Skocz do zawartości

NBA, where the game happens


millo

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, może jestem głupi, może ślepy, może niewyspany, ale...

Instaluję NBA 2k9. Niestety przez Steama, który włączył się automatycznie. Ok, gra instaluje się tam gdzie jest Steam. Trudno.

Co dalej? Nie widzę folderu z grą. Czyżby był ukryty, a może to Steam robi sobie jaja?

O co chodzi, kurcze pióro?

 

EDYTA- Już wszystko wiem. Nie dziękuje, bo nie otrzymałem tutaj odpowiedzi :P .

Millo w Maryni mi wyjaśnił co i jak :P .

 

To może podzielicie się tą tajemną wiedzą? :>

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
Może mi ktoś pomóc...jak zrobić wsady w NBA 2008?

 

W kontrolerach gier jak ustawiasz sobie przyciski do wsady masz na przycisku gdzie na offence jest wpisany jako dunk a deffence jako steal :) Rozumiesz ? Głównie w ustawieniach fabrycznych wsad jest na "A" :)

Odnośnik do komentarza
Może mi ktoś pomóc...jak zrobić wsady w NBA 2008?

 

W kontrolerach gier jak ustawiasz sobie przyciski do wsady masz na przycisku gdzie na offence jest wpisany jako dunk a deffence jako steal :) Rozumiesz ? Głównie w ustawieniach fabrycznych wsad jest na "A" :)

 

I wystarczy go wcisnąć, czy jakaś kombinacja?

Odnośnik do komentarza
Może mi ktoś pomóc...jak zrobić wsady w NBA 2008?

 

W kontrolerach gier jak ustawiasz sobie przyciski do wsady masz na przycisku gdzie na offence jest wpisany jako dunk a deffence jako steal :) Rozumiesz ? Głównie w ustawieniach fabrycznych wsad jest na "A" :)

 

I wystarczy go wcisnąć, czy jakaś kombinacja?

 

Jeżeli dany zawodnik ma dobre dunking to zrobi wsada pod koszem - jesli jestes za daleko - pogubi sie...

 

Zawodnicy niscy i o slabym dunkingu robią tzw dwutakty ;)

 

Najlepiej dla sprawwdzenia włącz sobie trening, weź zobie np Kobego, LBJ czy też umm Igoudale i poprobuj dankować z miejsca, w biegu itd :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Cena naprawdę dobra, a sama gra również ciekawie się prezentuje na tym filmiku :) Już się nie mogę doczekać, bo ostatnie NBA 2k w jakiego grałem to wersja z 2005 roku, a od tego czasu pewnie dużo się zmieniło :P Ale do czasu premiery trzeba kupić jeszcze sprzęt, na którym gra pójdzie :/

Odnośnik do komentarza

Za niecały miesiąc premiera 2k10 :D

Najważniejsze, że będzie online na PC :jupi::D

 

Dwa ostatnie filmiki są z Draft Combine, osobnej gry tylko na konsole.

 

Ja najbardziej liczę na karierę pojedynczym, stworzonym zawodnikiem :] Taki koszykarski Become A Legend :D

Odnośnik do komentarza

Minimum Requirements:

OS: Windows Vista, XP, or 2000

CPU: Pentium 4 2.4 Ghz Single Core processor or equivalent (2.8 Ghz for Vista)

RAM: 512 MB or more (1 GB for Vista)

Disc Drive: 8x or faster DVD drive

Hard Drive: 10.5 GB or more free space

Video: DirectX 9.0c compatible *

Sound: DirectX 9.0c compatible

Input: Keyboard or dual-analog gamepad

* Video card with 128 MB or more memory and one of the following chipsets is required: ATI x1300 or greater | NVIDIA 6600 or greater | DirectX 9.0c compatible card with Shader Model 3.0 support.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...