Skocz do zawartości

Watch Dogs


tio

Rekomendowane odpowiedzi

Gra na pierwszy rzut oka piękna. I chyba w tym momencie należy skończyć wymieniać jej zalety. Ogólnie pomysł dotyczący jej jest bardzo ciekawy z tym,że jest w tym wszystkim jeden ogromny minus - monotonność. Gdzieś przyuważyłem porównanie w tej kwestii do Asassins Creeda 1. I w pełni się z tym zgadzam. Wszystkie misje oparte na patencie zhackuj,okradnij,zabij. W grze występują misje poboczne,ale uwaga nie różnią się właściwie niczym od tych głównych. Nadal to samo. Zabij,ukradnij itd. Ponadto model jazdy,który,co by nie mówić nie powala. Ale to akurat moja subiektywna opinia. Tak jak wspomniałem. Gra jest ubrana w piękną oprawę graficzną,a jeśli nie nudzi Was robienie x razy tego samego to być może wciągnięcie się na długie godziny. Nie wiem może się mylę,ale Ubisoft chyba ma to do siebie już,że gry fajnie się prezentują niby wprowadzają nowości,a kończy się na monotonni. :)

Odnośnik do komentarza

Opinie o WD nie są specjalnie pozytywne. Niby jest dobrze, ale większość recenzentów podkreśla, że jet to tylko klon GTA. Oczekiwania były bardzo duże, a wyszło bardzo przeciętne.

Też chciałem kupić WD, ale teraz bardzo poważnie się nad tym zastanawiam.

 

Wszędzie czytam raczej mało pozytywne oceny WD, a tymczasem na Onecie:

"Ocena: 9.5/10

+ roz­bu­do­wa­na, da­ją­ca ogrom moż­li­wo­ści (wątek głów­ny to tylko do­kład­ka)

+ czego by się nie chwy­cić, wszyst­ko spra­wia fraj­dę

+ cała masa zróż­ni­co­wa­nych zadań do wy­ko­na­nia

+ świet­nie prze­my­śla­ny i zre­ali­zo­wa­ny ele­ment ha­ker­ski

+ wy­ma­ga­ją­ce strze­la­ni­ny czy po­ści­gi sa­mo­cho­do­we

+ model jazdy, któ­re­go nie po­wsty­dził­by się Bur­no­ut

+ do­dat­ko­we opcje za­ba­wy po pod­łą­cze­niu się do sieci

+ cał­kiem roz­bu­do­wa­ny roz­wój po­sta­ci

+ prze­pięk­na gra­fi­ka i kli­ma­tycz­na ścież­ka dźwię­ko­wa

- misje z wątku głów­ne­go nie tak emo­cjo­nu­ją­ce, jak w GTA V

- po dłuż­szym cza­sie – w końcu – staje się po­wta­rzal­na

- nie­któ­rych może z po­cząt­ku przy­tło­czyć"

Odnośnik do komentarza

A w CD Action ocena 7 i:

+ hakowanie wszystkiego - nowatorskie i ciekawe

+ odpalanie pułapek podczas jazdy

+ stosunkowo długa fabuła, sporo zadań pobocznych

+ interesujące multi

 

- postacie i historia bez charakteru

- jednorodne, średnio ciekawe miasto

- przeskakiwanie pomiędzy kamerami po kilkunastu godzinach nudzi

- zbyt dużo obowiązkowych sekwencji skradankowych

 

W ogóle po przeczytaniu tej recenzji zachciało mi się wrócić do Red Dead Redemption i może pograć w ten zombiakowy DLC, który mi jakoś do tej pory nie podszedł.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj zmarnowałem 2h na jakieś kretyńskie "misje dla machera" i poległem na pierwszej. Pościgi są w tej grze jakimś szaleństwem. Owszem, można policji uciec powodując stłuczkę na światłach, ale co z tego skoro za chwilę pojawią się kolejne trzy samochody, potem helikopter i blokady otwierające ogień jak tylko nas widzą. Do tego nawet jak jakimś cudem ucieknie się pościgowi, to namierza nas system, a jemu jeszcze nie udało mi się uciec. I cała zabawa zaczyna się od nowa, ale mój samochód już jest rozwalony do cna, bo model jazdy jest koszmarny i kompletnie nieprzystosowany do jeżdżenia 10+ km/h bo samochody nie skręcają niemal wcale. Dodam, że poza prologiem nie rozegrałem ŻADNEJ misji, więc nie wiem czy ja jestem totalnym lamusem, czy poziom tej gry jest jakiś kosmiczny. Chyba, że te całe misje należy robić jak ma się 20 milionów różnych hakerskich trików w kieszeni i zna sie miasto na pamięć.

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Najprościej będzie zaliczyć kilka misji z głównego wątku i odblokować 2-3 umiejętności hakerskie.

 

Sama gra jest raczej prosta. To mój pierwszy sandbox, w który gram na padzie i zaliczanie kolejnych zadań szło mi bardzo sprawnie, a nawet na PC nie byłem jakimś rozpierdzielaczem.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj odpaliłem filmik na YT z tą nieszczęsną misją (W budowie/Under Construction) i nawet jego autor zlepił go z dwóch przejazdów :keke: Wydaje mi się, że może to delikatny błąd w projektowaniu gry, skoro możesz odpalić misję, którą bez kilku gadżetów przejście jest niemal niemożliwe. Chyba, że to takie wyzwanie miało być. Jeszcze beka z ukończenia - kolo z YT dostał jakieś 2k baksów. To tyle można dostać stojąc 5 minut w miejscu i hakując telefony przechodniów :kekeke:

 

Na razie nie chcę gry oceniać, bo spędziłem przy niej z 3h z czego ponad 2 katowałem tę misję :>

Odnośnik do komentarza

Inna sprawa - jaką mam mieć motywację do przerywania przestępstw, gdy po udanym przerwaniu i postrzeleniu bandziora (wyjął broń) świadkowie wzywają Policję, która momentalnie otwiera do mnie ogień, a całość kończy się absurdalnym pościgiem z demolka miasta????? Nie kumam tego całkowicie. Może coś źle robię?

Odnośnik do komentarza

To zależy jak chcesz grać, możesz przestępców likwidować ale to jest mało opłacalne, lepiej ich obezwładniać. Pałka jest najlepsza do tych przestępstw, a póki strzału nie oddał to masz szanse przerwać potencjalne zabójstwo i typek zacznie uciekać. A wtedy starczy do dopaść.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...