghena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne zapomniał, że na własnej połowie nie można mieć spalonego. Kuriozum roku chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Toszmy zagrali!!!! 2-1 DLA SPURS w derbach LONDYNU z Arsenalem!!! HArryyy KANE :):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dalej widać braki w grze Tottków, dalej są błędy obrony poważne, ale imponujące zaangażowanie i HurriKane wystarczają :)

Obawiam się co będzie jak Harry, tfu, tfu, dozna kontuzji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bardziej się obawiam co będzie jak Kane się zatnie, albo ktoś znajdzie na niego sposób. Bo że tak się w pewnym momencie stanie chyba nikt nie ma wątpliwości?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopak dalej ma masę niedoróbek, to pewne, przyjęcie piłki chociażby. Bez niego i Eriksena, drużyna traci na jakimkolwiek zagrożeniu. Lamela nierówny, a reszta nie stanowi wielkiego zagrożenia pod bramką. Chadli jedynie ma zrywy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niemniej wynik cieszy, podobnie jak komentatorzy, którzy przeszli samych siebie. White Hart Kane i White Hart Pain dla Arsenalu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to wczoraj przegraliśmy z Liverpoolem :( a w przypadku wygranej wskoczylibyśmy na najniższe podium

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, Balotelli się odblokował, a Soldado już nie mógł wejść. Ale porażka zasłużona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porażka jak najbardziej zasłużona, katastrofa jest w obronie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tosmy popłyneli z Fiorentiną bez strzelonego gola i odpadliśmy :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądałem to, pierwsza połowa była świetna, w drugiej oba gole po koszmarnych błędach obrony. Przed przerwą Soldado dwusetkę zmarnował, ja bym się go za dopłatą pozbył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi