Skocz do zawartości

Tottenham - "SPURS"


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

dziwne rzeczy się z nią dzieją, wydaje mi się że brakuje stabilizacji, takiej tamosfery która sama w sobie by powodowała że są mocni i czują się mocni coś takiego jak w BVB jest że każde zwycięstwo daje im dodatkową moc i potrafia na samej atmosferze wygrywać kolejne mecze i są naładowani w Totkach tego nie widać, brakuje też jakości w piłkarzach

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

Dobra dla kogo?

 

Jak dla mnie to strasznie przereklamowany grajek, w dodatku mający kiełbie we łbie. Gdyby nie był Anglikiem, kosztowałby 8 milionów funtów i nikt nawet by się nie zająknął.

 

Bardzo wątpię, żeby to był zbawca Spurs. To nie jest IMO "game changer" i dominator jak np. Lukaku.

Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem jakby go odpowiednio zestawić i zrobić z niego coś w stylu drugiego napastnika dla Kane'a może być bardzo dużym wzmocnieniem dla Spurs i mógłby to być świetny duet "duży-szybki". Tylko musiałoby to oznaczać mocne przemodelowanie formacji Spurs (no bo Eriksen na ławkę nie pójdzie), więc jest raczej mało prawdopodobne. W Sotonie Pochettino grał w zasadzie cały sezon konswekentnie tak samo, Spurs tak dużo nie oglądałem, ale tyle ile widziałem też grali mniej więcej to samo (względem poprzednich meczów względem Świętych sprzed dwóch sezonów). Ostatecznie pewnie przyjdzie jako wygrzewający ławkę do Kane'a.

Odnośnik do komentarza

16 miesjce jeszcze jeden mecz i może znajdziemy się w miejscu spadkowym ;/ Berahino za 20Mln na ławkę? no bez przesady no ale Koguty mają coś z tym np taki talent jak Lamela który za grube mln przyszedł i zaczynał z ManU na ławce rezerwowych może coś w tym jest.

Niech Pou Dembele da na środek pomocy bo tam jest katastrofa eriksena na prawą ( i tak do środka będzie schodził) co daję więcej przestrzeni Walkerowi na rajdy prawą stroną a Hary i Berahino na napadzie Hary cofnięty a Berahino szpica

Odnośnik do komentarza

Koeman mówił, że w tym okienku żaden gracz już Świętych nie opuści. Nie widzę też powodu, dla którego Wanyama miałby próbować forsować taki transfer. Spurs może i ogólnie rzecz biorąc są klubem o nieco wyższej reputacji, ale Kenijczyk może mierzyć znacznie wyżej, a perspektywy grania w LM w obu klubach są takie same. Dodatkowo łatwiej będzie mu przejść do topowego klubu z Southampton, niż z Tottenhamu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...