Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
snikers88

Tottenham - "SPURS"

Rekomendowane odpowiedzi

Wcale mnie taki wynik nie dziwi, gdy spojrzy sie na sklad Tottenhamu z tego meczu. Jesli nasza gre ofensywna beda napedzac tacy gracze jak Kane, Townsend, czy Bentaleb to ja nie wroze tej druzynie zadnych sukcesow. Morze przecietnosci coraz mocniej wlewa sie do druzyny :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo szczęśliwe 0-0, poza poprzeczką Harry'ego z 1. minuty nie zagraliśmy nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dzis 0-1 u siebie z WBA..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chce mi się nawet tego komentować. 0-1 z WBA, które nie wygrało z nami od cholera wie ilu lat, po beznadziejnej grze. Wraca widmo AVB, tyle że Portugalczyk pokazuje w Zenicie, że nie tylko on był problemem. Jeśli zimą nie kupimy napastnika z prawdziwego zdarzenia, znów będziemy się cieszyć z Ligi Europy. Co najwyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

brakuje słów by komentować grę i to co się dzieje z nami. Drużyna spisuje się poniżej przeciętnej i wróżę nam że na koniec sezonu będziemy w środku tabeli bez LE nawet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z takimi drużynami i grajkami jak Forrest to my potrafimy grać to jest nasz poziom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo ja wiem, czy potrafimy, przecież przez godzinę to była tragedia, zero celnych strzałów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I kolejna kompromitacja, gdyby nie Llloris, Turcy by nas sklepali. Póki co nie widzę nowej jakości za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Profesor może przyjdzie jakość z meczem z City już w sobotę, choć ja osobiście nie liczę na to

w LE Pou robi poligon doświadczalny kto to widział wymienić aż 10 zawodników na mecz z Turkami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ależ piękna znowu kompromitacja Kogutów w OBRONIE!!!! jak można było pozbyć sie Dawsona a zostawiając Kaboula? Kaboul_Fazio drewna niesamowite szok niedowieżanie co ta drużyna gra i prezentuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ależ bolesna jest różnica między PL a średnią europejską. Asteras rozbity, świetny występ i dwa gole Lameli, Kane też ładną bramkę ustrzelił. Ale na PL to wciąż za mało. W styczniu musi odejść Soldado i trzeba za niego kupić napastnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oglądałem do połowy bo drugą przespałem :( jaki był wynik końcowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5-1, hat-trick Harry'ego, czerwona Llorisa i Harry na bramce :) Działo się jak u ks. Natanka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli Lamela będzie dobrze poprowadzony to będzie przekocur...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i kolejna porażka i to u siebie ze słabiutkim Newcastle, powiem Wam, że nie wróży nam to dobrze na koniec sezonu możemy być nawet bez LE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi