Skocz do zawartości
Krzysztof_Nowak

Spotkania i zloty miłośników CM0304

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W luźnej rozmowie ze Szkodim poruszyłem temat zorganizowana spotkania/zlotu miłośników starego CM0304. Obaj zgodziliśmy się co do tego, że to bardzo fajny pomysł, tylko trudny do realizowania. Ale przecież nie ma rzeczy nie do zrobienia.

W związku z tym otwieram temat w którym będziemy dyskutowali właśnie o ty :) . Czy taki pomysł Wam się podoba i czy byliby chętni na na uczestniczenia w takim "projekcie", "melanżu", "spotkani", "zlocie" jak zwał tak zwał :D ?

Pozdrawiam,

Krzysiek

EDIT: Zwracam się do szanownego Modteamu o przeniesienie tematu do działu "Spotkania i zjazdy". Tam będzie się lepiej czuł ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie o tym chcemy pogadać :) ogólnie to Wawa wydaje się być optymalnym miejscem z racji na bliskość lotniska, ale przecież w PL jest ich całkiem sporo ;) Ciekawe, czy Szkodi ma jakieś plany przylotu do Polski? Ogólnie to podoba się Wam taka inicjatywa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie to mi się podoba... ja pracuje w wawie, ale tylko weekendy mam wolne a wtedy wracam do domu xd

Ale mógłbym jakiś weekend poświęcić i zostać xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że nie tylko ja szukam szczęścia w Wawie lub w jej okolicach. Witam kolegę słoika ;) to chętnych jest dwóch, przynajmniej na tę chwilę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EDIT: Zwracam się do szanownego Modteamu o przeniesienie tematu do działu "Spotkania i zjazdy". Tam będzie się lepiej czuł ;)

Mówisz i masz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję MaKK :) jutro zaplusuję bo mi się limit skończył ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mod Szkodi leży na płazy wiec nie ma czasu na przenoszenie za co przepraszam. Jeśli ktoś zorganizuje zjazd to sie zjawił i zarzuce koszulkami cm Club każdemu. Zjawił sie o ile bedzie to weekend i będę wiedział o tym wcześniej. Loty z uk mogą być tanie, a żona nie ma nic do gadania. Ogarniamy sie co do najlepszego miejscapasujacego większości i bedzie ojej. Wtedy można planować 2-3 dniowy zjazd. Rozdam tez wam oryginalne wersje CMa jak ktoś by chciał.

Oldschoolowcy do boju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko Szkodi, kolega MaKK zadziałał :)

To teraz kompletujemy załogę :) jest nas trzech i czekamy na więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie trzech Polaków to już jest tłok ;) ale czekam na więcej deklaracji od miłośników CM0304 odnośnie spotkania/zlotu w PL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba ze chcecie wpaść do UK na wycieczkę to zjazd sie ogarnie tutaj ;) a tak serio to czekamy na wiecej maniaków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W UK jeszcze nie byłem wiem to też jest spoko opcja ;) ale poczekamy na większe grono wariatów :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi