Skocz do zawartości

[FM12] Same porażki w III lidze...


Rekomendowane odpowiedzi

taki trochę cheat na około z tą taktyką ;)

 

generalnie zanim cokolwiek zatrybi w taktyce po zmianie musi minąć conajmniej kilka spotkan, jezeli masz status polprofesjonalny zmiany w przyswojeniu taktyki przez pilkarzy ida jeszcze wolniej, jak nie masz sztabu szkoleniowego, jeszcze wolniej

 

4-4-2 i do przodu

Odnośnik do komentarza

Wiecie co, zauważyłem, że rywal często ma bardzo dużo miejsca w środkowej strefie boiska. Poza tym moi obrońcy przegrywają każdy pojedynek z rywalem, są wyprzedzani przez niego... A na dodatek często mam tak, że moi środkowi pomocnicy często zagrywają do siebie bardzo niedokładnie... I nie wiem co mam z tym zrobić :( Pomóżcie :P

Odnośnik do komentarza

Zastosowałem się do Waszych rad, ściągnąłem kilku szybkich zawodników i... idę jak burza :) Mam jednak kolejne pytanie: jak to jest z rozszyfrowywaniem mojej taktyki przez przeciwnika? Kiedyś gdzieś czytałem, że komputer po jakimś czasie "uczy się" mojej taktyki, przez co trudny jest o dobry wynik. Czy w III lidze działa to podobnie? I co robić, żeby tej taktyki drastycznie nie zmieniać, bo pewnie ktoś napisze "kosmetyczne zmiany" (co te kosmetyczne zmiany oznaczają w praktyce?)?

Odnośnik do komentarza

Ofensywne to ustaw najlepiej główkującego żeby atakował krótki. Drugiego by miał bodajże "nabieg na krótki słupek". Resztę już dowolnie byle miejsce zajmowali rywalowi w polu karnym. Ustaw rożne na krótki słupek.

Lewonożny z prawej i odwrotnie po drugiej stronie jeśli chodzi o wykonawców

 

Jeśli chodzi o wolne to po prostu "na główkę". Nie ma jakiegoś super schematu,a ten co jest domyślnie jest całkiem w porządku.

Odnośnik do komentarza

Jak masz dośrodkowania na często, to... jest ok ;)

Natomiast wiele zależy od statystyk grajków. Tacy z III ligi inaczej się zachowują niż np z Realu. Jak zmienić? Sprowadzać lepszych zawodników. Wiele też zależy zdaje się od atrybutu Decyzje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...