Skocz do zawartości

XIV Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

czwartek-niedziela z ostatnim weekendem lipca

 

od czwartku na 4 dni mozemy leciec a juz mialem do Ciebie Misiek dzwonic :)

24-27, w takim razie moja obecność jest możliwa, tylko, że na dwie noce.

 

schizzm, dnia 04 Kwie 2014 - 12:53, napisał:

Dość dobry dojazd z Gdańska. Dwie i pół godziny pociągiem do Inowrocławia i stamtąd godzina pksem do Wilczyna. Mógłbym się w końcu wybrać :-k

 

jak się dobrze ułoży, to będziesz miał kompana :)

 

Ja będę jechał pewnie furmaną z Gdańska, więc też mogę kogoś zgarnąć, ewentualnie jeśli chcecie to moglibyśmy razem popędzić :D

 

No to byłaby dobra opcja! ;). Ja właśnie dostałem zielone światło od kobity ;), która stwierdziła, że taki wyjazd przed ślubem dobrze mi zrobi :D. Więc jak z robotą się nic nie posypie, to w tym roku na zlot zawita "stary" debiutant ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie z mojej strony taka propozycja:

 

http://www.rafa-jeziorsko.eu/index.html

 

Baza, bary, sklepy, atrakcje, lokalizacja myślę że ok. Następna sprawa boisko jakieś jest, przynajmniej tak w opisie napisali (do dopytania).

 

Domki Lux x3, domki standard 8x4 osobowe i chyba 3x3osobowe. Problem jest taki, że jedna kanapa w każdym domku w standardzie jest dwuosobowa.

Nie wiem czy taka opcja wchodzi w grę i czy to pasi jakby co..?

 

Sprawa najważniejsza, dzwoniłem.. mają na pewno kilka wolnych domków w naszym terminie. Za kilka godzin mam dzwonić i dostanę konkretną liczbę.

 

Wiem, że domki z ośrodka Vamiego dużo ładniejsze, ale naprawdę ciężko o coś lepszego w naszym terminie.

 

Czekam na szybkie oceny...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...