Skocz do zawartości

10 950 dni na i pod ławką trenerską


Brachu

Rekomendowane odpowiedzi

CM: 01/02 3.9.68

DB: duża

Zasady: własne

Ligi: Angielska, Szkocka, Polska, Niemiecka, Włoska, Hiszpańska (od najniższej).

 

Karierę rozpocząłem, jako menadżer SG Wattenschied 09 w (Regionallliga), z którego prowadzenia zrezygnowałem po pół roku. Powód był prosty – słabe wyniki pracy. Na bezrobociu pozostawałem niespełna trzy miesiące. Zatrudniła mnie Miedź Legnica (2 liga). W składzie której miałem byłego reprezentanta Polski, uczestnika LM w barwach Widzewa Łódź, niedoszłego zawodnika Blackburn Rovers, Marka Citką i na dodatek okrągły milion funtów na transfery. W moim debiutanckim sezonie awansowałem do Ekstraklasy z drugiego miejsca. Zająłem również drugie miejsce w kategorii menadżer roku Drugiej Ligi. Po awansie pozyskałem kilku piłkarzy, jednak awans do Grupy Mistrzowskiej się nie udał. W drugim sezonie było znacznie gorzej. Nie udało mi się wypełnić minimum wymagań z ultimatum Zarządu klubu i straciłem pracę.

 

Mimo tak słabego CV, złożyłem podanie o pracę z kadrą U.S.A., po które to miejsce zwolniło się po Bruca Areny. Został on zwolniony po wywalczeniu awansu na Mistrzostwa Świata. Nie dowierzałem, jak otrzymałem propozycję kontraktu. Tym bardziej, że związane to było z przygotowaniem drużyny do MŚ`06. Celem, który mi postawiono, był awans z grupy, który to osiągnąłem. W Drugiej Rundzie przegrałem z Włochami 0:2.

Po Mistrzostwach Świata rozgrywam tylko spotkania towarzyskie. Na chwilę obecną zremisowałem tylko 1:1 na wyjeździe z R.P.A, po czerwonej kartce dla Bocanegry. Przeciwnicy na ogół nie są wymagający (Zambia, Trynidad i Tobago, Jamajka), poza R.P.A., Chinami i Australią.

 

Ranking FIFA – http://postimg.org/image/5l6tni9rn/

 

Nagrody – http://postimg.org/image/i7lty31mb/

 

Wyniki spotkań towarzyskich – http://postimg.org/image/pmb5qgnhv/ i http://postimg.org/image/tmdpoyokz/

 

Daty rozpoczęcia i zakończenia pracy – http://postimg.org/image/k5nwic4qb/

 

Udział we wszystkich rozgrywkach w karierze - http://postimg.org/image/peixg7n5f/

 

Jeżeli ktoś ma ochotę, mogę przedstawić wszystkie swoje transfery w karierze.

 

Tu część pierwsza, z jedną perełką – http://postimg.org/image/bh0rawp2r/

Odnośnik do komentarza

Widzę, że plan jest taki, żeby się skupić na reprezentacjach sąd te 30 lat w tytule. Bo nie wierzę, że przez rok żaden klub nie chciał cię zatrudnić. Wiesz, że możesz pracować na dwa etaty, tzn w klubie i reprezentacji? Wytrwałości życzę zatem.

Wyniki spoko, ale prawdziwy sprawdzian przyjdzie w mieczach o stawkę. Wrzuć screena z taktyką.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że plan jest taki, żeby się skupić na reprezentacjach sąd te 30 lat w tytule. Bo nie wierzę, że przez rok żaden klub nie chciał cię zatrudnić. Wiesz, że możesz pracować na dwa etaty, tzn w klubie i reprezentacji? Wytrwałości życzę zatem.

Wyniki spoko, ale prawdziwy sprawdzian przyjdzie w mieczach o stawkę. Wrzuć screena z taktyką.

Czekam na ofertę pracy inną niż liga polska. Niestety mecze towarzyskie nie dają takiego kopa do reputacji.

 

 

wiem, że można grać i reprezentacją i klubem. Ponad dziesięć lat minęło od pierwszego sejwa

Odnośnik do komentarza

To nie fart że żaden z beniaminków ligowych nie był zainteresowany.

