Skocz do zawartości

update do fm13


OZINHO10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie jestem pewien czy moje pytanie kwalifikuje się do tego działu ale mam nadzieję,że tak.Jeśli nie,to bardzo proszę kogokolwiek o "przekierowanie" do właściwego miejsca. ; )

Mój problem dotyczy zmian dokonanych w edytorze.Jakiś czas temu znalazłem w sieci update w wykonaniu brytyjczyka dodający do gry sporą grupę tzw "wonderkids",czyli bardzo młodych juniorów.Oprócz tego,wcześniej sam uaktualniałem bazę danych(transfery,sztab szkoleniowy,kluby).W końcu postanowiłem skorzystać z opcji połączenia obu update-ów.Kiedy już zabrałem się do gry(wybrałem Liverpool) okazało się,że podczas próby ustanowienia kapita zespołu i jego zastępcy wyskakuje bład i wywala mnie do pulpitu jednocześnie wyłączając grę i włączając od nowa.Włączyłem edytora ponownie,żeby zobaczyć w czym rzecz i okazało się,że w bazie danych są 4 błedy,które dotyczą osób w grze.I teraz moje pytanie brzmi : w jaki sposób można zlokalizować te błedy celem ich naprawienia? Bo w edytorze nie znalazłem nic co pomogłoby mi w tym.Plik liczy w tej chwili ponad 30 000 zmian,więc "ręczne" przeszukiwanie bazy danych w celu ich lokalizacji nie wchodzi w grę ze względu na skalę poprawek.Bardzo proszę o pomoc,bo szkoda mi mojej długiej,żmudnej pracy a także tego brytyjskiego update'a.

Odnośnik do komentarza

Pisząc,że jest słabo pomyślany miałem na myśli fakt,że nikt nie wpadł na to,żeby umieścić w nim coś(jakąś funkcję) co pomaga ludziom z takimi problemami jak mój.Przecież błędy zdarzają się nawet twórcom tej gry - zawodowym programistom - a co dopiero laikom (jak ja),którzy sami prubóją uaktualnić sobie grę.Rzeczony farfocel a konkretniej cztery farfocle są mojego(niestety) autorstwa i dotyczą osób(trenerów lub piłkarzy - ze wskazaniem na piłkarzy) znjadujących się w bazie danych gry.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...