Skocz do zawartości

EVE Online


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś wcześniej mogłem zacząć ten temat, tym bardziej, że nie tak znowu dawno odbyła się w EVE 'najdroższa' i jedna z najbardziej medialnych bitew w jej historii. Czy ktoś z forumowiczów również gra, ewentualnie planuje zacząć grać?

 

IMHO pozycja obowiązkowa dla każdego fana kosmicznych gier, sandboxów i dojrzalszego community. Sam zacząłem grać ponad 2 lata temu, ale odpuściłem dość szybko temat. Pół roku temu wróciłem i wciagnęło mnie na dobre. Jeśli ktoś byłby chętny żeby rozpocząć grę, z wielką chęcią przygarnę i pomogę.

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy aż tak wysoki. Przy dobrym rozplanowaniu i wiedzy po pierwszych paru miesiącach spokojnie można zarobić na zakup subskrypcji za ISK, chociaż ostatnio ceny PLEX'ów znowu podskoczyły i stoją na ok. 700 mln. Granie od samego początku po to żeby zarobić na PLEXa do przyjemnych nie należy i prowadzi do dość szybkiego wypalenia (co swoją drogą sprawiło, że sam zrobiłem sobie przerwę). Od 3 miesiąca wzwyż - spokojnie da radę, a im dalej w las tym mniej czasu to zajmuje. ;)

Odnośnik do komentarza

ISK - Interstellar Kredits czyli waluta w grze. PLEX - Pilot License Extension - item w grze który pozwala m.in. przedłużyć subskrypcję konta o 30 dni.

 

A sama gra jest MMO sandboxem w kosmosie i to jest najkrótszy sposób żeby ją opisać. Co w grze można robić? Zalinkuję tutaj bardzo popularną rozpiskę - http://swiftandbitter.com/eve/wtd/eve-wtd.jpg Dodam tylko, że nie ma widoku z kokpitu i wymyślnych manewrów a'la shooter, poprzez latanie statkiem rozumie się bardziej rolę kapitania czyli wydawanie poleceń. Są też aktywności, np. handlowanie w stacji, do których postać, jeśli chce, nie musi ani razu wylecieć ze stacji.

 

Kochanym przez wielu featurem jest to, że można być też tym złym czyli oszukiwać graczy w celu wyłudzenia pieniędzy czy też jego rzeczy, zabijać swoich sojuszników, dokonywać samobójczych ataków nawet w teoretycznie bezpiecznych systemach i wiele, wiele innych. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 lata później...

Feanor, jeżeli jesteś w temacie to wiesz może coś więcej jak będzie wyglądało konto trialowe? Myślisz że będzie to dobra forma na wejście w tą grę ale też ie, które od razu nie będzie wymagało płacenia aby w pełni cieszyć się grą? Już od baaaaardzo dawna zastanawiałem się na grę w EVE online, ale odstraszał mnie abonament, który średnio opłaca mi się co miesiąc płacić przy tak małej lości czasu na grę jaką aktualnie posiadam.

Odnośnik do komentarza

Dobra forma na wejście na pewno tak. Nie będzie można rozwijać wszystkich skilli, ale na początku i tak nie możesz rozwijać wszystkich. Na razie wiem tyle, wczytam się wieczorem dopiero w listopadowe zmiany. W każdym razie Tulkaion Watchersson, dumny, żarliwy wyznawca Amarr już wkroczył do gry :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...