Skocz do zawartości
szkodi

Kogo kupić do swojej drużyny

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając wiele stron zagranicznych i ich forum doszedłem do wniosku, że może warto założyć taki temat tutaj.

Temat zapewne pomoże ludziom grającym na różnych aktualizacjach, zwykłej bazie, oraz tym którzy głowią się kogo ściągnąć za małe lub większe pieniądze do swojego klubu by ulepszyć swój skład.

Żeby było łatwiej możecie wpisywać maksymalną kwotę, którą jesteście gotów wydać, skrina swoich piłkarzy z tej samej pozycji i oczywiście nazwę drużyny, która aktualnie prowadzicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Baza podstawowa na najnowszej łatce, szukam defensywnego pomocnika typowego destruktora i drugiego defensywnego rozgrywającego, ale musi być kozakiem z miejsca, jakby był Niemcem to już w ogóle bajka :D

Obecnie mam Hitzlspergera i Schlicke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że mój przedmówca nie szuka akurat napadziora ale skoro powstał taki temat to muszę napisać o jednym z zawodników

Jak kogoś stać na Ibre to powinien brać go w ciemno. Przekozak :D Nie będziecie żałować żadnego euro wydanego na Zlatana. Nie tylko strzela ale i asystuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jmk Sunday Oliseh. Po 1-wszym sezonie do wyciągnięcia za darmo,pensja ok. 7-8tys. Niewielu znam w tej grze lepszych DP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kim Nam-Ił tez jest kozakiem, ale Oliseh jest wymiatacz. Sean Davis z Fulham tez jest do zjedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam graczy, którzy po kilku sezonach gry mogą być kozakami a teraz są w takim miejscu, że zgodziliby się przejść do Serie C2/C1

FM 2012/2013

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeffrey pomyliles chyba dzialy? Tu piszemy na temat CMa nie FMa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oliseh ma obecnie 32 lata i od 1,5 roku nie zagrał meczu w barwach Newcastle. Davies chyba nie do wyciągnięcia z Chelsea, może Essien przyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak sobie przypomniałem jmk ze przecież w Bayernie był tam Hargeaves, a Freddy Guarin imo jest lepszy od Sundaya.

Jak chcesz nieco poczekać to w Ajaxie był taki dmc co sie zwał Cees Kaizer albo Kaiser. Warto wypakować malutka kwotę.

Jest jeszcze Cicinho z Sao Paulo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogółem to ciężko stwierdzić tak po kilku sezonach kogo możesz mieć do wzięcia,a kogo nie. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja Hannover prowadzę Szkodi :) Hargreaves już w Barcelonie :D Kupiłem jednak 24-letniego Essiena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tego młodzieńca z Ajaxu próbowałeś ściągnąć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam go w bazie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a Schweinsteiger, lub Basaran Irfan?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisz ktore ligi masz odpalone to bedzie mona Ci pomoc nieco bardziej dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko, już pisałem, kupiłem Essiena i Madlunga do tego. Swoją drogą polecam Sanli Tuncaya, przypomniał mi się jak mi właśnie bramę zapakował, gra w Bayernie obecnie, ale na początku gry jest gdzieś w Turcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już zakupił to czas na następna osobę, która potrzebuje pomocy.

Thompsons swoją droga kiedyś kupiłem w Anglii i gość mi robił robotę jak mało kto. Średnia 8,50 przez cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lewy obrońca do solidnego kandydata do tytułu Conference mile widziany :) inne pozycje w sumie też :D budżet początkowy: 150k €, maksymalna płaca to 2,3k €

Europejska narodowość w pierwszej lub w innych narodowościach! albo zawodnik grający już Anglii (chyba że nie spełniający wymagań i tak dostanie pozwolenie na prace to wymagania zignorować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi