Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
snikers88

Tottenham - "SPURS"

Rekomendowane odpowiedzi

I to od razu na pięć lat. Innymi słowy koniec podchodów pod Schneiderleina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I wszystko jasne, Sandro u Harry'ego w QPR, po przyjściu Francuza zupełnie już by sobie nie pograł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mecz z The Reds to totalna klapa, totalne dno. Praktycznie 0 akcji bez jakiego kolwiek stylu. A w obronie dziury dziury jeszcze raz dziury drewna niesamowite.

Szkoda Holta wg mnie gość miał dobry sezon i okres przygotowawczy wie co ma z piłka zrobić w środku pola.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Liga Mistrzów nasza. Co prawda U18, ale zawsze. 1-0 z Benfiką w finale.

Spurs: Voss, Walker-Peters, Muscatt (Stylianides 47), Amos, Maghoma, Carter-Vickers, Goddard (Azzaoui 35), Walkes, Loft, Pritchard (Ross 47), Harrison. Substitutes (not used): Paul, Hayford, Georgiou, Daly, Edwards, Glover (GK).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lennon jest na wylocie z WHL. Miał odejść już teraz, ale nie udało się znaleźć frajera:

http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/tottenhams-aaron-lennon-set-january-4177103

Nic dziwnego, jak się porówna dwa ostatnie sezony w jego wykonaniu, jest cieniem zawodnika sprzed dwóch lat:

http://www.squawka.com/news/is-it-time-for-spurs-to-sell-aaron-lennon/112010

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno już mógł być i miał być sprzedany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed nami 13.09 mecz z Sunderlandem który jest na 14 miejscu i który jeszcze nie wygrał spotkania, podniesiemy się po ostatniej lekcji z The Reds?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

American investment company Cain Hoy have confirmed they are considering a takeover bid for Tottenham Hotspur.

A statement from the group said they were in the preliminary stages of assessing a cash offer.

Fatalna wiadomość, obyśmy nie skończyli jak MU. Nie mam zaufania do amerykańskich inwestorów.

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/29177759

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak skończyło United niby :D?

Tzn. wiadomo, że teraz mają sportowy dołek ale chyba nie wiążesz tego z właścicielami? Zarządzani są wręcz wzorowo, a finansowo stoją rewelacyjnie(nie jestem pewien czy nie najlepiej na świecie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pół miliarda dolarów długu to niezbyt rewelacyjna sytuacja finansowa. I owszem, wiem, że klub przynosi dochody (choć w tym sezonie to się może zmienić). Ale jednak wolałbym uniknąć powtórki z Glazerów czyli kupna klubu za pieniądze z kredytu obciążającego klub.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

American investment company Cain Hoy have confirmed they are considering a takeover bid for Tottenham Hotspur.

A statement from the group said they were in the preliminary stages of assessing a cash offer.

Fatalna wiadomość, obyśmy nie skończyli jak MU. Nie mam zaufania do amerykańskich inwestorów.

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/29177759

LFC też ma amerykańskich inwestorów, spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak można zremisowac 2-2, gdy przeciwnik oddaje jeden celny strzał????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako weteran CM/FM powinieneś to doskonale wiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można, nie mając właściwie napastnika z prawdziwego zdarzenia. Po statystykach widać, że to był kolejny pokaz nieskuteczności. W ogóle mam wrażenie, że w kadrze dominuje nijakość, do tego kupują Stambouliego, który imo podzieli los Capoue. Nie będzie z niego wielkiego pożytku. Średnia kadra to i niestety będzie środek tabeli.

Źle zainwestowane pieniądze po sprzedaży Bale'a długo będą się odbijać czkawką...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oni muszą popracować nad obroną!!! Poruszanie się w formacjach, krycie itd bez tego ani rusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można kurw...y dostać oglądając taki mecz. Ade to jest drewno chyba gorsze niż Rasiak, jeszcze lepszy harry który wchodzi i pakuje do swojej, masakra jakaś z takim przeciwnikiem tracić 2 pkt

cezar dobrze piszesz, w drużynie jest za mało klasowych pilkarzy a za dużo średniakó i przeciętniaków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za dwie godziny gramy w Belgradzie z Partizanem. Do składu może wrócić Soldado, chodzą też ploty o debiucie Vorma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lloris ©, Naughton, Fazio, Vertonghen, Davies; Bentaleb, Stambouli; Lennon, Paulinho, Townsend; Kane

Subs: Vorm, Chiriches, Dier, Capoue, Eriksen, Lamela, Soldado

A więc debiut Fazio. Kane w ataku - nie podoba mi się to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi