Skocz do zawartości
Do końca czerwca będą trwać wybory do ModTeamu.
ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA

Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
millo

NBA, where the game happens

Rekomendowane odpowiedzi

A na allegro gra na pc do kupienia za 119 zł :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mom NBA 2k9 na Xboxa.

Gameplay jest 1000 x lepszy od nba live 08, nie wiem jak 09 bo nie gralem :) Ogolnie gra jest bardzo fajna, dopracowana i w ogole, chociaz troche D szwankuje imho zwłaszcza w post-up.

D, tzn.? :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

difens.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Difens of kors, Johniss wiem ze jestes hokeistom ale bez przesady :) Poszperalem po necie, warto zrezygnowac z (nad)uzywania turbo, gra nabiera znacznie wiecej hmm...struktury, jest bardziej ulozona, no i D znacznie lepiej wyglada, choc imho i tak za duzo jest points in the paint :) na Garnetta nie ma mocnych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hyhy, moja obrona to glownie sterowanie PG i szukanie przechwytow. gdy przelaczam na inne pozycje to zwykle sie gubie i trzeba odrabiac straty :). przy okazji kontroluje w wiekszym stopniu "trojki" przeciwnika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja wlasnie nie gram PG, bo trójki i tak wpadną, wole pracować PF i C żeby podania nie dochodziły do trumny tym samym limitując ilość In the Paint, no i minimalizując nieprawdopodobne ilości zbiórek w ataku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakiś sklep w Polsce, w którym można zamówić grę na PC? Może być po angielsku, bo szukałem to znalazłem jakąś aukcję na allegro, ale jednak wolałbym po prostu zamówić w jakimś internetowym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest jakiś sklep w Polsce, w którym można zamówić grę na PC? Może być po angielsku, bo szukałem to znalazłem jakąś aukcję na allegro, ale jednak wolałbym po prostu zamówić w jakimś internetowym sklepie.

W Polsce wydawcą jest Cenega, ale w ofercie ma tylko wersje konsolowe. Możesz napisać maila czy planują wydać wersję PC. Jeśli nie, to raczej nie masz co liczyć na to, że trafi do sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Polsce wydawcą jest Cenega, ale w ofercie ma tylko wersje konsolowe. Możesz napisać maila czy planują wydać wersję PC. Jeśli nie, to raczej nie masz co liczyć na to, że trafi do sklepów.

Napisałem do nich maila. Nie raczyli odpowiedzieć :/ .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już o Cenedze nie chcę pisac, bo po tym co zrobili z F3 EK to mam dla nich tylko "miłe słowa"

Można jeszcze zadzwonić (22) 574 2 574

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wujek, a dawno tego maila wysyłałeś? Ja wysłałem kilka minut temu może raczą odpowiedzieć..... Ja przez Cenegę zamawiałem tylko jakąś tam edycje Sacred i czekałem długo na to, aż przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wujek, a dawno tego maila wysyłałeś? Ja wysłałem kilka minut temu może raczą odpowiedzieć..... Ja przez Cenegę zamawiałem tylko jakąś tam edycje Sacred i czekałem długo na to, aż przyjdzie.

Jakiś tydzień temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to żem pominimalizował ilość zbiórek w ataku właśnie :) Wygrałem 91-84 z Magic, ale co Howard robił - 17 zbiórek w ataku :/ na szczęście załatwiłem ich fast breakiem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Premiera NBA 2k9 w wersji PC w Polsce nastąpi po nowym roku, nie ma dokładnej daty.

Link.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podajcie mi linka do dema NBA 2k9 na PC ale nie ze steama.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Premiera NBA 2k9 w wersji PC w Polsce nastąpi po nowym roku, nie ma dokładnej daty.

Link.

Okaże się, że w tym samym czasie wyjdą NBA 09 i NBA 2k9 :] .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NBA Live 09 nie wyjdzie na PC :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NBA Live 09 nie wyjdzie na PC :]

W ogóle? Ja słyszałem, że nie wyjdzie w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wyjdzie w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi