Skocz do zawartości

NBA, where the game happens


millo

Rekomendowane odpowiedzi

T-m, ale jezeli chodzi o MyCareer to slidersow zmienic NIE mozna w menu gry (bo mozesz sobie ustawic skutecznosc rzutu na 99 i zebrac pierdyliard VC w dwa dni). Mozna to zrobic uzywajac CheatEngine (a przynajmniej do 2k14 szlo to zrobic w ten sposob), znajac adresy danych ustawien i pojedynczo wklepujac cyferki :D

Odnośnik do komentarza

T-m, ale jezeli chodzi o MyCareer to slidersow zmienic NIE mozna w menu gry (bo mozesz sobie ustawic skutecznosc rzutu na 99 i zebrac pierdyliard VC w dwa dni). Mozna to zrobic uzywajac CheatEngine (a przynajmniej do 2k14 szlo to zrobic w ten sposob), znajac adresy danych ustawien i pojedynczo wklepujac cyferki :D

Tak coś mi się wydawało, że mam deja vu. ;)

Odnośnik do komentarza

T-m, ale jezeli chodzi o MyCareer to slidersow zmienic NIE mozna w menu gry (bo mozesz sobie ustawic skutecznosc rzutu na 99 i zebrac pierdyliard VC w dwa dni). Mozna to zrobic uzywajac CheatEngine (a przynajmniej do 2k14 szlo to zrobic w ten sposob), znajac adresy danych ustawien i pojedynczo wklepujac cyferki :D

 

Z tego co wiem/pamiętam to już się zaczytują już. Mało tego, teraz zacząłem karierę na defaultowych i zmieniłem po kilku spotkaniach - charakterystyka choćb zbiórek się zmieniła ;) musiałbym sprawdzić na którymś cheat edytorze, ale jak ostatnio zmieniałem punktację bloków i "playing passing lines" to praktycznie od razu było widoczne (o bloki i przechwyty dużo dużo trudniej mi teraz).

Odnośnik do komentarza

 

T-m, ale jezeli chodzi o MyCareer to slidersow zmienic NIE mozna w menu gry (bo mozesz sobie ustawic skutecznosc rzutu na 99 i zebrac pierdyliard VC w dwa dni). Mozna to zrobic uzywajac CheatEngine (a przynajmniej do 2k14 szlo to zrobic w ten sposob), znajac adresy danych ustawien i pojedynczo wklepujac cyferki :D

 

Z tego co wiem/pamiętam to już się zaczytują już. Mało tego, teraz zacząłem karierę na defaultowych i zmieniłem po kilku spotkaniach - charakterystyka choćb zbiórek się zmieniła ;) musiałbym sprawdzić na którymś cheat edytorze, ale jak ostatnio zmieniałem punktację bloków i "playing passing lines" to praktycznie od razu było widoczne (o bloki i przechwyty dużo dużo trudniej mi teraz).

 

 

Łatwo sprawdzić. Ustaw user shot success czy coś w podobie na 99 i zacznij rzucać skąd popadnie :D

Odnośnik do komentarza

A wytłumaczy mi ktoś jak to jest, że w każdym meczu przeciwko mnie rzucający gości, który ma 70-75 ovr max jest Kevinem Durantem? Bo za chuja nie ogarniam tej gry.

 

Bo nie bronisz? Zagralem ponad 60 spotkan w MyC i dosyc slabem graczem obronie problemy miewalem wtedy, gdy nie bylem skupiony na obronie i spoznialem sie z reakcjami :) ofc jesli rozmawiamy o 2k16. w 2k15 kazdy moze byc Durantem, bo nikomu nie da sie ustac na nogach :P

Odnośnik do komentarza

 

A wytłumaczy mi ktoś jak to jest, że w każdym meczu przeciwko mnie rzucający gości, który ma 70-75 ovr max jest Kevinem Durantem? Bo za chuja nie ogarniam tej gry.

 

Bo nie bronisz? Zagralem ponad 60 spotkan w MyC i dosyc slabem graczem obronie problemy miewalem wtedy, gdy nie bylem skupiony na obronie i spoznialem sie z reakcjami :) ofc jesli rozmawiamy o 2k16. w 2k15 kazdy moze byc Durantem, bo nikomu nie da sie ustac na nogach :P

 

 

U mnie jest tak jak u Ciebie. Mój center jest niski, ale staram się być bardzo skupiony na obronie. Raz wychodzi mi to lepiej, raz gorzej, ale jakiegoś wielkiego szaleństwa ze strony przeciwników nie ma :) Moim zdaniem fajnie to wygląda :)

Zainwestowałem w rozwój zawodnika i teraz co mecz zaliczam double-double. Przeważnie zdobywam około 20 punktów, zbieram kilkanaście piłek, kilka razy asystuję i zaliczam 2-3 bloki :)

Odnośnik do komentarza

 

 

T-m, ale jezeli chodzi o MyCareer to slidersow zmienic NIE mozna w menu gry (bo mozesz sobie ustawic skutecznosc rzutu na 99 i zebrac pierdyliard VC w dwa dni). Mozna to zrobic uzywajac CheatEngine (a przynajmniej do 2k14 szlo to zrobic w ten sposob), znajac adresy danych ustawien i pojedynczo wklepujac cyferki :D

 

Z tego co wiem/pamiętam to już się zaczytują już. Mało tego, teraz zacząłem karierę na defaultowych i zmieniłem po kilku spotkaniach - charakterystyka choćb zbiórek się zmieniła ;) musiałbym sprawdzić na którymś cheat edytorze, ale jak ostatnio zmieniałem punktację bloków i "playing passing lines" to praktycznie od razu było widoczne (o bloki i przechwyty dużo dużo trudniej mi teraz).

