Skocz do zawartości

NBA, where the game happens


millo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Siedzę w domu i nie wziąłem konsoli, więc drugiego sezonu zacząć nie mogę. Jeśli ktoś będzie zabierał się do grania MyLeague to polecam system 29 meczów w RS, sam się do tego wreszcie zabrałem i nie żałuję. Te wcześniejsze próby gry szybko mi się nudziły, bo sezon niesamowicie się dłużył, a tak to w ~3 tygodnie rozegrałem regulara Minnesotą. Do Playoffs nie wszedłem, bo na trochę meczów wypadł mi KAT, ale tu też zrobiłem sobie zmiany na 5-5-7-7. Dokładnych trade'ów nie pamiętam, ale pozbyłem się przed draftem Rubio oraz Dienga za picki, sam miałem swój #9, a pozyskałem takie z poza loterii i trochę z drugiej rundy. Dzięki temu mam fajny i młody skład.

 

Z FA ściągnąłem Ibakę, który idealnie powinien uzupełniać się z KAT-em i da nam dobry difens. Serge tylko 15 milionów za sezon dostanie i podpisał 3-letni kontrakt, on też miał kontuzję i opuścił większość sezonu w Orlando, więc dzięki temu jego wartość spadła.

 

Dunn - LaVine - Wiggins - Ibaka - Towns

 

Jones - Grayson Allen - Stephenson - Bjelica - Bolden

 

Tak wygląda dziesiątka w rotacji, ale myślę o przesunięciu LaVine'a na ławkę i wrzucenia Lance'a do S5, bo Zachowi może brakować trochę posiadań jako starterowi, a grając z ławki będzie miał więcej piłki w łapach na picki oraz zagrywki z trójkami. Do tego z dalszymi numerami w drafcie pozyskałem jeszcze Franka Jacksona, Mykhaliuka, Lydona oraz Isaaca. Jonathan już w trakcie tego sezonu może wygryźć z rotacji Bjelicę, a pozostali pewnie coś pograją przy kontuzjach. W styczniu i lutym sesja itd., więc teraz pewnie granie sezonu potrwa dłużej, no ale dzięki tylko 29 meczom RS ma to wreszcie sens i nie kusi opcja symulowania meczów ;). No ale teraz to już czas na pierwsze Playoffs od 2004 roku :war:.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Patrząc po głosach w ankietach roku to chyba nie tylko ja gram w 2k :P. Miałem trochę problemów z grą przez co ucierpiał mój save z Minny, ale udało się to naprawić (jakby kiedyś nie ładowała Wam się gra to polecam usunąć na konsoli plik z zarezerwowanym miejscem, u mnie śmiga) i postanowiłem pobawić się w Process i nawet trochę o tym w Maryni pisałem, więc powtarzać się nie zamierzam ;). Mieliście jakieś ciekawe scenariusze na wolnej agenturze grając MyGM/MyLeague? :D

 

U mnie właśnie Durant dołączył (w Warriors odpadł w 1 rundzie PO z Blazers) do Hardena w Houston :D. Warriors utrzymali Curry'ego, ale nie wzmocnił ich nikt ciekawy, a nowe kluby mają też Livingston czy Iggy. Ciekawie może też wyglądać współpraca Milsapa z Kuzynem w Kings. Do tego jeszcze Ibaka w Bostonie, George Hll w Suns, a Reddick w Hawks

 

"OH YES ENT" - przeglądałem i testowałem trochę draft classów to te wydają mi się najlepsze i w sumie polecam, zrobione chyba do 2020/2021 roku.

 

e: i dopiero zauważyłem Haywarda w OKC, a więc rozpad Jazz ;).

Odnośnik do komentarza

Jak zaczynasz sezon w MyGM/MyLeague to gra Cię pyta czy chcesz pobrać DC czy gra ma go wygenerować automatycznie i wtedy grasz randomami. DC można wyszukiwać po gamertagach ludzi, którzy go robili (ale nie wiem czy na PC/PS4 są takie same co na XO) lub po ilości pobrać, słowach kluczach itd.

Odnośnik do komentarza

Mimo kombinacji ze sliderami troche irytuje mnie kondycja u rywali. Ustawiłem sobie o jeden wieksza wytrzymałość i mniejsze zmeczenie (u mnie 52 i 47, u pc 51 i 48), a teraz gralem z Wizards i Wall nawet nie usiadł na ławce i do końca gral mega, Beal 43 minuty. U mnie graja okolo 30-32 maksymalnie i wyglądają na bardziej zmeczonych.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy później...

W serię od 2k gram od kilku lat. 2017 była całkiem ok, ale już zaczęły wchodzić mikrotransakcje. 2018 miałem nie kupować, ale trafiła się na promocji. 

Może wy potraficie wytłumaczyć dlaczego 2k obcięło tak mocno możliwość kreacji wyglądu zawodnika w My Career? Ok rozumiem fryzury za kasę, ale coraz mniej można zmieniać. Nie kapuję tego cofania.

Odnośnik do komentarza

Przecież 2k zawsze się cofało xd

 

Oczywiście trochę przesadzam, ale w wersjach 2k11 czy 2k12 ligi online były dużo lepiej rozwinięte, istniała nawet strona internetowa gdzie była każda liga, gdzie można było wrzucać swoje nagrania, pisać recapy. Bajka. Było też sporo opcji do zmian w samej lidze. W porównaniu do tego, co było to jest bieda. Oczywiście dorzucili kilka trybów, ale to chyba bardziej pod singiel (GM, MyCarrer mocno rozbudowane), ale to jest tak zawalone mikrotransakcjami, że zostaje singiel i gra ze znajomymi.

 

Nawet w MyTeam potrafiło mój słaby team parować z drużynami gdzie są sami all-starzy :lol:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...