Skocz do zawartości

Tottenham - "SPURS"


Rekomendowane odpowiedzi

Wyglądało to tragicznie. Trudno powiedzieć czy odzwierciedla, bo Stoke też szału nie robiło. Zagrali przyzwoite zawody i byli skuteczni. Natomiast Spurs nie zasłużyli w tym meczu na nic - bez ładu, składu, jakiegokolwiek klejenia się gry. Bramka piękna, ale tak naprawdę mocno przypadkowa. Kilku zawodników zaliczyło wręcz koszmarny występ, a liderem tej grupy był chyba Mason, choć Dembele też się starał. Adebayor po wejściu na boisko gdzieś koło 65 minuty nie zrobił kompletnie nic. Obrona sprawiała wrażenie jakby grała ze sobą pierwszy raz. Jedynie Kane przyzwoicie, szarpał, próbował. Chadli też ok, kilka głupich dryblingów, ale i jakieś zagrożenie stwarzał. No i piękny gol. Nie ma co się oszukiwać - co najmniej połowa składu jest do przysłowiowego wyj****, tylko problem w tym że nie ma żadnych gwarancji że na ich miejsce przyjdzie ktoś sensowny kto zaskoczy. Zwłaszcza, że o jakieś wielkie nazwiska to Koguty nie powalczą, nie oszukujmy się.

Odnośnik do komentarza

Matko boska, ten mecz był koszmarem. Stoke było niesamowicie przeciętne, ale potrafiło wykorzystać IDIOTYCZNE wybicia defensywy obrońców Spurs. Fazio (wiązałem z nim duże nadzieje), Rose, Naughton i inni...co oni do cholery robili? Naprawdę mi żal Llorisa, który już podczas meczu co chwila musiał opierdalać obrońców. Bramka Bojana to żenada, że on mógł przebiec pół boiska bez pressingu, a taki Moses z łatwością wywalił z boiska Naughtona.

Ogólnie do przemyślenia polityka transferowa po oddaniu Bale'a. Nie rozumiem co w tej drużynie robią Naughton, Rose, Townsend (piłkarze na poziomie Burnley...) czy Adebayor (przeciętniak za wielkie pieniądze). Smutne jest to, że Kaboul kompletnie daje dupy, że Kane musi się męczyć z takimi zawodnikami. Że Soldado jak gra to nie ma wsparcia (moim zdaniem Hiszpan gra świetnie bez piłki, ale brakuje mu współpracy bo sam Eriksen to mało). Sam Lamela, który na razie ma przebłyski i Chadli, który ma świetny sezon to za mało. Za to podobali mi się Dembele i nawet Mason. Ryan nie będzie wielkim piłkarzem, ale nie będzie gorszy od Huddlestone'a swego czasu, a jako rozszerzenie składu jest ok.

Drużyna do rozbioru. Jarałem się przyjściem Baldiniego bo uważałem go za fachowca, ale nie mam pojęcia kto tam kupuje piłkarzy..

 

A Carrol i Sigursson świetnie zagrali w meczu z Arsenalem :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No właśnie, 4-4-2 grze gra opiera sie na skrzydłach Totki w ogóle nimi nie graja przepychając się przez środek wyczytałem coś takiego dzisiaj. Oni grają tak jak kiedyś repra Polski bez własnego stylu i jakichkolwiek schematów czy wypracowanych akcji, wygląda to tak jakby cała 11 była nowa i dopiero co się poznali i od razu grają mecz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...