Jest taka możliwość: uruchomić Greame Kelly save games editor i dodać drugą narodowość własnej osobie w grze, byłaby to narodowość związana z ligą do której chcesz trafić. Wtedy byłoby łatwiej. Chociaż jest to pewna droga na skróty.

Bez edycji szansa jest taka, że zrobisz jakiś wynik z USA i dzięki temu reputacja wzrośnie.

Odnośnik do komentarza

To nie fart że żaden z beniaminków ligowych nie był zainteresowany.

Jest taka możliwość: uruchomić Greame Kelly save games editor i dodać drugą narodowość własnej osobie w grze, byłaby to narodowość związana z ligą do której chcesz trafić. Wtedy byłoby łatwiej. Chociaż jest to pewna droga na skróty.

Bez edycji szansa jest taka, że zrobisz jakiś wynik z USA i dzięki temu reputacja wzrośnie.

 

Nie bawię się w zmianę narodowości. Przez co gra jest ciekawsza.

 

Już niedługo zaczną się mecze o stawkę.

Odnośnik do komentarza

Sezon 2007/2008

 

W sezonie 2007/2008 rozpoczynamy walkę o awans do Mistrzostw Świata 2010, które odbędą się w Brazylii.

Przygotowania rozpoczęły się od rozegrania tylko dwóch spotkań towarzyskich w końcówce 2007 roku. Nadal będziemy szlifować taktykę 1-4-1-1-2-2-1. Sezon 07/08 zaczął się od porażki z Chinami http://postimg.org/image/5ui6inqpf/'>1:3[/url]. Następnie podejmowaliśmy Australię, która uległa nam gładko [url= http://postimg.org/image/hkw401jhv/]cztery do zera.

Rok 2008 oznaczał rozpoczęcie walki o awans w strefie CONCACAF. Czternastego lutego 2008 roku rozlosowano pierwszą rundę eliminacyjną, która podzielona jest na dwie strefy:

http://postimg.org/image/97qvor183/'> Strefę Karaibską

– Strefę Środkowo-amerykańską, która składa się z dwóch grup:

 

http://postimg.org/image/gmg7h4n3n Grupa 1

http://postimg.org/image/w9cirm777 Grupa 2

 

Po rozegraniu tych eliminacji, wejdziemy do gry. Federacja, jak i ja, mamy jeden jasny cel – AWANS.

 

Do końca sezonu 2008 nie rozegrałem żadnego spotkania. Dlatego też mogłem zająć się dodatkową pracę, życia z bycia znanym, dlatego że jest się znanym. Na razie niczego nie osiągnąłem.

 

Popracowałem, jako juror w ”Tańcu z gwiazdami”

 

Na dzień 7 czerwca 2008 roku jestem 487 menadżerem na Świecie.

 

 

Podsumowanie sezonu 2007/2008 w Europie:

 

 

Anglia :

 

Czołówka : 1. FC Liverpool, 2. Leeds, 3. Man Utd

 

Spadek : 18. Crystal Palace, 19. Southampton, 20. Bradford

 

Awans : 1. Coventry, 2. Charlton, 3. Tottenham (z piątego miejsca po wygraniu baraży (2-2 Sheff Utd w karnych 0-2)

 

Puchar Anglii: Man Ud (2-0 z Leeds)

 

Puchar Ligi: Sunderland (1-0 z Liverpool)

 

 

Polska:

 

Czołówka : 1. Legia, 2. Polonia, 3. Groclin

 

Spadek : 13. Ruch Chorzów (0-5 w dwumeczu z Zagłębiem), 15. Pogoń, 16. Widzew

 

Awans : 1. GKS Bełchatów, 2. Lech, 3. Zagłębie (5-0 z Ruchem Chorzów w dwumeczu)

 

Puchar : Orlen (2-1 z Polkowice)

 

Puchar Ligi: Wisła (3-2 z Legią w dwumeczu)

 

Superpuchar Polski: Groclin (4-3 z Legią)

 

Niemcy:

 

Czołówka : 1. Schalke 04, 2. FC Bayern, 3. BVB 09

 

Spadek : 14. Bochum, 15. MSV Duisburg, 16. SV Eintracht Trier 05

 

