Skocz do zawartości

XIV Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

Odwołałem rezerwację. Niestety, zaliczki w pełni nie zwrócą. Jestem 400 złotych do tyłu... Tak to jest jak człowiek chce coś zorganizować psia mać.

 

Tym co wpłacili pieniądze oddam jak będę miał. To znaczy jak przyślą z ośrodka.

Odnośnik do komentarza

no dokladnie, zszokowałeś mnie, że odwołałeś rezerwacje. Pytanie były o dowiedzenie się możliwości rezerwacji to raz, dwa jak powiedzieli jaka prowizja trza było tu zapytać czy te 10 osób nie chce jechać pod 2 domki a nie samemu podejmować dość drastyczną decyzje. Myśle, że do 15 by dobiło na 3 domki. Pytałem kilkanaście dni temu w tym temacie czy jest możliwość redukcji domków na mniejszą ilość, ale nie odpisałeś. Ja zawsze rezerwowałem na 40 a potem redukowałem do 25-30 a czasem wykorzystywaliśmy pełną pulę.

Mi się muszą pewne sprawy do końca tygodnia wyjaśnić, ale na 80% miałem jechać. Do tego chyba me_who, Pulek, Buffu był namawiany...15 by było i spoko, nie musi być 40 by spędzić miło weekend....

Odnośnik do komentarza

Kurde, jak dla mnie to nie powinniśmy rezygnować, jednak stała grupa jest chętna i warto choćby dla tych osób coś zrobić.

Qcz wymienił kilka osób, a Mitnick także sie deklarował, może SZk, może FYM, ktory czekał na rozwój osobistych spraw, Guli więc pewna grupa osób jest i raczej nie warto tego tak łatwo zaprzepaścić.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Ja właśnie dlatego odpuściłem organizację bodaj rok czy dwa lata temu, gdzie rzuciłem propozycję, wszyscy kręcili nosem (bo lodówek nie ma, może to i słuszne było? :) ), i chuj wielki jak szelki z tego wyszedł a lokalizacja była zbliżona. Z kieleckiego i tak jestem rodzynkiem, raczej nikt inny poza mną by nie jechał. Ktoś zaraz powie, jak chciałeś jechać to czemu nie wpłaciłeś kasy? Bo kurwa widziałem co się dzieje i że to nie wypali :) Trochę może za szybko ta rezygnacja, jest dopiero początek maja, ludzie mają masę spraw do wyjaśnienia i nie jest już tak łatwo ogarnąć to co będzie za 3 miesiące bez mała. Duża szkoda, że stałe osoby pokroju Przecinaka czy Pawoja już na zlot nie jeżdżą. Innym tematem jest to, że zlot XIII zapowiadany jako ten który miał się nie odbyć był jednym z lepszych na jakich byłem a XIV się rozjebała zanim się zaczęła :) Może ludzie boją się mimo wszystko lokalizacji? Dosyć mało osób było z Warszawy zadeklarowanych. Ja bym zaczał raz jeszcze z tym założeniem żeby lokalizację dostosować do osób których będzie najwięcej.

Odnośnik do komentarza

Dobra, teraz tak: Ja mogłem Vamiemu wpłacić dopiero po 10 maja (zasrany ZUS -> działalność gospodarcza - to niestety dla mnie priorytet płacowy :/)

 

Teraz każdy od siebie powinien przemyśleć, nikogo nie namawiam. Vami - zwrócę Ci moją część kwoty po weekendzie (12-13 wyślę). Przepraszam, że nie zapłaciłem w terminie, ale im człowiek jest starszy, tym ma więcej obowiązków :/.

 

Jesteśmy dorośli, niech każdy z około 20 stałych zlotowiczów wysupła te 20 zł i odda Vamiemu, żeby chłopak nie był stratny*. Szkoda, że nie wyszło. Chyba się wszyscy starzejemy...

 

* wg własnego uznania oczywiście

Odnośnik do komentarza

Spoko, ja mogę te 20zł Vamiemu oddać, to nie jest problem.

 

Poza tym (jak już wcześniej pisałem), mam nadal namiar na ośrodek w centrum ( nie ten nad Jeziorskiem), ale zrezygnowałem z tej opcji bo Vami wyprzedził mnie w konkretach :) .

Wtedy wolne miejsca były, dziś dzwoniłem tam i mam odezwać sie popołudniu.

Oczywiście to luźna deklaracja, na razie nic więcej nie pisze.

Odnośnik do komentarza

Nie ma problemu z próba wyrównania straty Vamiego. Ja niestety nie wiem czy dostanę urlop na koniec lipca. Zawsze dostawałem, ale w tym roku jakieś "ale" są. Także wstrzymywałem się z opłatą po cichu licząc, że może mi się uda rzutem na taśmę :|

Ale nie chciałbym, żeby Vami był stratny m.in. przeze mnie.

Odnośnik do komentarza

http://www.osrodekgaj.pl/

 

Panowie, mam wstępną rezerwacje na ośrodek w linku powyżej.

Lokalizacja chyba nikomu nie będzie przeszkadzać, centrum kraju. Na terenie ośrodka domki 6-osobowe, boisko do siatki, piłki, kosz na terenie ośrodka, plaża, miejsce na grilla, pokera.

Niestety na terenie ośrodka nie ma barów, jest w sasiedniej miejscowości restauracja, która na telefon dowozi (podobno za darmo) pizze, dania ciepłe i inne jedzenie z karty.

To tak w skrócie, szczegóły w linku.

 

Teraz sprawa najważniejsza, do jutra, do południa chciałbym mieć tu w temacie lub na PW wstępne deklaracje chętnych. Niech także deklarują sie osoby w takiej sytuacji jak Michu, to pomoże okreslić ilość domków.

 

Liczę na odzew.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...