Skocz do zawartości

XIV Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie niewiele brakowało a nie pojechałbym :/

 

Użądlił mnie wczoraj szerszeń, wylądowałem na pogotowiu i zastanawiali się czy mnie nie zostawić na obserwacji, bo miałem ciśnienie 170/120. No ale niestety muszę Was zasmucić (zwłaszcza Miśka vel Rasiaka,) że jednak wódkę z kubeczków będziemy dziś pić ;).

 

Za godzinkę startuję po Wielkiego Kartografa (którego może być ciężko obudzić po nocce), ui potem wio na Kalisz Po Micha ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

 

wątpię żebym się pojawił, jak już to w sobotę wieczorem, po auto jadę prawdopodobnie w sobotę właśnie do Elbląga, jak kupię to będę miał czym wrócić, Bora padła na amen :] a mechanik do którego ją chcę oddać wolny termin ma dopiero za 2-3 tygodnie więc do weekendu zostaję bez auta...

Czy to ta legendarna Bora, której bagażnik służył ponoć do przewozu niektórych zlotowiczów? ;)

 

 

 

pepsi arena - poczuj komfort dziwko :keke:

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że kapitalnie! Ośrodek top 3 dotychczasowych zlotów. Ekipa mega zgrana, chyba osoba z najmniejszą liczbą przyjazdów miała ich 5. Te 3 dni zleciały jak zawsze. Po 12 (!!!) latach zagrałem pierwszy raz w piłkę (od Sierakowa 2002)! Za ciekawie to nie wyglądało, ale liczy się sam fakt! Kolejny zlot mam nadzieje dojdzie do skutku i odbędzie sie w podobnej lokalizacji!

Link do zdjec z telefonu wyslalem na fb - kogo nie mam w znajomych proszę o priva na cmf.

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim za zlot!

 

GULI - Ty wiesz co i jak mnie nie posłuchasz to wpierdol za rok ;)

 

Nadmienię, że Qcz strzelił bramkę zanim ja na nią wszedłem (nie nie, nie załamała się, heheszki). Później jednak command of area 20 i zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...