Skocz do zawartości

Czat  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc jak coś nie będzie pasować to moderator jak może niech przeniesie :)
Pomyślałem sobie, żeby na forum zrobić czat dla użytkowników. Na pewno dużo osób by na nim siedziało, dzieliło się informacjami z FM, transferami a także ja mam teraz taką sytuację kogo kupić na pozycję DP do Arsenalu a pomysłu brak. Nie wiadomo kto jest a kogo nie ma na forum i czy na priv często zagląda.

Jeżeli był już taki temat podejmowany to przepraszam ale nie widziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest freestylowy kącik dyskusyjny. Pomysł czatu był i upadł lata temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale pomysł czatu upadł, bo nasz serwer dławił się jak było na forum więcej niż pięćdziesiąt osób ;)

Być może warto powrócić do pomysłu chatu/shoutboxa (oby dało się go tylko zamknąć dla chętnych raz na zawsze) :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czat oznaczałby najpewniej śmierć Maryni i większą stagnację na działach FMowych, więc jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Funkcję czatu spełnia Marynia i FKD. Nie ma co dublować ról.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

za czatem jest na nie

za shoutboxem jak najbardziej na tak

nie bede czytał shoutboxa wstecz, jak ktos nie dostanie tam pomocy to i tak napisze w FKD

kto ma sie udzielac w Maryni i tak bedzie sie w niej udzielał ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry pomysł z czatem. W Maryni chyba niektórzy uważają się za jakąś elitę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imo shoutbox to fajna sprawa, ale czat to nieco za dużo. O ile serwer na to pozwoli oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem do konca pewien (niech mnie Perez poprawi, jesli sie myle), ale shoutbox jest dosc standardowym ficzerem w IPB, wiec jego wlaczenie nie powinno byc chyba bardzo trudne / czasochlonne. A skoro tak, to na probe mozna by go odpalic. Jak sie przyjmie to zostanie, a jak nie to sie go znow wylaczy i po sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tak jest. Włączenie tego to chwila. Aczkolwiek nie da się ukryć, że u nas faktycznie Marynia jest trochę takim shoutem. Na psxextreme.info włączyliśmy to po dłuższej przerwie i średnio się przyjęło, tyle że tam np. bardzo popularne są statusy, gdzie userzy wrzucają swoje przemyślenia. No ale to już kwestia zasadności włączenia. W temacie technicznym to raczej chwila.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to odpalamy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tu tylko sprzątam ;). Będzie pismo z góry, notarialnie poświadczone, to odpalimy ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem długo na forum tutaj ale nie wiem co to jest ta Marynia ? Odpowie ktoś ? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Użytkownicy -> sortuj po dacie rejestracji -> oni są długo na forum ;) Marynia to... Marynia ;) Odwiedź HP i sam zobacz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już trzy lata więc aż tak krótko nie jestem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ani długo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem shoutbox się nie przyjmie, ale spróbować zawsze można.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem shoutbox się nie przyjmie, ale spróbować zawsze można.

Podzielam opinię. Na początku będzie zajawka, a potem minie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi się wydaje, że teoretyczne rozważania najlepiej rozwiązać próbą :) Ustawić na miesiąc, a potem ąkietę rypnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi