Skocz do zawartości

Tottenham - "SPURS"


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Moja osobista, aczkolwiek imo przez całą fazę grupową nieszczególnie się przejmowaliśmy wynikami. Niestety na koniec zwycięstwo i będziemy się męczyć dalej. Teraz Legia :)

 

ETA - Zresztą wystarczy zobaczyć, ile awans z grupy kosztował Leicester. Aby grać z sukcesami w LM, trzeba mieć o wiele szerszą kadrę niż THFC.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Najsłabszy chyba nasz mecz w tym sezonie i arcyszczęśliwy remis. Kane przy golu na 2-2 był chyba na minimalnym spalonym, na pewno był faul na karnego na Sterlingu (?), ale sędzia dzisiaj gwizdał zdecydowanie po angielsku, czyli jak noga nie odpadła, faulu nie ma. Tym niemniej, zespół pokazał cojones, co bardzo mnie cieszy, a Winks pokazał, że pasuje do tego zespołu i mentalnie, i umiejętnościami, bo jego wejście w znacznym stopniu ogarnęło sytuację w środku pola. Szkoda tylko, że dzisiaj pewnie Arsenal i Chelsea nam uciekną.

Odnośnik do komentarza

W pierwszej połowie totalnie nie potrafiliśmy wyprowadzić piłki i się przy niej utrzymać, co świadczy 12 kontaktów z piłką Kane'a. Wg mnie karny na Sterlingu jak najbardziej podyktowany powinien zostać wytrącił chłopa z biegu. Widać, że drużyna przy wysokim press przeciwnika nie radzi sobie z rozgrywaniem i wyjściem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Z drugiej strony - gdyby podniesc procent dla Other games, to nawet przy tak marnym pierwszym procencie, Tottenham mialby pewne i stale miejsce w czworce na LM :>

Wydaje mi sie, ze kadrowo Top3 to jest max na co aktualnie stac Tottenham. Przypadek Leicester z zeszlego sezonu to wyjatek potwierdzajacy regule.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Biedne boruce. Zagraliśmy momentami genialnie, 4-0 to najniższy możliwy wymiar kary, a i to głównie dzięki Borucowi. Środkowych obrońców Bournemouth zwłaszcza za gol Kane'a na 3:0 należałoby ukrzyżować zamiast łotrów. Do 75. minuty goście nie istnieli, po kwadransie posiadanie piłki 84%-16%, pressing na całej długości pola, widać było, że zamierzają ich zeźreć niczym lwy pierwszych chrześcijan. Jest moc.

 

ETA: Dembele beznadziejny mecz, podał niecelnie piłkę ;)

 

Mousa Dembele had a 98% passing accuracy (64/65).
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...