Skocz do zawartości

XIV Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

Boisko w ośrodku jest piaszczyste plus korty tenisowe i boisko do siatkówki oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego, ale mają tam klub w okręgówce, więc gdzieś grać muszą. Adres na 90minut.pl mają Rynek 4, ale z pewnością w WIlczynie gdzieś jest kawałek trawy z bramkami. NIe dzwoniłem, bo najpierw chcę wysondować zainteresowanie tutaj.

 

Centrum Wilczyna jest 900 metrów od ośrodka. Tam jest sklep.

Odnośnik do komentarza

Całkiem przyjemnie wygląda ten ośrodek. Baza rekreacyjna jest, standard domków dość wysoki, lokalizacja raczej dla wszystkich ok (pozdro FYM ;) ) więc wiele więcej nie potrzebujemy.

Tylko by trzeba dopytać o jakieś miejscówki z jedzeniem bo to jednak podstawa.

Odnośnik do komentarza

czwartek-niedziela z ostatnim weekendem lipca

 

od czwartku na 4 dni mozemy leciec a juz mialem do Ciebie Misiek dzwonic :)

24-27, w takim razie moja obecność jest możliwa, tylko, że na dwie noce.

 

schizzm, dnia 04 Kwie 2014 - 12:53, napisał:

Dość dobry dojazd z Gdańska. Dwie i pół godziny pociągiem do Inowrocławia i stamtąd godzina pksem do Wilczyna. Mógłbym się w końcu wybrać :-k

 

jak się dobrze ułoży, to będziesz miał kompana :)

Odnośnik do komentarza

 

czwartek-niedziela z ostatnim weekendem lipca

 

od czwartku na 4 dni mozemy leciec a juz mialem do Ciebie Misiek dzwonic :)

24-27, w takim razie moja obecność jest możliwa, tylko, że na dwie noce.

 

schizzm, dnia 04 Kwie 2014 - 12:53, napisał:

Dość dobry dojazd z Gdańska. Dwie i pół godziny pociągiem do Inowrocławia i stamtąd godzina pksem do Wilczyna. Mógłbym się w końcu wybrać :-k

 

jak się dobrze ułoży, to będziesz miał kompana :)

 

Ja będę jechał pewnie furmaną z Gdańska, więc też mogę kogoś zgarnąć, ewentualnie jeśli chcecie to moglibyśmy razem popędzić :D

Odnośnik do komentarza

Jak się coś wyklaruje sensownego to prosiłbym kogoś o info via fon bo na foruma rzadko zaglądam ostatnio a na zlot chętnie bym się wybrał :)

 

Specjalnie Ci nie napiszemy :P ;).

 

Reaper, ja obowiązkowo. Już żonie zapowiedziałem, że zmykam na te 4 dni. Lokalizacja spoko, jazdy 2x mniej niż poprzednio - idealna opcja.

Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle to jedziemy od czwartku jakby co? 3 doby?

Ja bym za taką opcją jednak optował. Wystarczy czasu na rozważania okołożyciowe ;)

 

Kurde jest opcja, są pozytywne głosy, doinformować tych, którzy nie bywają na forum często i czas podejmować jakieś decyzje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...