Awans : 1. Schweinfurt, 2. St, Pauli, 3. VfL Osnabruck

 

Puchar : 1. FC Koln (2-1 z Hertha Berlin)

 

Włochy :

 

Czołówka : 1. Roma, 2. Inter, 3. Parma

 

Spadek : 15. Genua, 16. Ascoli, 17. Bari, 18. Udinese

 

Awans : 1. Como, 2. Piazenca, 3. Fiorentina, 4. Ternana

 

Puchar : Atalanta (2-0 z Milanem w dwumeczu)

 

Szkocja :

 

Czołówka : 1. Celtic, 2. Rangers, 3. Livingstone

 

Spadek : 12. Ross County

 

Awans : 1. Kilmarnock

 

Puchar : Rangers (0-0 w karnych z Celtikiem 3-1)

 

Puchar Ligi: Aberdeen (4-2 z Rangers)

 

Liga Mistrzów : Bayer 04 (2-1 z Schalke 04)

 

Puchar UEFA : AS Roma (2-0 z Man Utd)

Odnośnik do komentarza

@bodiczek

 

Do MŚ droga jeszcze daleka :D

 

W końcu się doczekałem meczów o stawkę, rozpoczynamy eliminację do MŚ`2010. Najpierw musimy wygrać Drugą Grupę

Półfinałową, które składa się z czterech drużyn (Jamajka, Surinam, Kuba). Z tej grupy awansują dwie najlepsze drużyny.

Pierwszy mecz zagramy na Rose Bowl w Los Angeles z Surinamem.

 

Półfinał Grupa 2 [1/6]

 

U.S.A – Surinam 3:0 Strzelcy bramek: Scott, Kingsley, Convey; Widzów: 48 630

 

Przed spotkaniem z Kubą karierę zakończył w wieku trzydziestu siedmiu lat, sześćdziesięcioośmiokrotny reprezentant U.S.A

http://s5.postimg.org/4nnzvj8xj/Friedel.png'> Brad Friedel, który grał m. in. w takich klubach, jak Galatasaray, Colunbus,

Liverpool, Blackburn, Charlton, Q.P.R., Wolverhampton, Tranmere Rovers.

 

Półfinał Grupa 2 [2/6]

 

Kuba – U.S.A 0:3 Strzelcy bramek: Beasley, Kline, Convey; Widzów: 10 323

 

Półfinał Grupa 2 [3/6]

 

U.S.A – Jamajka 2:0 Strzelcy bramek: Harty, Kline; Widzów: 70 055

 

Półfinał Grupa 2 [4/6]

 

Surinam – U.S.A 0:2 Strzelcy bramek: Beasley, Harty; Widzów: 8 737

 

Po meczu z Surinamem awansowałem do rundy finałowej. Bilans spotkań wynosi 4-0-0, natomiast w bramkach 10-0, na dwie kolejki

 

przed końcem fazy grupowej. Do rozegrania został mecz z Kubą (D) i z Jamajką (W). Reprezentacja kraju, gdzie cygara zwija się na

 

udach pięknych pań, traci do mnie pięć punktów. Remis daje nam awans z pierwszego miejsca.

 

Tabele półfinałowe:

 

 
Central American Zone Group 1
 
Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st  Q  Costa Rica                      4    2    0    0    4    1    2    0    0    6    0    12   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
2nd  Pl Guatemala                       4    1    0    1    3    4    1    0    1    3    4    6    
--------------------------------------------------------------------------------------------------
3rd     Belize                          4    0    0    2    2    5    0    0    2    1    5    0    
 
 
Central American Zone Group 2
 
Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st  Q  Panama                          4    2    0    0    8    1    2    0    0    4    2    12   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
2nd  Pl Nicaragua                       4    1    0    1    2    2    0    0    2    1    5    3    
--------------------------------------------------------------------------------------------------
3rd     El Salvador                     4    1    0    1    4    4    0    0    2    2    7    3    
 
 
Semi Final Group 1
 
Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st  Q  Costa Rica                      4    3    0    0    10   7    1    0    0    2    0    12   
2nd     Canada                          4    2    0    0    4    0    0    1    1    3    4    7    
--------------------------------------------------------------------------------------------------
3rd     Haiti                           4    0    1    0    1    1    0    1    2    5    8    2    
4th     Honduras                        4    0    1    1    1    3    0    0    2    1    4    1    
 
