Skocz do zawartości

cm03/04 a windows 7


hagi

Rekomendowane odpowiedzi

witam.dawno temu grałem w cm, i po kilku latach chciałem odświeżyć te doznania,ale gra na systemie windows 7 nie chce wystartować a ja niestety nie wiem jak to zmienić.może ktoś pomoże mnie przez to przeprowadzić..?z góry zaznaczam że potrzebowałbym dość dokładnych instrukcji bo nie za bardzo się na tym znam.za pomoc z góry dzięki:)

Odnośnik do komentarza

Witaj Hagi.

 

Czy mógłbyś opisać nieco bardziej jakim CMem dysponujesz i czy odpalasz go na patchach 4.1.5?

 

Jak na razie mogę Ci powiedzieć, że polecam kliknięcie prawym przyciskiem myszki na ikonie CMa, oraz przejście do zakładki "zgodność", oraz zaznaczanie "uruchom w trybie zgodności z Windows XP".

 

Ja osobiście mam po prostu zainstalowanego CMa na Win7 bez żadnych specjalnych ustawień. Czy masz zainstalowaną grę na netbooku czy PC?

Odnośnik do komentarza

Miałem zainstalowanego CM na lapku i pc najpierw z vistą z później a wn7 oba i chodził bez problemów. Nie trzeba się było bawić ze zgodnościami. Zawsze instalowałem wszystkie łatki. Może ich brak powoduje kłopoty. Tak jak pisał szkodi, sprawdź najpierw zainstalowane patche.

 

Odnośnik do komentarza

witam.mój cm został wydany przez serię PC GAME SUPERSELLER i jest zainstalowany na laptopie.a co do patchy to niestety nie wiem gdzie to sprawdzić.przeszukalem folder w którym zainstalowałem grę i nic takiego nie znalazłem.... a co do zgodności to próbowałem uruchomić grę w zgodności z systemem xp servis pack 2 ale nic się nie dzieje...

Odnośnik do komentarza

witam.gra chodzi tylko coś trochę wolno...:(mam jeszcze jedno pytanko...idzie zmienić format bazy danych...??bo u mnie jest duży i nic z tym nie można zrobić.zakładki nie da się otworzyć i zmienić na średni lub mały a podejrzewam że to może być przyczyną.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...
  • 2 lata później...

Witam. Czy grywa ktoś jeszcze w 03/04??

 

Mam problem związany z brakiem możliwości włączenia CM na Win7. Próbowałem ściągnąć patch 4.14 tak jak padało tutaj w temacie ale pod linkiem, który udostępnił  smigler w maju 2014 tych patchów chyba już nie ma bo nic mi się nie ściąga. Ogólnie dziwna sprawa bo po zainstalowaniu gry jak klikam w ikonkę to nic się nie dzieje. Podobnie robi mi się na drugim komputerze - kompletny brak reakcji choć jest napisane, że gra zainstalowana została pomyślnie ... Ma ktoś jakiś pomysł??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...