Skocz do zawartości

NBA, where the game happens


millo

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólne wrażenia z dema są takie, że wielu rzeczy trzeba się będzie uczyć od zera. Mocno przebudowane są post moves, inaczej(lepiej) wygląda sprint przy kontrach (wypuszczenie piłki do przodu :wub: ), ponoć euro stepy robi się znacznie trudniej. Bardzo ciekawi mnie też jak w praktyce będzie wyglądało Online Association. Jeśli tak jak tryb asso w 2k11, to będę w siódmym niebie, ale na dobrą sprawę wystarczy mi chociaż możliwość zapisywania zagrywek i ustawień na serwerach 2k.

Odnośnik do komentarza
wystarczy mi chociaż możliwość zapisywania zagrywek i ustawień na serwerach 2k.

Byłoby miło :respekt: Potwierdzali to gdzieś? Nie śledziłem napływających informacji :/

 

Potwierdzone jest "Online Association". W tym sensie potwierdzone, że jest o tym informacja na końcu dema, ale do tej pory producenci nie opisali jeszcze tego trybu w ramach "NBA 2K12 Developer Insight", więc tak naprawdę nikt nie wie do końca jak to będzie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
There are still a lot of key differences between the PC version of NBA 2K12 and the Console version.

 

 

- Online still forces you to play on Low Graphic Quality settings (same as 2K11 & 2K10)

 

-The console’s Lighting Engine did not make it into the PC version again this year

 

-The Custom Arena Music feature is not in the PC version

 

-Courts are inaccurate for non-US versions of the game

 

-There are no alternate control schemes

 

-No way to unlock Classic Warriors or Kings teams

 

- We cannot edit any of the iff files yet

 

To expand on the last point, the iff files are using a new compression format this year, meaning none of our tools from 2K9-2K11 can edit the textures and models inside the files. While these omissions are certainly disappointing, the PC version does have the updated gameplay and other features from the console versions of the game, and it’s half the price. For more information look around the NBA 2K12 forum.

 

Czyli znowu online odpuszczam :] W dodatku po raz kolejny w wersji PC nie ma odpowiedniego oświetlenia (ale to zapewne znowu zostanie naprawione przez modderów). W dodatku trzeba będzie dłużej czekać na modyfikacje graficzne, bo zmienił się format kompresji plików iff. Brawo 2k, po prostu brawo :/

Odnośnik do komentarza

Ja mam na tylko na PC, więc Ci nie pomogę :P.

 

Gra mi się podoba, chociaż pierwsze minuty to był lekki szok, bo sporo się zmieniło (miałem problemy ze zmianami czy zagrywkami, wybiera się je po prostu inaczej no i ciągle nie umiem robić dobrych post move), ale moim zdaniem na plus. Online wydaje się płynniejsze no i w odróżnieniu do 2k11 nie przerywa mi w połowie meczu.

Odnośnik do komentarza

Dzięki, już zrobiłem. Wcześniej sobie zrobiłem ten trening i wróciłem do tego po dwóch dniach i zapomniałem jak się robiło dokładnie to uwalnianie. Ale w końcu zrobiłem.

Da się zrobić tak jak było w poprzedniej wersji, że jak wybierałem zagrywkę jako ma zagrać zespół to oprócz pozycji gdzie ustawić gracza, pokazywało, gdzie dany zawodnik pobiegnie?

Odnośnik do komentarza

Dzięki, już zrobiłem. Wcześniej sobie zrobiłem ten trening i wróciłem do tego po dwóch dniach i zapomniałem jak się robiło dokładnie to uwalnianie. Ale w końcu zrobiłem.

Da się zrobić tak jak było w poprzedniej wersji, że jak wybierałem zagrywkę jako ma zagrać zespół to oprócz pozycji gdzie ustawić gracza, pokazywało, gdzie dany zawodnik pobiegnie?

Options->Coach Settings->PlayVision i tutaj przynajmniej "user plays only" oraz PlayVision Display -> "Full".

 

Chociaż i tak się trochę zdziwisz, bo mocno zmienili ten system, a niektóre zagrywki są tak skomplikowane, że mimo strzałek łatwo się pogubić ;]

Odnośnik do komentarza

A #NBA2K12 patch has been submitted to Microsoft/Sony that looks to make adjustments, incl. online. Upon approval, releasing in coming days

Ronnie2K Ronnie 2K 2K12

@

@AndrewTan22 The PC will probably get a combined patch at a later date.

Za rok nie ma opcji, żebym kupił grę równo z premierą... :picard: Mam nadzieję, że chociaż na Iksie poprawią, to co zepsuli, to przynajmniej tam sobie pogram w lidze.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...