 
Semi Final Group 2
 
Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st  Q  U.S.A.                          4    2    0    0    5    0    2    0    0    5    0    12   
2nd     Cuba                            4    0    1    1    2    5    2    0    0    3    1    7    
--------------------------------------------------------------------------------------------------
3rd     Jamaica                         4    0    0    1    1    2    1    1    1    5    6    4    
4th     Surinam                         4    0    0    3    2    6    0    0    1    0    3    0    
 
 
Semi Final Group 3
 
Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st  Q  Mexico                          4    2    0    0    7    2    2    0    0    5    1    12   
2nd     Panama                          4    2    0    1    6    7    1    0    0    4    1    9    
--------------------------------------------------------------------------------------------------
3rd     Trinidad & Tobago               4    0    0    1    1    2    1    0    2    5    8    3    
4th     Nicaragua                       4    0    0    2    2    7    0    0    2    4    6    0    

 

 

Jedną z wad, jaką zauważyłem podczas gry reprezentacją jest taka, że jeżeli gracz z pola nie gra w klubie, to kondycję ma na

 

poziomie 40-70% z ikonką „Tir”.

Odnośnik do komentarza

@szkodi - jest więcej. Brak czasu w weekend na grę :/

 

Dominikana nie awansowała, przegrała z u siebie z Wyspami Dziewiczymi Stanów Zjednoczonych 0:2, co ustaliło wynik dwumeczu.

 

------------------------------------------------------------------------------------

 

Pora na mecz z Kubą.

 

Półfinał Grupa 2 [5/6]

 

U.S.A – Kuba 2:0 Strzelcy bramek: Beasley, Torres (og); Widzów: 46 848

 

Tym samym przypieczętowaliśmy awans do Grupy Finałowej. Ostatni mecz z Jamajką w Kingston zagramy na pełnym luzie, z jedną zmianą. Zamiast Tima Howarda (GK – 29l. Los Angeles 16A) zagra Joe Cannon (GK – 34l. San Jose Earthquakes 11A).

 

Półfinał Grupa 2 [6/6]

 

Jamajka – U.S.A. 1:4 Strzelcy bramek: J. Johnson; Beasley, Mulrooney, Harty, Petke, Donovan; Widzów: 39 968.

 

Stracony gol w 79` oznaczał przerwanie passy 529 minut bez straty bramki w Eliminacjach do MŚ`2010.

 

Oto ostateczne wyniki półfinałów:

 

[/code]

 

Central American Zone Group 1

 

Pos Team Pld Won Drn Lst For Ag Won Drn Lst For Ag Pts

--------------------------------------------------------------------------------------------------

1st Q Costa Rica 4 2 0 0 4 1 2 0 0 6 0 12

--------------------------------------------------------------------------------------------------

2nd Pl Guatemala 4 1 0 1 3 4 1 0 1 3 4 6

--------------------------------------------------------------------------------------------------

3rd Belize 4 0 0 2 2 5 0 0 2 1 5 0

 

 

Central American Zone Group 2

 

Pos Team Pld Won Drn Lst For Ag Won Drn Lst For Ag Pts

--------------------------------------------------------------------------------------------------

1st Q Panama 4 2 0 0 8 1 2 0 0 4 2 12

--------------------------------------------------------------------------------------------------

2nd Pl Nicaragua 4 1 0 1 2 2 0 0 2 1 5 3

--------------------------------------------------------------------------------------------------

3rd El Salvador 4 1 0 1 4 4 0 0 2 2 7 3

 

 

Semi Final Group 1

 

Pos Team Pld Won Drn Lst For Ag Won Drn Lst For Ag Pts

--------------------------------------------------------------------------------------------------

1st Q Costa Rica 6 3 0 0 10 7 2 1 0 6 3 16

2nd Q Canada 6 2 1 0 6 2 0 2 1 5 6 9

--------------------------------------------------------------------------------------------------

3rd Haiti 6 1 1 1 4 4 0 1 2 5 8 5

4th Honduras 6 0 2 1 3 5 0 0 3 2 6 2

 

