Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

FM: 6.0.3

 

DB: duża

 

Zasady: własne

 

Pliki dodatkowe: Bomboniera Mega Supa Profesora

 

Ligi: Angielska, Szkocka, Polska , Niemiecka, Holenderska, Francuska, Hiszpańska , Rosja, Czechy, Włochy (od najniżej i pełna symulacja).

 

Klub: Düsseldorfer Turn- und Sportverein Fortuna 1895 e.V. (Regionalliga Nord)

 

Założony: 5.05.1895

 

Stadion: LTUArena

 

Pojemność: 51 500 miejsc

 

Przydomek: F95

 

Sukcesy:

  1. Mistrzostwo Niemiec: 1933
  2. Wicemistrzostwo Niemiec: 1936
  3. Puchar Niemiec: 1979, 1980
  4. Finalista Pucharu Niemiec: 1937, 1957, 1958, 1962, 1978
  5. Finalista Pucharu Zdobywców Pucharów: 1979
  6. Zwycięzca Pucharu Intertoto: 1967, 1984, 1986
  7. Ciutat de Palma: 1989
  8. Gauliga: 1927, 1929, 1931, 1933, 1936, 1937, 1938, 1939, 1940, 1940
  9. Amatorskie mistrzostwo Niemiec: 1977
  10. Wicemistrzostwo 3 Ligi Niemieckiej: 2009

 

 

Polonika:

 

W klubie występowali w przeszłości Polacy: Rudolf Wojtowicz (1986–1992), Tomasz Zdebel (1988–1990), Ryszard Cyroń (1992–1997), Marek Leśniak (1997–1999), Paweł Bocian (1997–1999) i Adam Matuszczyk (2012).

 

Ciekawostka:

 

Kibicami drużyny z Dusseldorfu jest kapela Die Toten Hosen, która dotowała klub, kiedy ten miał problemy finansowe.

Odnośnik do komentarza

Nie on jeden :> A w 2006 większość drużyn Regionalligi ma drużyny rezerw. Dopiero po kilku sezonach, gdy do tejże klasy rozgrywkowej zaczynają wchodzić półamatorskie drużyny z niższych lig, zdarza się, że mają one zespoły U-18 i od razu główne, z pominięciem rezerw. Takich klubów osobiście unikam. Podobnie jest w hiszpańskiej Segunda Division B.

Odnośnik do komentarza

Zmodyfikowałem ilość załadowanych lig – http://postimg.org/image/qvrm0dalv/

 

Po powitaniu mnie przez Prezesa Karla-Heinza Meyera, który podczas spotkania poinformował mnie, że budżet transferowy wynosi ok. 190 tysięcy euro, budżet płacowy oscyluje w okolicach 45,5 tysiąca euro. Wyposażony w tak duże środki, jak na trzecią ligę, przystąpiłem do przeglądu składu oraz zasad regulujących ilość zawodników, szczególnie ilości obcokrajowców w trzeciej lidze. Zamiast kupić średniego obcokrajowca, muszę kupić lokalnego gracza. Do drugiej ligi awansują dwie najlepsze drużyny z mojej grupy.

Zasady określone przez DFB są dosyć restrykcyjne i brzmią następująco: sześciu zawodników U-24 w kadrze meczowej oraz w tym dwóch zawodników U-21. Wszyscy oni muszą posiadać niemiecki paszport. Dodatkowo w kadrze meczowej drużyny nie może znajdować się więcej niż trzech graczy z poza UE.

 

W związku z tym, mój wypełniony zeszyt ciekawymi graczami, musi sprostać wymaganiom DFB.

 

 

Na oku mam takich graczy, jak Matusz Cieluch, Pablo Ore, Krzysztof Kukulski, Radosław Janukiewicz, Dariusz Sztylka, Eero Peltonen, Jan Koprivec.

 

Po szybkim przeglądzie kadry, okazało się, że największą nasza gwiazdą jest czterokrotny reprezentant Niemiec Jorg Albertz (34l. OPŚ, 4A/0g).

 

Wstępny skład F95 prezentuje się następując0 (włączając graczy drugiej drużyny, która de facto jest drużyną U-23 i U-19).

 

http://postimg.org/image/3qh7ed5gz/

 

http://postimg.org/image/lhststkvn/

 

Znalazłem Rene Adlera, Manuela Neuera, Leo Messiego, Stefana Kisslinga.

Odnośnik do komentarza

Właśnie, w Regionallidze sprawę utrudnia konieczność wystawiania w meczowej osiemnastce określonej liczby niemieckich graczy U-21 i U-24. Czasem potrafi to napsuć krwi, gdy jakiś mocny 21-latek złapie kontuzję i trzeba wystawić jego nieporównywalnie słabszego rówieśnika, by spełniać ligowe wymogi. Na szczęście jeszcze nigdy moja przygoda w tej klasie rozgrywkowej nie trwała dłużej, niż jeden sezon i szybko miało się szersze pole manewru przy bardziej liberalnych zasadach 2. Bundesligi :>

 

Liczę na obiecujące występy co najmniej w Pucharze UEFA za kilka sezonów, bo w lidze niemieckiej inaczej się po prostu nie da :P

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W związku z tymi ograniczeniami, potrzebuję sprowadzić pięciu obcokrajowców do gry w wyjściowej 11, najlepiej z Unii Europejskiej. Jako, że zamierzam grać wariantem ustawienia 3-5-2, czyli 3-4-1-2, to w swoim składzie chętnie bym widział, jednego bramkarza, obrońcę, dwóch bocznych defensywnych pomocników oraz napastnika.

W sztabie szkoleniowym posiadam trzech scoutów. Wysłałem ichna poszukiwanie talentów do następujących krajów Niemiec, Hiszpanii a trzeci scout ma za zadanie obserwować kolejnego rywala. Do zagospodarowania mam ok. 190 tysięcy euro.

 

Rozgrałem też już pierwszy mecz towarzyski, 12 lipca 2005 roku z drużyna Margate (Anglia, non-league), który wygrałem 5:0.

 

Udało mi się pozyskać następujących graczy, jak Radek Janukiewicz (21l. GK; POL) zakupiony ze Śląska Wrocław za 40 tysięcy euro, Adrian Gudewicz (18l. DR, DMR, AMR; POL) za 8 tysięcy plus 50% kwoty kolejnego transferu oraz Mateusz Cieluch (17l. AMC, SC; POL) za 35 tysięcy euro oraz 50% kwoty kolejnego transferu. Obaj gracze pozyskani z klubu przy ulicy Słonecznej w Białymstoku.

 

Rozstałem się z Augustine Fregene (27l. DL, DML; NIG), któremu za rozwiązanie kontraktu wypłaciłem 60 tysięcy euro. Japończyka oraz Marokańczyka zaproponowałem innym klubom. Czekam na odzew, ponieważ ceny za nich nie są wygórowane i wynoszą odpowiednio 5 i 2 tysiące euro.

Odnośnik do komentarza

Nareszcie, bo zaczynało się tu robić niepokojąco cicho :)

 

A z Margate tak łatwo sobie poradziłeś, bo w 2005 jeszcze nie byłem ich menedżerem :>

Przerwa spowodowana brakiem czasu oraz chęci do gry.

 

W końcu to w 2005 roku zespół non-leagowy z samymi szarkami w składzie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...