Skocz do zawartości

Tottenham - "SPURS"


Rekomendowane odpowiedzi

 

Wydaje mi się, iż Lloris to nie poziom Realu

 

Rly? IMO Lloris to jest TOP5 bramkarzy na świecie obecnie, więc kto jest na poziomie Realu?

 

Choćby z powietrza wzięci: Neuer, Courtois. A i tak nie przytoczyłeś całego zdania :p Po przyjściu mógłby spokojnie się wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza

Przy transferze Navasa mówiło się, że ten sezon ma być ostatnim dla Casillasa w Realu. Keylor ma się zaaklimatyzować, pobronić w Pucharze Króla/Lidze Mistrzów i za rok zastąpić Ikera. Natomiast wydaje się, że powoli hałas wokół postaci Casillasa osłabł, sam Iker zaczął bronić pewniej, więc czas pokaże, kto będzie zajmował miejsce między słupkami.

 

Transfer Alonso to głupota Realu? Kroos bardzo ładnie adaptuje się na nowej pozycji, Modrić zaczął grać nieco bardziej z tyłu i braku Alonso nie widać. Ja myślę, że ten transfer może wyjść Realowi na dobre. W poprzednich sezonach, kiedy Baska nie było na boisku, to gra zupełnie się nie kleiła, Real nie wiedział, co i jak robić. Teraz system działa bez Baska i dobrze.

Odnośnik do komentarza

Rodriguez już był przymierzany od poprzedniego sezonu do Tottków. Jego forma po kontuzji to niewiadoma, ale moim zdaniem byłbym wzmocnieniem. Inna kwestia, że przy obecnej grze Soton nie ma argumentu poza kasą by odchodził do Spurs. Gutierez to noname, więc oby nie. Hermann będzie łatwiejszy do wyciągnięcia, ale to nie jest ŚN tylko skrzydłowy/fałszywy napastnik. Przy odejściu Lennona/Townsenda ok, ale dodatkowo nie widzę sensu.

Odnośnik do komentarza

To w tym sezonie ma być LM? Serio ktoś w to wierzy? To powinien być sezon na przebudowę drużyny, narzucenie stylu Pochettino, a nie na szarpanie się na LM, które i tak będzie zarezerwowane dla City, Chelsea, Arsenalu. Miejsce czwarte prędzej padnie łupem Evertonu czy już nawet Soton i West Ham, które są bardziej poukładane niż Spurs. Przecież tutaj od biedy połowa kadry może polecieć. No i jestem ciekaw kogo by mieli kupić, kto niby wypali od razu? I dlaczego zawodnik, który jest z Prem i zna się z Pochettino (Rodriguez) albo jeden z wielu niemieckich talentów (Hermann) miałby nie odpalić? No i czy Spurs naprawdę jest jakimś atrakcyjnym klubem by kupować kogoś lepszego? Jedyną ich przewagą obecnie jest kasa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...