 

Semi Final Group 2

 

Pos Team Pld Won Drn Lst For Ag Won Drn Lst For Ag Pts

--------------------------------------------------------------------------------------------------

1st Q U.S.A. 6 3 0 0 7 0 3 0 0 9 1 18

2nd Q Jamaica 6 1 0 2 4 7 1 1 1 5 6 7

--------------------------------------------------------------------------------------------------

3rd Cuba 6 0 1 2 2 6 2 0 1 3 3 7

4th Surinam 6 0 0 3 2 6 1 0 2 2 5 3

 

 

Semi Final Group 3

 

Pos Team Pld Won Drn Lst For Ag Won Drn Lst For Ag Pts

--------------------------------------------------------------------------------------------------

1st Q Mexico 6 2 1 0 11 6 2 1 0 7 3 14

2nd Q Panama 6 2 0 1 6 7 2 1 0 11 6 13

--------------------------------------------------------------------------------------------------

3rd Trinidad & Tobago 6 1 0 2 3 5 1 0 2 5 8 6

4th Nicaragua 6 0 1 2 4 9 0 0 3 4 7 1

 

[/code]

 

Poniżej przedstawiam ostateczny skład finału:

 

 
 
Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st     Canada                          0    0    0    0    0    0    0    0    0    0    0    0    
2nd     Costa Rica                      0    0    0    0    0    0    0    0    0    0    0    0    
3rd     Jamaica                         0    0    0    0    0    0    0    0    0    0    0    0    
--------------------------------------------------------------------------------------------------
4th     Mexico                          0    0    0    0    0    0    0    0    0    0    0    0    
5th     Panama                          0    0    0    0    0    0    0    0    0    0    0    0    
6th     U.S.A.                          0    0    0    0    0    0    0    0    0    0    0    0   

 

 

Trzy razy grałem z Meksykiem towarzysko i wszystkie mecze przegrałem, raz grałem z Kanadą i mecz przegrałem. Zapowiada się pasjonująca walka o trzecie miejsce.

 

Terminy i rozkład meczów przedstawia się następująco:

 

 
Date      Opposition                 Ven  Competition                     Res    Attend  Scorers
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.3.09    Mexico                      H   World Cup Quals (CON) Final     ---    -----   
15.3.09   Panama                      A   World Cup Quals (CON) Final     ---    -----   
22.3.09   Jamaica                     A   World Cup Quals (CON) Final     ---    -----   
19.4.09   Canada                      H   World Cup Quals (CON) Final     ---    -----   
28.6.09   Costa Rica                  A   World Cup Quals (CON) Final     ---    -----   
9.9.09    Mexico                      A   World Cup Quals (CON) Final     ---    -----   
30.9.09   Panama                      H   World Cup Quals (CON) Final     ---    -----   
1.11.09   Jamaica                     H   World Cup Quals (CON) Final     ---    -----   
8.11.09   Canada                      A   World Cup Quals (CON) Final     ---    -----   
15.11.09  Costa Rica                  H   World Cup Quals (CON) Final     ---    -----   

 

Kluczowe okażą się spotkania u siebie z Meksykiem i Kanadą.

 

Przed pierwszym meczem rundy finałowej zagramy dwa sparingi z drużynami Jamajki i Hondurasu. Obydwa wyjazdowe.

Odnośnik do komentarza

@PiotruH - please

 

 

Mecze z Jamajką wygrałem 4:1 natomiast z Hondurasem zremisowałem 1:1. Co gorsza remis ten okupiłem stratą Chrisa Gbandiego (DL; Dallas).

 

Mecz z Meksykiem zapowiadał się ciężko. Na Rose Bowl powiewało więcej flag drużyny przeciwnej niż mojej, co również oznaczało głośny doping dla graczy zza Rio Grande. Brak Gibandiego zmusił mnie do przesunięcia Hickeya (DC MC /L) z pozycji defensywnego pomocnika na lewą stronę defensywy. Jest to dla nas spora strata. Na tej pozycji zagra John O`Brien (DMC/L/R Lens). Carlos Bocanegra (DL Los Angeles) nie gra, przez co ma kondycję, jak Landon Donovan ok. 60 procent.

