Skocz do zawartości

Livescore zimowo-wiosenny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam takie wrażenie. Ze zdjęcia,które dał Gacek dość dobrze widać,że wślizg raczej przed polem karnym.

 

A spalony był? Bo takie miałem wrażenie na początku.

 

BTW, na ławie Dżeko, Nasri czy Jovetić, a w pierwszym składzie gra Demichelis. Kumplostwo zawsze się tak kończy. :)

Co to ma kurwa za znaczenie? Wymieniłeś 3 napastników i jednego obrońcę. Może skumacie w końcu,że City poza Kompanym nie ma lepszego stopera niż Demichelis obecnie

Odnośnik do komentarza

A spalony był? Bo takie miałem wrażenie na początku.

 

BTW, na ławie Dżeko, Nasri czy Jovetić, a w pierwszym składzie gra Demichelis. Kumplostwo zawsze się tak kończy. :)

To znaczy czym się kończy kolesiostwo? Wystawianiem zamiast napastnika obrońcy na środku obrony?

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o politykę transferową. W obwodzie jeszcze Aguero, a wciąż zabrakło kaski na solidnego stopera. Zamiast takiego Pellegrini sprowadził sobie swojego kumpla. Już przy ostatnim meczu to mówiłem, kiedy Demichelis grał na defensywnym pomocniku. ;)

W ODWODZIE KURWA!

 

Jak nie rozumiesz czegoś to nie pisz!

Odnośnik do komentarza

To raczej warto się dojebać do transferu Rodwella,Joveticia czy Negredo,a nie Demichelisa,który kosztował 5mln. Rzeczywiście solidny stoper by przyszedł za tą kasę. Też sobie robiłem podśmiechujki z Martina,ale nie robił rażących błędów jakichś i prezentuje naprawdę solidny poziom. ;)

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o politykę transferową. W obwodzie jeszcze Aguero, a wciąż zabrakło kaski na solidnego stopera. Zamiast takiego Pellegrini sprowadził sobie swojego kumpla. Już przy ostatnim meczu to mówiłem, kiedy Demichelis grał na defensywnym pomocniku. ;)

Może nie było jakiegoś sensownego obrońcy, którego dałoby radę wyciągnąć?

Odnośnik do komentarza

To raczej warto się dojebać do transferu Rodwella,Joveticia czy Negredo,a nie Demichelisa,który kosztował 5mln. Rzeczywiście solidny stoper by przyszedł za tą kasę.

 

Ale jakie znaczenie ma tutaj kasa? Mówimy przecież o City. :)

Słaby sędzia, mówiłem.

 

Oddali bramkę Manchesterowi City, bo spalonego nie było.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...