Skocz do zawartości

XIV Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

A nie dasz rady dojechać z Kaliskiego pociągiem do Koluszek? Pociągów jest dużo, a ja tego dnia jeśli w ogóle będę pracował, to z domu, po drugie ode mnie od razu polecimy sobie na Stryków, zaoszczędzimy czas, bo jazda po przykorkowanej Łodzi w tych remontach to nie jest polski klub, bo trzeba jechać albo na Zgierz albo Aleksandrów Łódzki. Słaba droga do jazdy. Jako, że mam działkę niedaleko miejsca naszego zlotu to zdarzyło mi się z Łodzi jechać w tamtym kierunku. Niby czwartek, ale zawsze. O której planujesz wyjazd?

 

W ogóle, wiecie już o której się będziecie zjeżdżać na zlot? Bo nie wiem, czy pracować jeszcze w czwartek czy nie :)

Odnośnik do komentarza

10,60 zł osobowy, 11 zł InterRegio jeśli prawdę piszą na stronie ;) jedzie odpowiednio 48 minut i 37 minut. Jest jeszcze TLK jadący 36 minut, ale w necie nie mogę podejrzeć ceny poprzez opcję kupienia biletu przez net, bo za krótka trasa, ale myślę, że cena podobna.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak dla przypomnienia dla tych co jeszcze będą chcieli zawitać na zlot, a jeszcze nie są pewni do końca swoich planów.

Nadal są wolne trzy miejsca, można śmiało przyjechać i bez problemu sie ulokować w którymś z "naszych" domków.

Odnośnik do komentarza

Siema,

ogromnie żałuję, ale nie będę mógł przyjechać i zadebiutować na tym zlocie. Sprawy służbowe, a konkretnie kolejna delegacja do Finlandii, nie pozwolą mi na dołączenie do zacnego grona "zlotowiczów". Oczywiście jeżeli jest ktoś chętny na moje miejsce to proszę się zgłaszać.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Panowie, jest luźna propozycja, żeby na zlot wziąć... konsolę :). Sporo osób z forum gra, więc między grillami, piłką, pływaniem może byliby chętni na popykanie w Fifę czy innego PES-a. Jeśli ktoś byłby na tak, to jedynie kwestia ogarnięcia pada/padów (planuję wziąć swoją PS3).

Odnośnik do komentarza

oj tam FYM, do takich drobostek się czepiasz ;)

 

co do samego pomysłu konsoli, to chyba przez te 4 dni można bez niej wytrzymać :-)

Idea się zrodziła jakoś ostatnio, gdy z Pulkiem rozmawiałem. Stąd rzucam temat, bo jak nie będzie zainteresowania, to nie będziemy tego targać (musiałbyś Smetek na kolanach ją trzymać ;)).

Odnośnik do komentarza

 

oj tam FYM, do takich drobostek się czepiasz ;)

 

co do samego pomysłu konsoli, to chyba przez te 4 dni można bez niej wytrzymać :-)

Idea się zrodziła jakoś ostatnio, gdy z Pulkiem rozmawiałem. Stąd rzucam temat, bo jak nie będzie zainteresowania, to nie będziemy tego targać (musiałbyś Smetek na kolanach ją trzymać ;)).

 

dooki nie musze trzymac na kolanach tv tak jak Pulek to spoko ;)

 

nie no mozna pogierczyc, tylko jest pytanie czy tam jest odpowiedni tv, do ktorego bedziemy mieli dostep ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...