 

Moi zawodnicy wyszli z tunelu lekko przestraszeni.

 

Od początku swoją drużynę nastawiłem na atak. Ustawienie 1-4-1-2-2-1 i mentality attack jest bardzo skuteczną metodą.

Meksyk praktycznie został stłamszony, atakowaliśmy non-stop, sędzia nie podyktował dla nas karnego. Sprawdziło się polskie porzekadło, Co się odwlecze to nie uciecze. Dochodziła 46 minuta spotkania, kiedy Davis dobił strzał Harty`ego. To jest jego pierwsza bramka dla reprezentacji. Lepszego meczu nie mógł sobie wymarzyć na strzelenie bramki. Po przerwie zaczął przeważać Meksyk, toteż w 66 minucie zdjąłem napastnika Hart`yego i wprowadziłem Nicka Klina. Za co odwdzięczył się od razu drugą bramką. W 69 minucie straciłem Hickeya (wejście Victorine) co oznaczało, że mecz dla mnie wkroczył w nerwową fazę. Wyrównanie Mediny w 72 minucie dało nadzieję Meksykowi. U mnie zasiana została mocną niepewność w końcowy sukces. Wszakże pod moją kadencją nawet meczu nie zremisowałem i bramki nie strzeliłem. Po naporze Meksykanów, cios oszałamiający zadał Zach Kingsley w 88 minucie a coup de grace wykonał mój kapitan Eddie Pope w 90 minucie. Jest to dziesiąte trafienie w 113 występie. Dla mnie jest to bardzo ważne zwycięstwo.

 

Jednocześnie Eddie Pope po tym spotkaniu zawiesił buty na kołku. Przez całą swoją karierę związany był z DC United (12 sezonów). Łącznie z kadrą rozegrał 414 spotkań i zaliczył 25 bramek oraz czterokrotnie wybierany był przez kibiców graczem drużyny.

 

 

Finał [1/10] Rose Bowl, LA Widzów: 59 615

 

U.S.A – Meksyk 4:1

 

 

 

 

Wyniki pozostałych spotkań:

 

Kanada – Panama 0:2

 

Jamajka – Kostaryka 1:1

 

Jesteśmy samodzielnym liderem, po pierwszej serii ;)

Odnośnik do komentarza

Przed spotkaniem z Panamą, zadzwonił do mnie Ben Olsen i poprosił o prywatne spotkanie w siedzibie federacji. Zakomunikował mi, że kończy z profesjonalną grą w piłkę. Tym sposobem, http://s5.postimg.org/u8g1ugjcn/Ben_Olsen.png'> Olsen, zmusił mnie do szukania lewego pomocnika. To już trzeci gracz z podstawowej „11”, który zakończył karierę.

 

Nowym lewym pomocnikiem został Boby Convey, który już powoływałem na mecze towarzyskie.

 

Finał [2/10] 15.03.2009

Panama – U.S.A. 0:1 Convey`22, Beasley`45 (knt.) Widzów: 14 143.

 

Ta wygrana kosztowała nas miesięczną przerwę DaMarcusa Beasleya. Wypadło kolejne podstawowe ogniwo, piąte :/

 

Szybko powołałem debiutanta, trzydziestoletniego Davida Glintona, który zadebiutuje meczem z Jamajką. Dotychczasowe nasze konfrontacje zapowiadały spacerek i tak też było.

 

Finał [3/10] 22.03.2009

Jamajka – U.S.A. 1:4 Myall`22; Glinton`40 `48, Davis`59, Kline`86 Widzów: 39 958.

 

W trzeciej kolejce spotkań podejmujemy na Rose Bowl Stadium Kanadę. Poprzednia konfrontacja zakończyła się wygraną reprezentacji spod Klonowego Liścia. Wszak to był mecz towarzyski ale zawsze jednak to była przegrana.

 

Finał [4/10] 19.04.2009

 

U.S.A. – Canada 5:0 Harty`26 `60, Glinton`31`57, Mulrooney`45 Widzów: 70 021

 

Teraz nastąpiła przerwa aż do dwudziestego szóstego dnia czerwca roku bieżącego. Jedziemy na Estadio Nacional, San Jose w Kostaryce, Jedziemy na mecz z wiceliderem, do którego mamy dwa punkty straty.

