Skocz do zawartości

CM 03/04 Club Update 13/14


szkodi

Rekomendowane odpowiedzi

To ja zabieram się za serie A, chyba, że jest jakiś lubiący włochy użytkownik? :D

Mam nadzieje, że nie będzie to słomiany zapał i dam radę pomóc. Trzymajcie kciuki ;P

 

Potrzebuje jednej stronki.. bo przeszukuje całe internety i nie mogę się natchnąć ma rzecz taką jak współwłaścicielstwo zawodników, jakby ktoś wiedział gdzie tego szukać to dajcie znać

Odnośnik do komentarza

To ja zabieram się za serie A, chyba, że jest jakiś lubiący włochy użytkownik? :D

Mam nadzieje, że nie będzie to słomiany zapał i dam radę pomóc. Trzymajcie kciuki ;P

 

Potrzebuje jednej stronki.. bo przeszukuje całe internety i nie mogę się natchnąć ma rzecz taką jak współwłaścicielstwo zawodników, jakby ktoś wiedział gdzie tego szukać to dajcie znać

Boixos Nois - od tamtego sezonu we Włoszech już zakończono z prawem współwłaności zawodników

Odnośnik do komentarza

Witam, trafiłem na forum poszukując właśnie uaktualnienia do CM 03/04, chętnie bym do niego wrócił oczekując na następną część FMa, i mógłbym pomóc z jakaś ligą w miarę możliwości, o ile ktoś by mi dokładnie mógł wytłumaczyć, gdyż chyba nigdy nie miałem do czynienia z edytorem do CM 03/04. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich, już jakiś czas temu odkurzyłem starego CMa przez twoje uptade Szkodi i myśle że zrobienie uptada na nowy sezon jest fajnym pomyslem i wmiare wolnego czasu moglbym pomoc przy budowie bazy danych tylko musialbym sie jak kolega wyzej zaadaptowac z edytorem bo nigdy sie w to nie bawilem :P BTW dzisiaj szukajac jakiegos uptaa znalazlem indonezyjski na sezon 2014/15 http://indocm0304.blogspot.com/2014/08/championship-manager-0304-update-2014.htmlktos moze go juz testowal i moze sie wypowiedziec na jego temat? :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...