Skocz do zawartości

CM 03/04 Club Update 13/14


szkodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Puki co urwał mi się kontakt ze Szkodim. W związku z tym zastanawiam się nad tym aby udostępnić to co mam jako beta i dzięki waszej pomocy poprawić to co jest do poprawienia. Od razu mówię, że ja jako edytor bazy mam znikome doświadczenie :( co Wy o tym sądzicie? Ogólnie sprawa jest jeszcze do przemyślenia przeze mnie...... ale myślę, że Bartek nie miałby nic przeciwko

Odnośnik do komentarza

Bartek się do mnie odezwał. Chłopak ma problemy ze zdrowiem i to dość poważne więc nie dziwię się, że nie mała czasu na upka. Teraz wraca do zdrowia i jest na chorobowym. Napisał, że nowy upek będzie na nowy sezon nad którym zaczął pracować. Potrzebuje pomocy. Przeszukiwacze lig mile widziani. Nowe kopie upka będzie przesyłał do mnie i w razie jakbym się nie odzywał przez dłuższy czas to mam je zamieścić do edycji dla innych.

Proszę Was o zgłaszanie się chętnych do pomocy przy bazie

Bartkowi życzmy dużo zdrowia. Niech szybko do nas wraca. Czekamy na niego

Odnośnik do komentarza

Przyda się każda pomoc :) co do edytora to do pracy wrócił Szkodi ale potrzebne mu są dane :)

Najlepiej jakbyście się podzielili ligami i tak jak miało to miejsce do tej pory i wypisywali w excelu albo wordzie np

 

Liga BBVA

FC Barcelona

Przybył: ten ten i ten

Odszedł ten ten i ten

Real Madryt

Przybył: ten ten i ten

Odszedł ten ten i ten

 

Mihasc - Ekstraklasa i powiedzmy Pierwsza Liga

Mike - liga BBVA

Boixos - Możesz sobie wybrać

Odnośnik do komentarza

Przesyłam swoją bazę:

http://www.speedyshare.com/DYHau/baza.rar

 

Na razie nie robiłem żadnych transferów z tego okienka.

Głównie skupiłem się na poprawieniu kolorów koszulek w klubach z Ekstraklasy, ich reputacji i trenerów z najważniejszych klubów.
Zawisza w EKS jest umyślnie ;P. Opierałem się na FM2015, więc reputacje są ok.

Dodałem też van Gaala do Man Utd, Beniteza do Realu i Enrique do Barcelony.

 

Dzisiaj idę do kiosku po Skarb Kibica Ekstraklasy. Postaram się zrobić Ekstraklasę opierając się na FM2015 i składach z tego Skarbu.

Odnośnik do komentarza

Witajcie Panowie,

 

Na samym wstępie chce podziękować Krzyskowi za dawanie wam znać co sie ze mną dzieje. Co prawda przez długi czas sam sie nie odzywałem bo miałem inne i to ważniejsze rzeczy na głowie. Jestem teraz na kilkumiesięcznym zwolnieniu lekarskim i jestem w podobno dobrych rękach lekarzy i samej zony ;)

 

Sprawa ma sie prosto. Update nie doszedł do skutku, jest wiele do zrobienia, a ja jak Krzysiek informował potrzebuje wsparcia innych ludzi. Ci którzy zgłosili sie do pomocy w danych ligach powinni wiedzieć ze to nie sa przelewki i okres transferowy to ważny i trudny do opanowania okres w researchu.

 

Ludzie którzy chcą pomoc od zaraz dostaną demo bazy z danego kraju. Mogą ja zobaczyć i wypietnowac błędy i transfery które nie zostały zrobione. To tyczy sie zawodników jak i sztabów. Wraz z wasza pomocą bede wysyłał nowe bazy danych do uaktualnienia.

 

Bede wysyłał pliki excela żeby nasza współpraca działała prężniej. Żeby bylo lepiej Krzyś bedzie dostawał kopie całej bazy gdyby cos mi sie stało i znowu bym sie nie odzywał. Jeśli nie bedzie ze mną kontaktu przez miesiąc to może spokojnie opublikować pliki na necie do edycji przez kogokolwiek. Zastrzegam tylko ze jeśli korzystacie z upa edytowanego przeze mnie fajnie byłoby nie gwałcić prawa i zasad dżentelmeńskich i zostawić notkę gdzieś mówiąca o tym, ze uaktualnienie bazowane jest na moim dziele.

 

To jak? Pomożecie?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Problem w tym, ze na moich plikach masz kilka tysięcy nowych zawodników i kilka nowych lig zaktualizowanych, które wcześniej nie były ruszane wiec bazowanie na Twoim dodatku to straszna strata czasu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...