 

Pora na tabelę, po czterech kolejkach spotkań:

 

Final
 
Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st     U.S.A.                          4    2    0    0    9    1    2    0    0    5    1    12   
2nd     Costa Rica                      4    2    0    0    9    2    1    1    0    3    2    10   
3rd     Mexico                          4    1    0    1    3    2    1    0    1    2    4    6    
--------------------------------------------------------------------------------------------------
4th     Panama                          4    0    1    1    2    3    1    0    1    2    5    4    
5th     Jamaica                         4    0    1    1    2    5    0    1    1    2    4    2    
6th     Canada                          4    0    0    2    0    3    0    0    2    2    9    0  
                    

 

 

Po spotkaniu z Kostaryką będziemy walczyć w Pucharze Konfederacji z Argentyną, Francją i Australią w Grupie Drugiej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Finał [5/10] 28.06.2009

 

Kostaryka – U.S.A. 2:3 Strzelcy bramek: C. Castro`39, Solis`61; Glinton`38, Davis`70, Sorber`86; Widzów 9 948

 

Howard (©) – West, Hickey (sub`86 A. Medina), M. Medina, Mulrooney – Sorber – Kingsley, Convey (sub`67 Albright) – Glinton, Davis – Harty (sub`67 DaMarcus Beasley). Subs: Donovan, DaMarcus Beasley, Albright, Kirk, Victorine, A. Medina, Joe Cannon (GK).

 

Ucieszyłem się jak dziecko. Ta wygrana daje nam spore szanse na trzecie miejsce w grupie i awans. Tym samym odskoczyłem Kostaryce na trzy punkty a Meksykowi aż na sześć punktów.

 

Po meczu na konferencji prasowanej oświadczyłem, że po MŚ kończę przygodę z reprezentacją. Powód oprócz coraz wąskiej kadry jest jeszcze jeden. Moja kariera menadżerska nie rozwija się tak, jakbym chciał. Okolice 385 miejsca na Świecie oznacza tylko tyle, że nadal mogę rozpocząć pracę w Polskiej Lidze. Nie na no liczyłem. Jest jeszcze jedna możliwość, że jak się pojawi ciekawsza posada w reprezentacji tuż przed Mistrzostwami, to zrezygnuję z kadry U.S.A.

 

Czas na Puchar Konfederacji, czyli na początek Argentyna, świeży zdobywca tytułu Copa America 2009.

Oglądając ten finał wiedziałem, że tego spotkania nie wygramy.

 

Puchar Konfederacji Grupa 2 [1/3] 1.08.2009

 

U.S.A. – Argentyna 1:2 Strzelcy bramek: Payne`12; Saviola`21, Arca`32; Widzów: 135 628

 

Howard (©) – West, Hickey, Payne, Mulrooney – Sorber (sub`69 Victorine) – Kingsley, Convey – Glinton, Davis (sub`69 DaMarcus Beasley) – Harty (sub`69 Donovan). Subs: Donovan, DaMarcus Beasley, Albright, Kirk, Victorine, A. Medina, Joe Cannon (GK).

 

Po takiej gładkiej przegranej, przyszła pora na reprezentację Francji.

 

Puchar Konfederacji Grupa 2 [2/3] 5.08.2009

 

U.S.A. – Francja 1:3 Strzelcy bramek: Beasley`58; Henry`20, `28, `88 Widzów: 76 124

 

Howard (©) – West, Hickey, Payne, Mulrooney – O`Brien – Kingsley, Convey – Glinton, DaMarcus Beasley – Harty. Subs: Donovan, Davis, Albright, Kirk, Victorine, A. Medina, Joe Cannon (GK).

 

 

Ten mecz również nie był zachwycający w naszym wykonaniu. Ostatni mecz, jak w przypadku Reprezentacji Polski, to mecz o honor. Dlatego też wystawiłem mocno rezerwowy skład.

 

Puchar Konfederacji Grupa 2 [3/3] 7.08.2009

 

U.S.A. – Australia 2:2 Strzelcy bramek: Kline `31,`63; Zane `9, Culina `75; Widzów: 109 967

 

Rimando (sub`89 Cannon) – West, Hickey (inj`34 Bocanegra), Payne, M. Medina – Sorber – Albright, Donovan (©) (inj`28 Davis) – Kirk, Convey – Kline. Subs: Harty, Davis, DaMarcus Beasley, O`Brien, Bocanegra, Victorine, Joe Cannon (GK).

