Skocz do zawartości

NBA, where the game happens


millo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

21 października na wyjść na PC podobno. Nie wiem, nie znam się.

Gra wygląda jednak prześlicznie. Czuję, że wymagania sprzętowe też mogą być "prześliczne".

Być może w nią zainwestuję. Ostatnio napaliłem się na gry sportowe :D .

Muszę jeszcze tylko drować jakiś fajny hokej :D .

Odnośnik do komentarza
Czuję, że wymagania sprzętowe też mogą być "prześliczne".

Gdzieś wyczytałem:

 

OS: Windows Vista, XP, or 2000 CPU | CPU: Pentium 4 2.4 Ghz Single Core

processor or equivalent (2.8 Ghz for Vista) RAM: 512 MB or more (1 GB for Vista) Disc Drive: 8x or

faster DVD drive | Hard Drive: 10.5 GB or more free space | Video: DirectX 9.0c compatible * | Sound:

DirectX 9.0c compatible | Input: Keyboard or dual-analog gamepad

* Video card with 128 MB or more memory and one of the following chipsets is required: ATI x1300or greater | NVIDIA 6600 or greater | DirectX 9.0c compatible card with Shader Model 3.0 support.

 

Ale czy to oficjalne dane, trudno powiedzieć :-k

Odnośnik do komentarza

http://files.filefront.com/PCNBA2k9Rockets...;/fileinfo.html

 

Z każdym filmikiem jestem coraz bardziej przekonany, że to będzie COŚ :]

Jedyne co narazie kłuje w oczy to te podania sprzed klatki, niby z całej siły do kolegi będącego 1m obok :-k

 

Zachowanie zawodników przy FT, czy PG pokazujący jaką zagrywakę ma grać drużyna, zawodnicy wycierający podeszwy butów, świetna sprawa.

Kilka drobiazgów, a tak cieszy oko :)

 

I te rzuty sytuacyjne :o

Odnośnik do komentarza

jak juz o szczegolach mowimy...

 

jak mnie niesamowiscie irytuje facet na schodach wsrod publiki, ktory schodzi, staje pare stopni przed koncem, wchodzi, potem znowu schodzi... i to ta sama animacja na wszystkich schodkach - urwa toc to mozna pierdolca dostac jak on tak bedzie lazil przez caly mecz w te i we w te... :doh!:

 

slowem jak juz animacje publiki maja byc tak schematyczne i powtarzalne to wole statyczna i mniej rozporaszajaca widownie.

Odnośnik do komentarza

Mom NBA 2k9 na Xboxa.

 

Gameplay jest 1000 x lepszy od nba live 08, nie wiem jak 09 bo nie gralem :) Ogolnie gra jest bardzo fajna, dopracowana i w ogole, chociaz troche D szwankuje imho zwłaszcza w post-up.

 

Henkel - 80% widowni nie robi nic innego tylko lazi tam i spowrotem albo powtarza jakies marne animacje :) najlepszy jest kolo koło tego od schodów co chodzi w prawo i w lewo że niby siada na swoje miejsce wychodzi, w połowie drogi wraca. ci ludzie co koło niego siedzą powinni mu wpierdol spuścić bo nic z meczu nie widzą przez niego :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...