Skocz do zawartości

CM 03/04 Club Update 13/14


szkodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Siemanko wszystkim. jestem nowy, ale od kilku lat fanatycznie tworzę różne łatwki do CM'a używając Cm Preegame.

 

Głównie jarają mnie kwestie geograficzne w sensie zmiany granic ;)

 

I tak oto stworzyłem 3 łatki dla własnych potrzeb.

 

Najciekawsza z nich to.....

WIELKA POLSKA zrobiona na zasadzie Ligi belgijskiej.... 1,2,3 Liga Polska (Obecne granice Polski plus Kresy II RP)

Czyli można pograć Pogonią Lwów, Śmigłymi Wilno, Kresami Tarnopol czy Rewerą Stanisławów....

 

łatkę robiłem zmieniając kolejno wszystkich trenerów, piłkarzy, kluby itd.... po kolei.

Dodałem wiele nazwisk znanych w klubach kresowych zmieniając tylko imienia.... np. Matyas, Marciński żeby było ciekawiej.

Problem mam jeden. Mimo, że zmieniłem wydawałoby się wszystkie nazwiska to zawsze gdzieś tam znajdzie się jakiś zamotany piłkarz, który gra w jakiejś dziwnej lidze ;)

Chodzi o to, że Belgowie grający np. z Szwecji czasem nie są ładowani i nie ogarne ich przez cm scouta.

Potrzebuje, żeby ktoś wytłumaczył mi o co chodzi z tymi retainami... wtedy wykazałoby mi wszystkich graczy z danego kraju i miałbym łatkę elegancko dopracowaną.

Prosze o pomoc... o ile... ktoś tu jeszcze zagląda ;)

Odnośnik do komentarza

Tylko i wyłącznie Polacy.

Łatka działa tylko i wyłącznie na Polskiej wersji ponieważ:

Zmieniłem po kolei nazwy Lig..,. Belgiską Jupile League na ekstraklasę itd...

Potem Kluby Anderlecht Na Pogoń Lwów, Brugge na Wisłe itd....

następnie po kolei wszystkich działaczy, trenerów i piłkarzy.... zmieniając im także historię, miejsce urodzenia, ulubione kluby itd....

zmieniłem też sędziów.

Wszystkie Miasta Belgijskie i Polskie (jakie znalazłem w CM)

Stadiony narodowe, język, wszystko inne już nawet nie pamiętam.

 

A na sam Koniec W pozycji Belgium wpisałem tylko w pozycji polish; Polska

a w pozycji Poland w pozycji polish; Belgia

 

i w taki oto sposób nawet nowi piłkarze mają polskie nazwiska

 

Wszystko działa super, jedynie szukając piłkarz w CM scout zamiast Poland trzeba wpisać Belgium... ale oczywiscie prawdziwi CMmaniacy nie używają CM Scout ;)

Ze względu na to co pisałem wsześciej czasami wgra się jakiś van den Blast albo inny Belg dlatego, ze w grze zawsze gdzieś tam są prawdziwi Belgowie.

no i...... ile razy nie grałem tak zawsze pojawiło się jakieś belgijskie miasto. czyli wychowanek np.Lecha o dumnie brzmiacej nazwie Lewandowski urodził się w jakiejś Belgijskiej wiosce...

Gdybym miał zestawienie wszystkich miast i wszystkich zawodników... działało by to w 100% elegancko. a tak to czasem jakiś Kowalski urodzi się w Aalst(Polska) albo nazywa się van den Beck

i urodził się w Kartuzach :)

Odnośnik do komentarza

Ja tu czasami zaglądam :)

Barył, co dokładnie chcesz wiedzieć o plikach retain? Jak je się tworzy? Gdzie je wstawiać?

Co do Szkodiego, chłopak ma problemy zdrowotne. Nic nie pisze, bo może zwyczajnie jest mu głupio. Wiele razy jego plany zostały pokrzyżowane nie z jego winy. Ja jestem chętny do pomocy jeśli chodzi o grafiki :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam problem z tym patchem. Wyskakuje mi błąd - "array access out of bounds" po wyborze rozpocznij grę.

 

Instaluje wszystkie patche po kolei 4.1.2 , 4.1.4, 4.1.5

Następnie Club Update 13/14 do katalogu w grze CM/data/db

Kolejno CM Club Superpack v1! do data/graphics

 

Jeżeli włączę szybką grę to sezon się uruchamia ale składy są z 2004 roku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...