Skocz do zawartości

CM 03/04 Club Update 13/14


szkodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mam problem z tym patchem. Wyskakuje mi błąd - "array access out of bounds" po wyborze rozpocznij grę.

 

Instaluje wszystkie patche po kolei 4.1.2 , 4.1.4, 4.1.5

Następnie Club Update 13/14 do katalogu w grze CM/data/db

Kolejno CM Club Superpack v1! do data/graphics

 

Jeżeli włączę szybką grę to sezon się uruchamia ale składy są z 2004 roku.

Podbijam, mam ten sam problem. Nikt nie zna rozwiązania ?

Odnośnik do komentarza

 

Mam problem z tym patchem. Wyskakuje mi błąd - "array access out of bounds" po wyborze rozpocznij grę.

 

Instaluje wszystkie patche po kolei 4.1.2 , 4.1.4, 4.1.5

Następnie Club Update 13/14 do katalogu w grze CM/data/db

Kolejno CM Club Superpack v1! do data/graphics

 

Jeżeli włączę szybką grę to sezon się uruchamia ale składy są z 2004 roku.

Podbijam, mam ten sam problem. Nikt nie zna rozwiązania ?

 

Instalujesz czy kopiujesz? To jest różnica :) Bo update trzeba normalnie zainstalować. A szybka gra? Normalne że ci się stare składy włączają (chociaż nie wiem czy to wgl powinno działać, nie próbowałem), bo to jest zaczęta gra z 1 ligą, zapisana i wrzucony tak jakby gotowy save.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Chciałem odkurzyć temat :) zabrałem się za upka :) nie mogę obiecać, że to co robię będzie super i że szybko to skończę ale mam nadzieję, że powoli i systematycznie będę parł do przodu z tym tematem. To mój pierwszy upek którego robię więc wielu rzeczy się jeszcze uczę :) na dobry początek wrzucam dwa zdjęcia:

tme_zpsawxwrggg.jpg

Legia_zpscuogrerm.jpg

Odnośnik do komentarza

Tak, kontynuuję jego pracę pod szyldem CMClub Update :) jeśli można to tak nazwać. Ogólnie strasznie długo się z tym schodzi :( nie spodziewałem się, że aż tyle. Na pierwszy ognie idzie Lotto Ekstraklasa a później to się zobaczy :) w tej chwili przerzucam piłkarzy którzy byli dostępni w upku Szkodiego między klubami i koryguję ich wiek, kontrakt i występy w reprezentacji. Następnie planuję dołożyć nowych/tych którzy nie byli dostępni. Tak to widzę :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczow !!! Od dluszego czasu, krok po kroku bawie sie edycja bazy danych CM 03/04... W tej chwili trwa aktualizacja polskiej Lotto Ekstraklasy i I ligi !!!

- zaktulizawano starych zawodników, jak rowniez kluby w Lotto Ekstraklasie i I lidze;

- dodano nowe kluby Polska;

- zaktualizowano ponad 1000 pilkarzy narodowsci polskiej;

- dodano ponad 300 nowych pilkarzy, ktorych do tej pory nie bylo (oczywiscie Polska);

- dodano talenty polskiej ligi, jak i zagranicznych lig na rok 2017;

- zaktualizowano sztaby szkoleniowe polskich klubów;

- transfery na sezon 2016/2017 (lato);

- zaktualizowano Orly Nawalki ;)

Praca nadal wre, ale maly cien nadzieji na update 2016/2017 jest !!! ;)

Niebawem ruszam z liga angielska, niemiecka, wloska i francuska (poprostu ogrom pracy, jak i ogrom entuzjazmu nad projektem)...

 

Pozdrawiam serdecznie !!!

Edytowane przez Mihasc
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja żałuje tego samego co kolega wyżej napisał, bo jak ktoś zaczął już prace nad tym update to mógł wrzucić to co zrobił i powiedzieć że więcej nie moze brak czasu czy po prostu ochoty, no chyba za ktoś zaczął i do razu przestał to aktualizować wtedy wiadomo nie było sensu wrzucac. Choć jeśli ktoś już tutaj pisał że się za to bierze i po woli idzie do przodu to rozumiem ze juz jakis czas nad tym pracuje i jesli teraz przestal to powinien oddac te prace komus kto poprowadził by to dalej, no chyba ze ta osoba nie chce tego nikomu udostępnić lub nie ma chętnych do przejęcia prac nad aktualizacją. Tak czy inaczej ja już dawno straciłem nadzieje że wyjdzie jeszcze jakaś Polska aktualizacja do cm 03/04.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...