 

W tym meczu kontuzji dostał mój podstawowy DL, Micke Hickney. Niestety nie zagra przez trzy miesiące.

 

Pokłosiem tego wyniku jest brak awansu Australii półfinałów.

 

Tabela:

 

 
================================================================================================
 2009 Tables
================================================================================================
 
Group 1
 
Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st  Q  Brazil                          3    0    0    1    1    2    2    0    0    5    2    6    
2nd  Q  Germany                         3    1    0    1    3    2    1    0    0    3    1    6    
--------------------------------------------------------------------------------------------------
3rd     Japan                           3    0    1    1    3    5    1    0    0    2    1    4    
4th     South Africa                    3    0    0    1    2    3    0    1    1    2    5    1    
 
 
Group 2
 
Pos     Team                            Pld  Won  Drn  Lst  For  Ag   Won  Drn  Lst  For  Ag   Pts
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1st  Q  France                          3    1    0    1    2    2    1    0    0    3    1    6    
2nd  Q  Argentina                       3    1    0    0    2    1    1    0    1    5    1    6    
--------------------------------------------------------------------------------------------------
3rd     Australia                       3    0    1    1    2    7    1    0    0    2    1    4    
4th     U.S.A.                          3    0    0    1    1    3    0    1    1    3    4    1

 

 

 

Puchar Konfederacji Półfinały

 

Niemcy – Francja 2:0

 

Brazylia – Argentyna 0:2

 

Puchar Konfederacji Finał

 

Niemcy – Argentyna 1:0

 

Po tak pasjonującym turnieju czekamy teraz na wyjazd do Mexico City. Wynik inny niż przegrana nie wchodzi w rachubę. Następnie mamy u siebie mecze z Panamą i Jamajką.

 

Brak miejsca w podstawowym składzie FC Kopenhaga poskutkował brakiem powołania Landona Donovana na mecz z Meksykiem.

 

Finał [6/10] 09.09.2009

 

Meksyk – U.S.A. 2:1 Strzelcy bramek: Ceja`34, A. Medina`58; Davis`89; Widzów 80 150

Howard (©) – West (inj`29 Pierce), Corrales, M. Medina, Payne – O`Brien – Kingsley, Convey – Glinton (sub`71 Davis), DaMarcus Beasley – Kline (sub`71 Harty). Subs: Harty, Davis, Albright, Sorber, Davis, Pierce, Joe Cannon (GK).

 

To jest moja pierwsza porażka w meczach o awans do Mistrzostw Świata 2010.

Odnośnik do komentarza

Po tej porażce wkurzyłem się mocno. Dlaczego k*rwa !! Trzeba spojrzeć na tabelę i może podłożymy się czwartej w tabeli drużynie. Niestety Panama ma aż sześć punktów straty do trzeciej Kostaryki i siedem do drugiego Meksyku. Cały misterny plan poszedł w pizdu.

 

Z Panamą nie zagrają West, Corrales, Kirk, Davis.

 

Finał [7/10] 30.09.2009

 

U.S.A. – Panama 2:0 Strzelcy bramek : Kline `31`54; Widzów 65 555

 

Howard (©) – Pierce, Taylor, M. Medina, Payne – O`Brien (inj`23 Sorber) – Kingsley, Convey – Glinton (sub`71 Davis), DaMarcus Beasley (sub`77 Albright) – Kline (sub`58 Harty). Subs: Harty, Davis, Albright, Sorber, Scott, Drummond, Joe Cannon (GK).

 

Ta wygrana dała nam AWANS do Mistrzostw Świata 2010 w Niemczech. Pozostała mi walka o miejsce pierwsze. Mam trzy punkty przewagi nad Meksykiem i w rozkładzie mecze z Jamajką (H), Kanadą (W) i Kostaryką (H). Meksyk ma Kanadę (H), Kostarykę (W) i Panamę (H).

 

Jest to pierwszy znaczący sukces w mojej karierze trenerskiej :wub:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...