 

 

Łatwo sprawdzić. Ustaw user shot success czy coś w podobie na 99 i zacznij rzucać skąd popadnie :D

 

 

Nawet jak zrobisz sobie zawodnika 99 overall i ustawisz user shot success, to nie będziesz trafiał skąd popadnie. :D

Odnośnik do komentarza

 

A wytłumaczy mi ktoś jak to jest, że w każdym meczu przeciwko mnie rzucający gości, który ma 70-75 ovr max jest Kevinem Durantem? Bo za chuja nie ogarniam tej gry.

 

Bo nie bronisz? Zagralem ponad 60 spotkan w MyC i dosyc slabem graczem obronie problemy miewalem wtedy, gdy nie bylem skupiony na obronie i spoznialem sie z reakcjami :) ofc jesli rozmawiamy o 2k16. w 2k15 kazdy moze byc Durantem, bo nikomu nie da sie ustac na nogach :P

 

Chodzi mi o inne pozycje. Ja gram na PG, kiedy to głównie SG/SF robi co chce. M.in z Hardenem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Tym razem to ja z chęcią pochwalę się moim dotychczasowym najbardziej emocjonującym spotkaniem w karierze. Słowem wstępu, PG, 80ovr, 3 sezon, Indiana Pacers(licząc ten pierwszy, śmieszny...). Graliśmy na Thunder i KD, który średnio zdobywał ponad 32 punkty na mecz. Niesamowite liczby. Od samego początku Thunder odskoczyli nam na różnicę ponad 10ciu punktów. Ta później wzrosła nawet do 20, mimo mojego świetnego odcięcia Westbrooka(na sam koniec Mr. Triple-Double miał 14-5-7(7-22FG,0-4 3PT). Wiadomo, wtedy przestaje się wierzyć w zwycięstwo. Ale ja jak to ja chciałem ponabijać sobie liczniki. Do 3 kwarty mój dorobek punktowy był mierny i składał się praktycznie z rzutów wolnych. W ostatniej kwarcie rzuciłem 4(!) celnw rzuty zza łuku bez pomyłki i wtedy doskoczyliśmy do OKC. Różnica wahała się między najpierw dziewięcioma, potem siedmioma, aż w końcu zmalała do pięciu punktów. Durant i spółka byli przerażeni i NIC IM NIE WYCHODZIŁO. Swoimi solowymi akcjami na minutę przed końcem doprowadziłem do remisu. Niestety KD wykorzystał rzuty wolne i n 5 sek przegrywaliśmy dwoma punktami. Wtedy to ja oddawałem ostateczny rzut zza łuku, który był niecelny. Przegraliśmy 106-103, ale mecz był kapitalny. Skończyłem z Triple-double, 35-11-16(10-15 FG, 4-7 3PT), 1s, 3blk. Pewnie gdyby PG13 grał tak jak w rzeczywistości to byśmy wygrali. 0-4 zza łuku w banalnych sytuacjach to codziennośc która mnie wkurwia. Jest najlepszym zawodnikiem teamu, a gra jak totalny PRZECIĘTNIAK. Też tak macie? On nigdy nie miał skuteczności powyżej 50%...

Odnośnik do komentarza

Zmienisz team, PG 13 zacznie grać jak KD35.

Gram 2. sezon SG ovr. 73.

Ja przeniosłem się z Pelikanów (Davis całkowicie wyłączał mnie z gry w ofensywie, nie mogłem rozwinąć skrzydeł, bo Cole słał większość piłek do niego) do LAC (były obawy, bo do gry jest wielu chętnych). CP3 trochę rozczarowuje, mało asyst, dużo akcji indywidualnych (z marnym skutkiem), ale Blake Griffin i DeAndre Jordan robią pomianę pod koszem. Co więcej, ich częste zbiórki kończą się podaniem na łuk i niekryty mogę szaleć za 3 pkt. To była dobra zmiana, pewnie zmierzamy do play-off. 20-2 w meczach (porażka z Golden State i SA Spurs). Jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

A ja sobie już "popsułem" zabawę w mycareer w nba2k13 ;). Gram drugi sezon, overall mam na 83, ale nie przeszkodziło mi to, żeby w obecnych playoffach, grając w Bucks, zrobić taką linijkę średnich, 50,3 pkt, 9,5 zb, 3,5 as, 1,9 bl (jako SF). Został mi do rozegrania finał z OKC i pewnie po jego wygraniu zakończę to, bo zrobiło się nudne. Trochę szkoda, że tak szybko udało się wykręcić takie staty. Jedynym ratunkiem może będzie przejście na najwyższy poziom trudności, ale nie wiem, czy aż tak to wpłynie na rozgrywkę już :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...