Skocz do zawartości

[FM12] Same porażki w III lidze...


Rekomendowane odpowiedzi

OK.

 

Kolejne dwa pytania: :D

1. Co zrobić w przypadku, kiedy mój zawodnik, który gra naprawdę super i który non-stop wychodzi w pierwszym składzie, a któremu kończy się kontrakt za 7-8 miesięcy, nie jest zainteresowany rozpoczęciem negocjacji ze mną w sprawie nowego kontraktu?

2. Co zrobić, żeby moi gracze częściej wykorzystywali sytuacje "sam na sam"? Wielokrotnie mam takie przypadki, że gracz jest w bardzo dogodnej sytuacji i wali 10 metrów z całej siły nad bramką, zamiast uderzyć spokojnie po ziemi? Kiedyś gdzieś przeczytałem, że należy ustawiać w rozmowie motywacyjnej "graj na luzie". No i ustawiam, a on tak gra :/

Odnośnik do komentarza

1) Możesz wejść z nim w interakcję i pochwalić, na konferencjach też. Natomiast może to nie przynieść pozytywnego skutku. Jeżeli to nie pomoże, to niestety możesz się z nim pożegnać.

2) Tu ważnym czynnikiem jest wykańczanie akcji oraz opanowanie. Jak jest takie sobie, to będzie walił nad bramkami.

Odnośnik do komentarza

Właśnie o to chodzi - oni wcale nie idą do lepszego klubu. Ja najprawdopodobniej awansuję do II ligi, a oni podpisali kontrakty z jakimś III-ligowym shitem :/

 

I znowu pytam :P - czy warto dawać chociaż jeden dzień odpoczynku zawodnikom zaraz po rozegranym meczu, jeżeli do kolejnego pozostaje 6-7 dni?

Odnośnik do komentarza

Kolejne dwa pytania :P I tak w ogóle dziękuję wszystkim za dotychczasowe odpowiedzi :)

 

1. Chciałbym zapytać o wyrzucanie piłki z autu. Mam zawodnika, który tę umiejętność opanował na "18". Natomiast jest to prawy pomocnik. Zastanawiam się, czy jest sens ustawiać takiego gracza, żeby wyrzucał auty nie po swojej stronie? Może się tak zdarzyć, że pójdzie kontra na drugiej stronie i gol?

2. Dlaczego, kiedy zaznaczam w taktyce, kto ma wykonywać stałe fragmenty gry, to niestety nikt się nie zapisuje? Przerzucam gościa np. na "lewe rzuty rożne" i mam tam puste pole :(

Odnośnik do komentarza

Ad 1. - bocznym obrońcom i bocznym pomocnikom każ zostawać zawsze tyłu przy autach, to kontry nie będzie. Osobiście zawsze tak robię, i jednego stopera zostawiam z tyłu, a drugiemu każę nabiegac na długi słupek, i długie wrzuty z autu. Jeszcze na siłę u zawodnika zwracam uwagę przy wrzutach z autu :)

Odnośnik do komentarza

Dlaczego często mam tak, że bramkarz drużyny przeciwnej wybija piłkę daleko i mój środkowy obrońca pierwszy dopada do piłki i zamiast od razu podac do bramkarza, to ten debil robi dwa dotknięcia, szybko dopada do niego napastnik, jakby go "przewraca" i wychodzi w polu karnym sam na sam z bramkarzem. Jak to zmienić?

Odnośnik do komentarza

Byc moze specyfika gry obronnej w drugiej lidze jest inna niz w trzeciej i dlatego napastnik, ktory wczesniej radzil sobie dobrze, teraz nie daje rady, a inny zlapal wiatr w zagle. Przykladowo: jesli specyfika gry w trzeciej lidze opiera sie glownie na na grze silowej, to napastnik wysoki, ale niezbyt szybki bedzie sobie doskonale radzil, bo bedzie wygrywal pojedynki. Natomiast jesli w drugiej lidze wiekszy nacisk kladzie sie na szybka wymiane pilek, to taki napastnik moze nie wykorzystywac swoich mocnych stron. A byc moze ten, ktory w trzeciej lidze gral gorzej, bo byl watly, ale szybki, odnajdzie sie w drugiej lidze, nastawionej na gre kombinacyjna, plaska, opierajaca sie o przyspieszenie.

Odnośnik do komentarza

Hej, to znowu ja :) Mam dwa pytania:

 

1. Jak to jest, że bramkarz jest według asystenta w słabej formie, a broni mecz za meczem?

 

2. Powiedzcie, jak to jest, że piłkarz nagle ma fatalne morale, mimo, że zespół wygrywa, a zawodnik ciągle gra w wyjściowym składzie?

 

 

 

 

Ad 2. tęskni za krajem, ma nieodpowiedni status w kontrakcie, do statusu obecnego w drużynie, np. w kontrakcie zawodnik kluczowy w rzeczywistości stanowi zaplecze dla pierwszego zespołu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

panowie, powiedzcie jedna rzecz

w lidze idzie mi super, wygrywam mecz za meczem, ale w koncowej fazie rundy zaczynam tracic glupie punkty. dlaczego? i pozniej, kiedy po przerwie zimowej wraca liga, a ja dalej gram swoja taktyka, przegrywam i spadam w tabeli. jak to naprawic? dlaczego jest tak, ze komputer rozszyforwuje moja taktyke? jak temu zaradzic? czy trzeba OD PODSTAW zmieniac taktyke? jak wprowadzic KOSMETYCZNE zmiany, na czym one polegaja?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...